ᐉ Реклама на авто в Одесі, виготовлення та розміщення реклами на транспорті в Одесі. Рекламна агенція «Фабрика реклами»
 • Russian
 • Українська

Реклама на авто в Одесі.

Щоб продати товар чи послуги, пропоновані великою компанією чи маленькою фірмою, про них має знати максимально велика кількість людей. Зробити це без зовнішньої та інших видів реклами практично неможливо. Адже недаремно її називають двигуном торгівлі. Одним із найпростіших видів реклами, що використовуються в Одесі та інших населених пунктах, є оформлення вітрин магазинів тим чи іншим видом товарів у місцях його продажу.

Дуже ефективним, причому досить дешевим видом реклами є розміщення наклейок на різних видах міського транспорту. Послуги якісного брендування автомобілів за дуже привабливою ціною пропонує компанія «Фабрика реклами». Ми не тільки наклеюємо на машини та автобуси наклейки та самоклеючу плівку, а й займаємося брендуванням авто, виготовленням різних інших видів внутрішньої та зовнішньої реклами в Одесі.

види брендування транспорту

Автомобиль "УПА"
Щоб водії дали пріоритет у русі спецтранспорту, він має відрізнятися від інших автомобілів. Насамперед це проблискові маячки, звукові сигнали, а також зовнішнє оформлення транспорту. Ми допоможемо Вам забрендувати (поклеїти плівку) на автомобілі охоронних агентств, МНС, газової служби, машин швидкої допомоги, поліції та ін.
Электромобиль возле оперного
Брендування пасажирського транспорту – один із найефективніших видів реклами на транспорті. Таку рекламу бачать не тільки пасажири транспортного засобу, а й ті, повз кого цей транспортний засіб проїжджає. Зазвичай це просто поклейка плівки на автобуси, тролейбуси, маршрутки, електромобілі і т.д.
Автобус "Freever"
Декорування транспорту під стиль підприємства підкреслює Ваш бренд, робить його більш впізнаваним і таким, що вселяє довіру. Коли приїжджає автомобіль із фірмовими наклейками, одразу розумієш, що фірма надійна та постійна.
Автомобиль "Kawari"
Брендування спортивних автомобілів – один із найскладніших видів обклеювання. До нього висуваються підвищені вимоги. Плівка повинна витримувати навантаження, пов’язані зі змаганнями, при цьому виглядати ідеально.
Автобус "Натяжные Потолки"
Брендування комерційного транспорту – ефективний та недорогий спосіб реклами. Проїжджаючи містом, неможливо не помітити безліч забрендованого комерційного транспорту. (машини доставки будівельних товарів, аптечні машинки, машини різних служб кур’єрської доставки, машини, що розвозять продукти за мафами і т.д.)

Варіанти брендування транспорту

Автомобиль "УПА"
Автомобіль закочений світловідбиваючою плівкою, добре помітний уночі. При попаданні світла він починає переливатися та привертати увагу. Останнім часом з’явилося багато спеціалізованих світловідбивних плівок. (представлений вище автомобіль ми заклеїли плівкою Oracal 5500 серії).
Автомобиль "Kawari"
При необхідності заклеїти (затягнути) крила, капот та інші опуклі або увігнуті деталі автомобіля – не обійтися без спеціалізованих автоплівок. Для повної затяжки автомобіля, як на картинці, ми використовуємо оракал серії 970. Дані плівки добре розтягуються, відмінно триматися і без наслідків демонтуються з автомобіля. Єдиним її недоліком є висока вартість.
Фургон "Aroma_kraina"
Для поклейки автомобілів є безліч спеціалізованих плівок, але вони не завжди є в наявності та їх вартість не завжди влаштовує клієнта. Тому іноді ми використовуємо плівки звичайних серій (не спеціалізовані авто-плівки), такі як оракал 641 (для плоттерного різання) або orajet 3640 (для друку). На практиці цей варіант тримається 2 роки і більше.
Прицеп "Военторг"
При необхідності нанести зображення на плоску поверхню автомобіля (вантажівки) часто використовують звичайну плівку із сольвентним друком. Для того, щоб зберегти друк від механічних пошкоджень, друк ламінують прозорою плівкою. Головна перевага даної технології – низька вартість. На практиці працює від 1 до 3 років. Не рекомендуємо використовувати на нових лакофарбових покриттях (для цього краще використати спеціалізовану плівку).
Автобус "Sniezka"

Існує безліч спеціалізованих автомобільних плівок для сольвентного та екосольвентного друку. Перевага цих плівок: еластичність, на них добре лягає друк, їх легко клеїти, добре тримаються на лакофарбовому покритті і не шкодять йому, легко демонтуються, не залишаючи слідів. Ми віддаємо перевагу плівкам з мікроканалами КПМФ або Orajet 3551 серії. При ламінації використовуємо переважно Oraguard 215.

Практично кожне, навіть тільки початківець розвитку свого бізнесу, підприємство, не кажучи вже про велику компанію в Одесі, має корпоративний автотранспорт. Одні фірми мають у своєму розпорядженні лише кілька машин, що використовуються для потреб співробітників, в інших є цілі автопарки. Машини зможуть приносити додаткову користь, якщо на них розмістити певну інформацію та використовувати транспорт не лише за прямим призначенням, а ще й як пересувну рекламу.

Перевагою способу рекламування своїх послуг або товару за допомогою поклейки на машини інформації про них є можливість самою компанією вибирати періодичність нанесення та зміни наклейок. Розміщення інформації у вигляді наклейок на власному автотранспорті та власних автомобільних співробітників компанії – це ще й економія коштів. Адже вам не доведеться витрачати гроші за використання площ для розміщення на них рекламних елементів. Ви повинні будете сплатити агентству «ФР» лише вартість матеріалів та послуг обклеювання.

Для рекламування свого бренду на особистому транспорті в Одесі доцільно розмістити на машині магнітні знімні наклейки. Щоб інформація дійшла до більшої кількості потенційних споживачів вашої продукції або послуг, задіяти машини для нанесення елементів брендування:

 1. спортивні;
 2. комерційні;
 3. спецтранспорту;
 4. пасажирського автотранспорту.

Можна декорувати будь-який вид ТС під стиль вашої організації або підприємства.

Наше ательє пропонує виготовлення та здійснення рекламного оформлення високої якості за привабливою ціною громадських та особистих транспортних засобів з використанням власних матеріалів для обклеювання. Спеціалісти нашого агентства за бажанням замовника зможуть наклеїти на мотоцикли, автобуси, авто, різні види водного транспорту самоклеючі спеціалізовані плівки для затягування, а також здійснити поклейку на автомобіль світловідбиваючих елементів та виробів з печаткою. Можна наклеїти надруковане зображення для брендингу на високоякісному обладнанні нашої компанії або здійснити поклейку аплікацій зі спеціалізованих плівок, що самоклеяться, розроблених саме для обклеювання транспорту. Гарантія на ці плівки передбачена заводом-виробником, а ми гарантуємо зі свого боку якісне поклеювання і привабливу ціну послуги.
Винахідливість в оформленні своїх транспортних засобів у їхніх власників, незалежно від вартості, безмежна. Давно канув у Лету час, коли на міських вулицях можна було побачити сотні і навіть тисячі легкових авто, відмінністю яких було лише колірне виконання. Та й цей показник був обмежений не дуже різноманітною гамою кольорів. До того ж нанесення малюнків на скло або кузов авто, його обклеювання могло спричинити накладення штрафу. Сьогодні більшість людей прагне будь-яким способом проявити свою індивідуальність, привнести у всі елементи фантазію і творчість, зробити своє життя більш насиченим і яскравим. Автомобілісти Одеси у цьому також не є винятком. Сучасні автомобілі завдяки невгамовному бажанню своїх власників та майстерності тих, хто виконує фантазії замовників, перетворюються за допомогою зовнішнього обклеювання за невисоку ціну рекламною продукцією зі звичайної машини, призначеної для пересування з пункту А в пункт Б, на даний витвір мистецтва.
 1. Широке охоплення аудиторії — водії, пішоходи, пасажири (залежить від обраного носія реклами, зони його розміщення).
 2. Різноманітність носіїв та форматів — від невеликих стікерів-наклейок усередині салону до повного брендування транспорту із зовнішнього боку.
 3. Низька ціна одного рекламного контакту — рекламування на транспортних засобах є одним із найдешевших каналів розповсюдження.
 4. Часті повторні контакти: довготривалі — для нанесення внутрішньосалонної реклами на транспорті, короткострокові — для розміщення реклами на бортах транспортних засобів.
 5. Географічна вибірковість — при медіаплануванні рекламної кампанії на автомобілях в Одесі важливо враховувати географічну прив’язку маршрутів руху транспорту.
 6. Підвищені вимоги до технологій виробництва реклами, виготовлення плівки та інших рекламних елементів для обклеювання машин. Забороняється розміщення:

– світловідбиваючих наклейок та певних кольорів;

– матеріалів, нестійких до різних погодних умов.

Також є обмеження щодо розмірів авто та відведених під розміщення реклами зон на них.

Приклади наших робіт

реклама на транспорте, реклама на общественном транспорте, размещение рекламы на транспорте, реклама на остановках транспорта, реклама на остановках общественного транспорта, реклама на транспорте цена, реклама на транспорте, Одесса, качественная реклама на транспорте, наружная реклама на транспорте, реклама на грузовом транспорте, стоимость рекламы на транспорте, реклама на бортах транспорта, реклама внутри транспорта, реклама на городском транспорте, реклама на транспорте города, оклейка транспорта рекламой, реклама на транспорте фото, виды рекламы на транспорте, размещение рекламы на общественном транспорте, реклама на транспорте изготовление, реклама на бортах, грузового транспорта, договор размещения рекламы на транспорте, реклама на коммерческом транспорте, оклейка машины , оклейка машины пленкой , оклейка машин цена , оклейка машины пленкой цена, оклейка машин Одесса, оклейка машины, такси, оклейка машины пленкой Одесса, оклейка машины пленкой цена в Одессе, оклейка машины винилом, оклейка машины пленкой для такси, оклейка машины виниловой, оклейка машины виниловой пленкой, оклейка машин камуфляж, стоимость оклейки машины, оклейка машины пленкой камуфляж, оклейка машины под такси, стоимость оклейки машины пленкой, оклейка машины белой пленкой, оклейка машин Одесса, оклейка машины пленкой Одесса, оклейка машин рекламой, оклейка машины винилом цена, оклейка машины защитной пленкой, оклейка машины карбоном, оклейка машины карбоновой пленкой, оклейка машины пленкой фото, оклейка машины пленкой дешево, оклейка крыши машины, оклейка крыши машины, пленкой, оклейка машины пленкой цена в Одессе дешево, оклейка машины пленкой Одессе цена, оклейка машины антигравийной пленкой, рекламная оклейка машины, оклейка машины в белый цвет, оклейка машины матовой пленкой, варианты, оклейки машины, оклейка машины пленкой цена Одесса, оклейка машины камуфляжной пленкой, оклейка машины камуфляжной, оклейка машины пленкой под такси, оклейка машины карбоновой пленкой цена, оклейка машины рекламной пленкой, оклейка машины пленкой , пленка на машину , обклеить машину пленкой , обтянуть машину пленкой , машины обтянутые пленкой , обклейка машин пленкой , обклеить машину пленкой цена , обтянуть пленкой машину цена, обклейка машин, пленкой цена, оклейка машины пленкой цена, обклейка машины пленкой в Одессе, обклейка машины пленкой цена в Одессе, стоит обклеить машину пленкой, сколько стоит обтянуть машину пленкой, сколько стоит обклеить машину пленкой, обтяжка пленкой машины, покрыть машину пленкой, проявочная машина для пленки, пленка на машину цена, оклейка машины пленкой Одесса, сколько машину пленкой цена, машина под пленкой, оклейка машины пленкой цена в Одессе, наклеить, пленку на машину, обтянуть пленкой машину Одесса, машины затянутые пленкой, затянуть машину пленкой, обтянуть машину пленкой цена в Одессе, сколько стоит пленка на машину, пленка на машину купить, оклейка машины пленкой для такси, обклеить машину пленкой цена Одесса, покрытие машины пленкой, обтянуть машину пленкой Одесса, поклеить машину пленкой, где обклеить машину пленкой, пленка на стекло машины, пленка в цвет машины, обтянуть крышу машины, пленкой, оклейка машины виниловой пленкой, пленка для упаковочной машины, обтянуть машину пленкой цена Одесса, сколько стоит обклеить машину пленкой цена, покрыть машину пленкой цена, обклеивание машины пленкой, обклеить машину, пленкой , обклеить машину пленкой цена , сколько стоит обклеить машину пленкой, обклеить машину пленкой цена Одесса, где обклеить машину пленкой, сколько стоит обклеить машину пленкой цена, обклеить машину матовой пленкой, обклеить машину пленкой Одесса, обклеить, машину защитной пленкой, можно ли обклеить машину пленкой, обклеить машину пленкой цена Одесса, обклеить машину пленкой в Одессе, обклеить машину пленкой другого цвета, обклеить карбоновой пленкой машину, какой пленкой обклеить, машину, дешево обклеить машину пленкой, обклеить машину золотой пленкой, обклеить машину белой пленкой, обклеить машину пленкой для такси для, обклеить машину пленкой цена Одесса дешево, обклеить машину пленкой цена дешево, обклеить крышу машины пленкой, сколько стоит обклеить машину пленкой матовой, как обклеивают машину пленкой видео, где можно обклеить машину пленкой, как самому обклеить машину пленкой, обклеить машину виниловой пленкой, обклеить, машину пленкой в цвет машины, обклеить машину матовой пленкой цена, обклеить машину желтой пленкой, сколько нужно пленки чтобы обклеить машину, сколько стоит обклеить машину карбоновой пленкой, машины обклеенные пленкой фото, стоит ли обклеивать машину пленкой, можно ли обклеивать машину пленкой другого цвета, обклеить кузов машины пленкой цена украина, обклеить машину пленкой под такси, обклеить машину пленкой камуфляж, обклеить машину золотой пленкой, цена, обклеить машину пленкой в Одессе, обклеить машину камуфляжной пленкой, обклеить крышу машины пленкой цена, сколько стоит обклеить машину золотой пленкой, обклеить машину защитной пленкой цена, обклеить машину, пленкой отзывы

Ціни на брендування транспорту:

* Ціни на зовнішнє брендування автомобілів в Одесі компанією «Фабрика реклами» вказані у гривнях за м2.
** Наведені вище ціни орієнтовні. При прорахунку точної вартості кожного виду послуги враховуються особливості замовлення, ціни на використані матеріали, що самоклеяться, і вартість витрачених на годинник на обклеювання. Крім розміщення рекламної інформації на авто наша компанія займається виготовленням зовнішньої та внутрішньої реклами,
рекламних стел в Одесі, виготовленням та поклейкою інших видів реклами.

  Залишити заявку

  Українська

   Залишити заявку