Реклама на авто в Одесі

Щоб продати товар чи послуги, пропоновані великою компанією чи маленькою фірмою, про них має знати максимально велика кількість людей. Зробити це без зовнішньої та інших видів реклами практично неможливо. Адже недаремно її називають двигуном торгівлі. Одним із найпростіших видів реклами, що використовуються в Одесі та інших населених пунктах, є оформлення вітрин магазинів тим чи іншим видом товарів у місцях його продажу.

Дуже ефективним, причому досить дешевим видом реклами є розміщення наклейок на різних видах міського транспорту. Послуги якісного брендування автомобілів за дуже привабливою ціною пропонує компанія «Фабрика реклами». Ми не тільки наклеюємо на машини та автобуси наклейки та самоклеючу плівку, а й займаємося брендуванням авто, виготовленням різних інших видів внутрішньої та зовнішньої реклами в Одесі.

види брендування транспорту

Реклама на транспорті
Щоб водії дали пріоритет у русі спецтранспорту, він має відрізнятися від інших автомобілів. Насамперед це проблискові маячки, звукові сигнали, а також зовнішнє оформлення транспорту. Ми допоможемо Вам забрендувати (поклеїти плівку) на автомобілі охоронних агентств, МНС, газової служби, машин швидкої допомоги, поліції та ін.
Реклама на транспорті
Брендування пасажирського транспорту – один із найефективніших видів реклами на транспорті. Таку рекламу бачать не тільки пасажири транспортного засобу, а й ті, повз кого цей транспортний засіб проїжджає. Зазвичай це просто поклейка плівки на автобуси, тролейбуси, маршрутки, електромобілі і т.д.
Реклама на транспорті
Декорування транспорту під стиль підприємства підкреслює Ваш бренд, робить його більш впізнаваним і таким, що вселяє довіру. Коли приїжджає автомобіль із фірмовими наклейками, одразу розумієш, що фірма надійна та постійна.
Реклама на транспорті
Брендування спортивних автомобілів – один із найскладніших видів обклеювання. До нього висуваються підвищені вимоги. Плівка повинна витримувати навантаження, пов’язані зі змаганнями, при цьому виглядати ідеально.
Реклама на транспорті
Брендування комерційного транспорту – ефективний та недорогий спосіб реклами. Проїжджаючи містом, неможливо не помітити безліч забрендованого комерційного транспорту. (машини доставки будівельних товарів, аптечні машинки, машини різних служб кур’єрської доставки, машини, що розвозять продукти за мафами і т.д.)

Варіанти брендування транспорту

Реклама на транспорті
Автомобіль закочений світловідбиваючою плівкою, добре помітний уночі. При попаданні світла він починає переливатися та привертати увагу. Останнім часом з’явилося багато спеціалізованих світловідбивних плівок. (представлений вище автомобіль ми заклеїли плівкою Oracal 5500 серії).
Реклама на транспорті
При необхідності заклеїти (затягнути) крила, капот та інші опуклі або увігнуті деталі автомобіля – не обійтися без спеціалізованих автоплівок. Для повної затяжки автомобіля, як на картинці, ми використовуємо оракал серії 970. Дані плівки добре розтягуються, відмінно триматися і без наслідків демонтуються з автомобіля. Єдиним її недоліком є висока вартість.
Реклама на транспорті
Для поклейки автомобілів є безліч спеціалізованих плівок, але вони не завжди є в наявності та їх вартість не завжди влаштовує клієнта. Тому іноді ми використовуємо плівки звичайних серій (не спеціалізовані авто-плівки), такі як оракал 641 (для плоттерного різання) або orajet 3640 (для друку). На практиці цей варіант тримається 2 роки і більше.
Реклама на транспорті
При необхідності нанести зображення на плоску поверхню автомобіля (вантажівки) часто використовують звичайну плівку із сольвентним друком. Для того, щоб зберегти друк від механічних пошкоджень, друк ламінують прозорою плівкою. Головна перевага даної технології – низька вартість. На практиці працює від 1 до 3 років. Не рекомендуємо використовувати на нових лакофарбових покриттях (для цього краще використати спеціалізовану плівку).
Реклама на транспорті

Існує безліч спеціалізованих автомобільних плівок для сольвентного та екосольвентного друку. Перевага цих плівок: еластичність, на них добре лягає друк, їх легко клеїти, добре тримаються на лакофарбовому покритті і не шкодять йому, легко демонтуються, не залишаючи слідів. Ми віддаємо перевагу плівкам з мікроканалами КПМФ або Orajet 3551 серії. При ламінації використовуємо переважно Oraguard 215.

Практично кожне, навіть тільки початківець розвитку свого бізнесу, підприємство, не кажучи вже про велику компанію в Одесі, має корпоративний автотранспорт. Одні фірми мають у своєму розпорядженні лише кілька машин, що використовуються для потреб співробітників, в інших є цілі автопарки. Машини зможуть приносити додаткову користь, якщо на них розмістити певну інформацію та використовувати транспорт не лише за прямим призначенням, а ще й як пересувну рекламу.

Перевагою способу рекламування своїх послуг або товару за допомогою поклейки на машини інформації про них є можливість самою компанією вибирати періодичність нанесення та зміни наклейок. Розміщення інформації у вигляді наклейок на власному автотранспорті та власних автомобільних співробітників компанії – це ще й економія коштів. Адже вам не доведеться витрачати гроші за використання площ для розміщення на них рекламних елементів. Ви повинні будете сплатити агентству «ФР» лише вартість матеріалів та послуг обклеювання.

Для рекламування свого бренду на особистому транспорті в Одесі доцільно розмістити на машині магнітні знімні наклейки. Щоб інформація дійшла до більшої кількості потенційних споживачів вашої продукції або послуг, задіяти машини для нанесення елементів брендування:

 1. спортивні;
 2. комерційні;
 3. спецтранспорту;
 4. пасажирського автотранспорту.

Можна декорувати будь-який вид ТС під стиль вашої організації або підприємства.

Наше ательє пропонує виготовлення та здійснення рекламного оформлення високої якості за привабливою ціною громадських та особистих транспортних засобів з використанням власних матеріалів для обклеювання. Спеціалісти нашого агентства за бажанням замовника зможуть наклеїти на мотоцикли, автобуси, авто, різні види водного транспорту самоклеючі спеціалізовані плівки для затягування, а також здійснити поклейку на автомобіль світловідбиваючих елементів та виробів з печаткою. Можна наклеїти надруковане зображення для брендингу на високоякісному обладнанні нашої компанії або здійснити поклейку аплікацій зі спеціалізованих плівок, що самоклеяться, розроблених саме для обклеювання транспорту. Гарантія на ці плівки передбачена заводом-виробником, а ми гарантуємо зі свого боку якісне поклеювання і привабливу ціну послуги.
Винахідливість в оформленні своїх транспортних засобів у їхніх власників, незалежно від вартості, безмежна. Давно канув у Лету час, коли на міських вулицях можна було побачити сотні і навіть тисячі легкових авто, відмінністю яких було лише колірне виконання. Та й цей показник був обмежений не дуже різноманітною гамою кольорів. До того ж нанесення малюнків на скло або кузов авто, його обклеювання могло спричинити накладення штрафу. Сьогодні більшість людей прагне будь-яким способом проявити свою індивідуальність, привнести у всі елементи фантазію і творчість, зробити своє життя більш насиченим і яскравим. Автомобілісти Одеси у цьому також не є винятком. Сучасні автомобілі завдяки невгамовному бажанню своїх власників та майстерності тих, хто виконує фантазії замовників, перетворюються за допомогою зовнішнього обклеювання за невисоку ціну рекламною продукцією зі звичайної машини, призначеної для пересування з пункту А в пункт Б, на даний витвір мистецтва.
 1. Широке охоплення аудиторії — водії, пішоходи, пасажири (залежить від обраного носія реклами, зони його розміщення).
 2. Різноманітність носіїв та форматів — від невеликих стікерів-наклейок усередині салону до повного брендування транспорту із зовнішнього боку.
 3. Низька ціна одного рекламного контакту — рекламування на транспортних засобах є одним із найдешевших каналів розповсюдження.
 4. Часті повторні контакти: довготривалі — для нанесення внутрішньосалонної реклами на транспорті, короткострокові — для розміщення реклами на бортах транспортних засобів.
 5. Географічна вибірковість — при медіаплануванні рекламної кампанії на автомобілях в Одесі важливо враховувати географічну прив’язку маршрутів руху транспорту.
 6. Підвищені вимоги до технологій виробництва реклами, виготовлення плівки та інших рекламних елементів для обклеювання машин. Забороняється розміщення:

– світловідбиваючих наклейок та певних кольорів;

– матеріалів, нестійких до різних погодних умов.

Також є обмеження щодо розмірів авто та відведених під розміщення реклами зон на них.

Приклади наших робіт

реклама на транспорті, реклама на громадському транспорті, розміщення реклами на транспорті, реклама на зупинках транспорту, реклама на зупинках громадського транспорту, реклама на транспорті ціна, реклама на транспорті, Одеса, якісна реклама на транспорті, Зовнішня реклама на транспорті, реклама на вантажному транспорті, вартість реклами на транспорті, реклама на бортах транспорту, реклама всередині транспорту, реклама на міському транспорті, реклама на транспорті міста, обклеювання транспорту рекламою, реклама на транспорті фото, види реклами на транспорті, розміщення реклами на громадському транспорті, реклама на транспорті виготовлення, реклама на бортах, вантажного транспорту, договір розміщення реклами на транспорті, реклама на комерційному транспорті, обклеювання машини , обклеювання машини плівкою , обклеювання машин ціна , обклеювання машини плівкою ціна, обклеювання машин Одеса, обклеювання машини, таксі, обклеювання машини плівкою Одеса, обклеювання машини плівкою ціна в Одесі, обклеювання машини вінілом, обклеювання машини плівкою для таксі, обклеювання машини вінілової, обклеювання машини вінілової плівкою, обклеювання машин камуфляж, вартість обклеювання машини, обклеювання машини плівкою камуфляж, обклеювання машини під таксі, вартість обклеювання машини плівкою, обклеювання машини білою плівкою, обклеювання машин Одеса, обклеювання машини плівкою Одеса, обклеювання машин рекламою, обклеювання машини вінілом ціна, обклеювання машини захисною плівкою, обклеювання машини карбоном, обклеювання машини карбоновою плівкою, обклеювання машини плівкою фото, обклеювання машини плівкою дешево, обклеювання даху машини, обклеювання даху машини, плівкою, обклеювання машини плівкою ціна в Одесі дешево, обклеювання машини плівкою Одесі ціна, обклеювання машини антигравійною плівкою, рекламна обклеювання машини, обклеювання машини в білий колір, обклеювання машини матовою плівкою, варіанти, обклеювання машини, обклеювання машини плівкою ціна Одеса, обклеювання машини камуфляжною плівкою, обклеювання машини камуфляжної, обклеювання машини плівкою під таксі, обклеювання машини карбоновою плівкою ціна, обклеювання машини рекламною плівкою, обклеювання машини плівкою , плівка на машину , обклеїти машину плівкою , обтягнути машину плівкою , машини обтягнуті плівкою , обклейка машин плівкою , обклеїти машину плівкою ціна , обтягнути плівкою машину ціна, обклейка машин, плівкою ціна, обклейка машини плівкою ціна, обклейка машини плівкою в Одесі, обклейка машини плівкою ціна в Одесі, варто обклеїти машину плівкою, скільки коштує обтягнути машину плівкою, скільки коштує обклеїти машину плівкою, обтяжка плівкою машини, покрити машину плівкою, проявочная машина для плівки, плівка на машину ціна, обклеювання машини плівкою Одеса, скільки машину плівкою ціна, машина під плівкою, обклеювання машини плівкою ціна в Одесі, наклеїти, плівку на машину, обтягнути плівкою машину Одеса, машини затягнуті плівкою, затягнути машину плівкою, обтягнути машину плівкою ціна в Одесі, скільки коштує плівка на машину, плівка на машину купити, обклеювання машини плівкою для таксі, обклеїти машину плівкою ціна Одеса, покриття машини плівкою, обтягнути машину плівкою Одеса, поклеїти машину плівкою, де обклеїти машину плівкою, плівка на скло машини, плівка в колір машини, обтягнути дах машини, плівкою, обклеїти машини вінілової плівкою, плівка для пакувальної машини, обтягнути машину плівкою ціна Одеса, скільки коштує обклеїти машину плівкою ціна, покрити машину плівкою ціна, обклеювання машини плівкою, обклеїти машину, плівкою , обклеїти машину плівкою ціна , скільки коштує обклеїти машину плівкою, обклеїти машину плівкою ціна Одеса, де обклеїти машину плівкою, скільки коштує обклеїти машину плівкою ціна, обклеїти машину матовою плівкою, обклеїти машину плівкою Одеса, обклеїти, машину захисною плівкою, чи можна обклеїти машину плівкою, обклеїти машину плівкою ціна Одеса, обклеїти машину плівкою в Одесі, обклеїти машину плівкою іншого кольору, обклеїти карбонової плівкою машину, який плівкою обклеїти, машину, дешево обклеїти машину плівкою, обклеїти машину золотою плівкою, обклеїти машину білою плівкою, обклеїти машину плівкою для таксі для, обклеїти машину плівкою ціна Одеса дешево, обклеїти машину плівкою ціна дешево, обклеїти дах машини плівкою, скільки коштує обклеїти машину плівкою матовою, як обклеїти машину плівкою відео, де можна обклеїти машину плівкою, як самому обклеїти машину плівкою, обклеїти машину вінілової плівкою, обклеїти, машину плівкою в колір машини, обклеїти машину матовою плівкою ціна, обклеїти машину жовтої плівкою, скільки потрібно плівки щоб обклеїти машину, скільки коштує обклеїти машину карбонової плівкою, машини обклеєні плівкою фото, чи варто обклеювати машину плівкою, чи можна обклеювати машину плівкою іншого кольору, обклеїти кузов машини плівкою ціна україна, обклеїти машину плівкою під таксі, обклеїти машину плівкою камуфляж, обклеїти машину золотою плівкою, ціна, обклеїти машину плівкою в Одесі, обклеїти машину камуфляжною плівкою, обклеїти дах машини плівкою ціна, скільки коштує обклеїти машину золотою плівкою, обклеїти машину захисною плівкою ціна, обклеїти машину, плівкою відгуки
Ціни на брендування транспорту:
ВидЦіна
Аплікація звичайними плівками (641 серії)960 грн
Брендування машин спецтранспортувід 1600 грн
Брендування пасажирського автотранспортувід 2500 грн40
Брендування транспортувід 1360 грн
Декорування транспорту під стиль підприємствавід 1360 грн
Затягування та обклеювання автомобіля спеціалізованими плівками1600 грн
Поклейка плівки та наклейок на автовід 320 грн

