ᐉ Екосольвентний друк в Одесі. Друк органічним чорнилом - Рекламна агенція «Фабрика реклами»

Екосольвентний друк в Одесі

Екосольвентні чорнила (eco-solvent) – чорнило з низьким вмістом літаючих органічних сполук і особливо дрібними частинками пігменту. Відрізняються слабким запахом або його відсутністю, вмістом менш шкідливих для екології та людини розчинників, точною передачею найдрібніших елементів зображення, точною кольоропередачею.

На чому можна надрукувати?

— гарантує високу якість зображення, аж до друку фотоякісних зображень. На відміну від сольвентного чорнила, дані чорнила не такі токсичні, що дозволяє використовувати готові зображення в оформленні інтер’єрів (полотно, фотошпалери, плакати та постери). Це одна з найбільш затребуваних послуг. Замовляйте екосольвентний друк у «Фабрика реклами» і Ви отримаєте високоякісну продукцію протягом 24 годин після затвердження макету. Для оптових замовників та рекламних агенцій діють спеціальні пропозиції.
Екосольвентні чорнила (eco-solvent) – чорнило з низьким вмістом летких органічних сполук і особливо дрібними частинками пігменту. Відрізняються слабким запахом або його відсутністю, вмістом менш шкідливих для екології та людини розчинників, точною передачею найдрібніших елементів зображення, точною кольоропередачею. Екосольвентний друк на відміну від жорсткого сольвентного друку використовує чорнило значно менш агресивне і практично не має запаху. Ця особливість роблять екосольвентний друк універсальним і застосовним як у зовнішній рекламі, так і в інтер’єрних завданнях. Частинки кольорового пігменту в екосольвентній фарбі мають дуже невеликий розмір. За рахунок цього екосольвентні принтери можуть робити відбитки практично фотографічної якості.

До порівняльних мінусів екосольвенту можна віднести присутність (нехай і низька) сольвенту в фарбі, досить високу вартість відбитків, не дуже високу адгезію фарби до матеріалу.

Однак ці недоліки компенсуються важливими перевагами:
• чудова якість друку,
• відсутність різкого запаху,
• Універсальність у виборі матеріалів.

Зображення з екосольвентних принтерів «Фабрики реклами» можна розглядати з будь-якої відстані, оскільки розмір краплі фарби настільки малий, що практично не помітний людським оком. За рахунок використання дорогого оригінального чорнила ми забезпечуємо максимально широкий колірний охоплення під час друку, точну передачу фірмових кольорів, яскравість, соковитість і довговічність зображення.

Для післядрукарської обробки продукції у «Фабриці реклами» можливі автоматичне різання за контуром будь-яких матеріалів, ламінація глянцевими та матовими плівками, проварювання країв зображення, встановлення люверсів, монтаж кріпильних профілів та будь-які інші нестандартні операції.

Профільна спрямованість нашої компанії, грамотний підхід до всіх аспектів роботи, застосування передових технологічних рішень та матеріалів зробили нашу пропозицію надзвичайно затребуваною у сегменті інтер’єрної обробки. Спираючись на солідний набір можливостей та технологій, ми запропонували замовникам великий набір послуг, забезпечили значні переваги на всіх етапах здійснення робіт. Екосольвентний друк в Одесі охоплює безліч аспектів діяльності, що дозволяє реалізувати найсміливіші дизайнерські ідеї в рамках стандартних санітарних та технологічних умов. Існує цілий набір переваг нашої роботи.

• Максимальна доступність інтер’єрного друку, порівнянна з окремими зразками фотошпалер та подібної продукції.

• Висока роздільна здатність при нанесенні зображень, застосування передових поліграфічних комплексів та високоякісної фарби для створення зображень, які чудово виглядають з будь-якої відстані.

• Ціна екосольвентного друку залишається доступною завдяки відпрацьованій технології та налагодженим процесам виробництва.

• Оперативність нанесення зображень різних типів і форматів, можливість створення повного інтер’єрного набору в найкоротші терміни.

• Висока стійкість матеріалів гарантує повне збереження текстурних та колірних показників протягом надзвичайно тривалого часу.

• Яскравість і соковитість кольорів, максимально якісна передача вибраного колірного діапазону незалежно від типу та особливостей освітлення, підтримка друку на світлорозсіювальних матеріалах під просвітку.

• Високі показники екологічності екосольвентного друку продукції, можливість застосування практично у будь-яких приміщеннях у повній відповідності до чинних санітарних норм.

Приклади наших робіт

Ціни на екосольвентний друк (1440 dpi; 1,60 м):

Мінімальне замовлення – 1м2

Максимальна ширина запечатки – 1,57м

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

    Залишити заявку

      Замовити дзвінок