Екосольвентний друк на плівці в Одесі

Під час вибору друкованого носія для промоматеріалів звертають увагу не тільки на якість друку, вартість або довговічність, але й на простоту використання. Сьогодні одним з найбільш практичних носіїв вважається прозора термотрансферна плівка, яка швидко клеїться, дешево коштує та легко видаляється. Купити її можна у компанії «Фабрика реклами», яка надає комплекс поліграфічних послуг для бізнесу. Ми також приймаємо замовлення на виробництво та монтаж в Одесі лайтбоксів, дахових установок та інших видів широкоформатної реклами.

Экосольвентная печать на плёнке

Про екосольвентний друк на плівці

При екосольвентній технології зображення друкується чорнилом на основі екосольвенту – екологічно чистого та безпечного компонента. При цьому використовується прозора термотрансферна плівка, яка швидко вбирає барвник, не даючи картинці вигоріти або вицвісти.

Переваги екосольвентного друку на плівці

Головна перевага термотрансферної плівки – швидкість монтажу та невибагливість у догляді. Це дозволяє швидко клеїти та видаляти промоматеріали. Якщо зображення друкують екосольвентним чорнилом, то до його переваг додаються:

  • екологічність;
  • нетоксичність;
  • зносостійкість;
  • довговічність.

Така реклама виглядає стильно та яскраво. Вона привертає увагу публіки, допомагає їй скласти перше враження про бренд і продукт. Це підвищує ефективність рекламної кампанії.

Де використовують екосольвентний друк на плівці

Ця технологія застосовується у зовнішній та внутрішній рекламі. Її використовують при виготовленні інформаційних наліпок, вказівників, зображень для підлоги. Їх клеять на прозорих фасадах, вікнах, дзеркалах, транспорті, вітринах магазинів та торгових центрів.

Переваги екосольвентного друку на плівці від «Фабрики реклами»

Компанія виготовляє та встановлює в Одесі дахові установки, широкоформатні банери, навіси та козирки. Ми також друкуємо поліграфічну продукцію, яка коштує недорого та характеризується високими експлуатаційними властивостями. Компанія гарантує бездоганну якість друку, доступні ціни та гнучкі терміни виготовлення.

Щоб замовити послуги поліграфії для бізнесу, зателефонуйте за вказаними номерами або залиште заявку. Консультант передзвонить, щоб прийняти замовлення та розповісти, скільки коштує виробництво рекламної продукції. Чекаємо на ваші замовлення!

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок