ᐉ Виготовлення брендмауерів в Одесі, доступні ціни на виготовлення брандмауерів Рекламна агенція «Фабрика реклами»
 • Russian
 • Українська

Виготовлення брендмауерів в Одесі.

Брендмауер – це банерне панно, яке розміщується на глухій стіні будівлі. Найчастіше це протипожежний бік, звідси і така назва. Використовується для іміджевої реклами, яка займає велику площу та вміщує багато інформації.

Банерні сітки відрізняються тим, що їх добре помітно як здалеку, так і поблизу, що дозволяє створювати дворівневу рекламу. Великі компанії використовують конструкцію брандмауера для створення незвичайної та оригінальної зовнішньої реклами. з дизайном, що запам’ятовується. “Фабрика Реклами ” виконує виготовлення та розміщення банерної сітки на зовнішніх стінах. На сайті компанії або офісі агентства в Одесі можна замовити послуги:

 1. Монтаж металокаркасу;
 2. Монтаж брандмауера;
 3. Виготовлення підсвічування.

У нас можна купити банер або банерну сітку з печаткою пайкою та люверсами, а також металокаркас для цієї конструкції.

банерні конструкції

Баннерная вывеска Cafe_Ранок
Металокаркас обтягнутий банером, часто використовується для виробництва рекламних вивісок. Банер натягується щипцями і кріпиться шурупами або заклепками, з заднього боку металокаркасу.
Баннерная_конструкция_сырное_королевство
Банер часто кріплять на металокаркас за допомогою хомутів (стяжок) чи каната. Заміна такого банера є елементарною і не вимагає спеціальних навичок.
Баннер Сырное Королевство
Найпростіший спосіб змонтувати банер – це безпосередньо закріпити його на стіну. Такий банер можна кріпити як через люверси, так і без них. Цей варіант монтажу підходить для невеликих банерів.
Баннер_вокруг_Новогодней елки
Дерев’яний каркас обтягнутий банером, часто використовується для декорацій та тимчасових конструкцій. Банер кріпиться саморізами та дужками. Зважаючи на те, що дерево має властивості скручуватися при зміні вологості, дерев’яні конструкції краще використовувати в приміщеннях.

брендмауери (Брендмауери)

Брендмауэр Ostium
Рамка з АКП (композитного матеріалу), алюмінієвого або металевого профілю часто використовується для декорування банерних конструкцій. Брендмауер у рамці виглядає більш презентабельно та естетично. За ними можна приховати різні способи натяжки банера. Рамку для банерної конструкції можна зробити будь-якого кольору, головне, щоб вона вписувалася в загальний вигляд фасаду.
Баннерная_конструкция_эпицентр
Банер натягнутий на металевий каркас, одна із найпопулярніших рекламних конструкцій на ринку. Причина криється в невисокій вартості та простоті обслуговування. Металокаркас може бути пофарбований у колір фасаду. Натяжка банера здійснюється стяжками (хомутами) або канатом через люверси (заклепування з отвором, яке кріпиться на банерне полотно).
Брандмауэр MILITARY
Коли хочеться уникнути брошурування і заощадити на люверсах і канатах (стяжках), у банері робляться кишені (паяються чи клеяться). У кишені вставляється дротик або трубка, яка натягується за допомогою шпильки.
Баннер ROKKA
Банерна конструкція з внутрішнім підсвічуванням, зробить фасад яскравим і добре помітним у нічний час. Для цієї технології застосовується світлорозсіювальний, просвітний банер (backlite). Конструкція являє собою звичайний брендмауер у рамці з внутрішнім підсвічуванням (найчастіше світлодіодні кластери).

конструкції з банерної сітки

Обшивка_стройки_сеткой
Банерна сітка з печаткою часто використовується для розміщення великих рекламних площин на будівельних лісах або для закриття застарілого або реконструйованого фасаду. За рахунок отворів, банерна сітка несе значно менше вітрове навантаження. Це дозволяє спростити конструкцію, на яку вона буде монтуватися.
Баннерная сетка Мясо
Рекламні конструкції з банерної сітки мають ряд переваг та недоліків щодо конструкції з банера. Банерна сітка менше схильна до вітрового навантаження, що дозволяє її розміщувати на більш простих каркасах, ніж банер (наприклад каркас їх тросиків, або будівельні ліси). Через перфорацію зображення на сітці менш яскраве, ніж на банері.
Баннерная сетка BANK-VOSTOK
Принцип розміщення банерної сітки такий самий, як і банера. Її можна змонтувати безпосередньо на стіну або натягнути на металокаркас через люверси, за допомогою хомутів чи каната. Для сітки підійде менш міцний металокаркас, ніж для банера.
Баннерная сетка Salad&Grill
Паркан із банерної сітки, має безліч позитивних моментів. Ми можемо вибрати будь-яке зображення для паркану, він продувається, його легко монтувати як на металокаркас, так і на простий трос або канат.
Для того, щоб не псувати загальний вигляд вулиці, будівельні фірми використовують банерну сітку в момент роботи з фасадом будівлі. В цьому випадку полотно не виконує функцію реклами, а прикриває будівельні риштування зображенням майбутньої споруди. Такі матеріали мають великі розміри, що потребує використання спеціального спорядження для розміщення зовнішнього банера. Замовити монтаж банерного полотна можна у компанії “Фабрика Реклами”. Ціна послуги обговорюється зі спеціалістами. Банерна вивіска будівель виконується з декількох компонентів:
 1. Металева рама. Конструкція з металу повинна мати достатню жорсткість і міцні кріплення, оскільки установка реклами великої площі створює підвищені навантаження на раму;
 2. Банер. Виготовляється із щільних матеріалів, які здатні витримувати пориви вітру та опади. Зазначимо, що місця кріплення обладнуються металевими кільцями, які запобігають розриву брандмауера за допомогою тертя;
 3. Друк. Для виконання банерної конструкції застосовують методи сольвентного та УФ-друку. Ультрафіолетовий друк дозволяє створити яскраві та барвисті зображення, які стійкі до атмосферних опадів, пориву вітру та механічного впливу. Важливою особливістю є стійкість до сонячних променів, саме вона зберігає якість зображення.

Зовнішня реклама, виготовлена ​​за допомогою брендмауера, має такі характеристики:

 1. Розмір рекламного поля. Сприяє розміщенню великої кількості інформації;
 2. Легкість сприйняття;
 3. Використання додаткових ефектів. Застосовуються світлові композиції, а також візуальні ефекти;
 4. Тривалість використання;
 5. Вартість. Якщо проводити порівняння цін на інші види зовнішньої реклами аналогічного розміру, то брендмауер коштує дешевше.

Замовити виготовлення та купити брендмауер можна на сайті компанії “Фабрика Реклами” або в офісі агентства в Одесі. Терміни виготовлення вивіски та ціну послуги уточнюйте у представників компанії.

Приклади наших робіт

Брэндмауэр Одесса, Брандмауэры Одесса, Брэндмауэр Напечатать, Брандмауэр Напечатать, Брэндмауэр Заказать, Брандмауэры Заказать, Брэндмауэр купить, Брандмауэры купить, Брэндмауэр ремонт, Брандмауэр ремонт, Брэндмауэр под заказ, Брандмауэр под заказ, Брэндмауэр на заказ, Брандмауэр на заказ

Ціни на виготовлення банерних конструкцій:

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

  Залишити заявку

  Українська

   Залишити заявку