* Ціни на зовнішнє брендування автомобілів в Одесі компанією «Фабрика реклами» вказані у гривнях за м2.
** Наведені вище ціни орієнтовні. При прорахунку точної вартості кожного виду послуги враховуються особливості замовлення, ціни на використані матеріали, що самоклеяться, і вартість витрачених на годинник на обклеювання. Крім розміщення рекламної інформації на авто наша компанія займається виготовленням зовнішньої та внутрішньої реклами,
рекламних стел в Одесі, виготовленням та поклейкою інших видів реклами.

Часті питання
Стандартні терміни виготовлення реклами на авто в Одесі:
 • ✔ Реклама на транспорті – 7 робочих днів.
 • ✔ Аплікація звичайними плівками (641 серії)
 • ✔ Брендування машин спецтранспорту автомобільними плівками
 • ✔ Брендування пасажирського автотранспорту фігурними наліпками
 • ✔ Брендування транспорту плівкою з друком
 • ✔ Декорування транспорту плівкою з друком та ламінацією
 • ✔ Затягування та обклеювання автомобіля спеціалізованими плівками
 • ✔ Наклеювання плівки на автоскло

Якщо ви хочете замовити виготовлення реклами на авто в Одесі, вам підійдуть досвідчені підрядники з великим досвідом роботи. Одним із таких підрядників є «Фабрика Реклами», яка розташована за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 24, телефон 048-798-2111. Ми працюємо понад 20-ти років і виготовляємо будь-які види зовнішньої та внутрішньої реклами на власній виробничій базі з досвідченими менеджерами та дизайнерами.

Відносна (орієнтовна) вартість виготовлення реклами на авто:
 • ✔ Аплікація звичайними плівками (641 серії) – від 1000грн/м2
 • ✔ Брендування машин спецтранспорту автомобільними плівками – від 2000грн/м2
 • ✔ Брендування пасажирського автотранспорту фігурними наліпками – від 2500грн/м2
 • ✔ Брендування транспорту плівкою з друком від 1000грн/м2
 • ✔ Декорування транспорту плівкою з друком та ламінацією від 1200грн/м2
 • ✔ Затягування та обклеювання автомобіля спеціалізованими плівками від 2000грн/м2
 • ✔ Наклеювання плівки на автоскло від 1000грн/м2
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок