Виготовлення штендерів в Одесі

Реклама – ефективний маркетинговий хід. З його допомогою виробники товарів та послуг інформують про свій продукт максимально велику кількість потенційних споживачів. Робиться це для того, щоб його швидше купили, а компанія отримала дохід та кошти для розвитку бізнесу.

Одним із широко використовуваних видів реклами є як і банери та вивіски, так звані мимоходи або штендери. Послугу їх виготовлення за привабливою ціною, поряд з іншими видами зовнішньої реклами, надає рекламне агентство “Фабрика реклами”.

форми мимоходів

Виготовлення штендерів
Т-подібні штендери схожі на перевернуту букву “Т”. Це один щит, встановлений на дві горизонтальні опори. Варіантами форми рекламної поверхні такого мимохідя може бути прямокутник, аркова конструкція із закругленою верхньою частиною, або криволінійна конструкція довільної форми.
Виготовлення штендерів

А-подібні конструкції являють собою дві площини, з’єднані по верхньому краю. Вони дуже стійкі, а в складеному вигляді є плоским планшетом, який зручно зберігати навіть у невеликих приміщеннях. Такі мимохіди також називають «книжка» або «курінь».

Виготовлення штендерів
А-подібний мимохід можна зробити фігурним. Наприклад, закруглити верхню частину або надати йому довільної криволінійної форми. Головна умова – сторони повинні бути однакові, щоб мимохід був стійкий.
Виготовлення штендерів
Штендер з рамкою – це популярний, мобільний складний, двосторонній інформаційний стенд, для швидкої зміни інформації. Виготовляється з анодованих алюмінієвих профілів, пластикових задніх стінок та лицьової поверхні антивідблиску, яка захищає постер від зовнішніх впливів.

Варіанти виробництва мимоходів

Виготовлення штендерів

Основою для Т – образного мимоходу зазвичай виступає металокаркас (труба 20х20 або 25х255мм), на який кріпиться площина із зображенням. Зображення зазвичай робиться методом прямого друку (УФ друк) або поклейкою плівки з печаткою (сольвентним або екосольвентним). Площина може бути виконана із ПВХ або АКП. Ми віддаємо перевагу мимоходу з композитними площинами тому, що вони менш тендітні, ніж з ПВХ.

Виготовлення штендерів

А-подібний мимохід набагато стійкіший за Т-подібний. Найчастіше такі мимоходи робляться із сталевої тонкостінної труби, щоб полегшити вагу конструкції. Як площини ми використовуємо АКП (алюмінієвий композитний матеріал) + друк (в основному сольвентна, через її хорошу стійкість до ультрафіолету та механічних пошкоджень).

Виготовлення штендерів

А-подібний мимохід із заокругленим верхом, одна з найпопулярніших, стандартних форм на нашому ринку. Металокаркас для цього мимоходу можна купити готовий (він буває різних кольорів або ми його можемо пофарбувати за бажанням замовника). Нашим завданням залишається закріпити площину із зображенням. Недоліком таких конструкцій є слабкі петлі (в заводській версії), які ми згодом переварюємо, і конструкція стає надійною та довговічною.

Виготовлення штендерів

Алюмінієвий мимохід з клік системою дуже зручна конструкція. Це легкий мимохід, що має гарний вигляд анодованого алюмінію з можливістю швидкої заміни зображення (як зображення виступає папір або плівка з печаткою). Якщо використовувати мимохід на вулиці, краще закочувати площини оракалом з сольвентним друком або плівкою з екосольвентним друком з ламінацією (папір швидко втрачає вигляд через дощі та зміну вологості).

Виготовлення штендерів

Фігурний мимохід завжди привертає більше уваги, ніж будь-який прямокутний варіант мимоходу. Найчастіше фігурний мимохід робиться в Т-подібному варіанті, якщо він двосторонній або L-подібний – в односторонньому варіанті. На металокаркас за допомогою шурупів кріпляться відфрезеровані АКП площини, потім площина шпаклюється і на неї клеїться оракал з печаткою або аплікація. Якщо потрібно часто міняти інформацію на мимоході, ми використовуємо поверхню, на якій можна малювати крейдою, зазвичай це самоклеюча плівка або спеціальний пластик).

Виготовлення штендерів

Якщо бюджет обмежений, використання банера у виготовленні мимоходу – ідеальне рішення. Банер з люверсами натягується на металокаркас мимоходу за допомогою стяжок. Оновити зображення на такому мимохіді легко і недорого. У разі падіння банерного мимоходу, з банером нічого не станеться.

Виготовлення штендерів

Ми займаємося виробництвом спеціалізованих мимоходів в Одесі. Як, наприклад, мимохід для обміну валют зі змінними цифрами, мимохід для ломбардів, мимохід з температурою води в морі, світлодіодний мимохід на акумуляторі, мимохід з графіком прийому і т.д.

Виготовлення штендерів

Коли потрібно вказати напрямок або позначити об’єкт, ідеально підходить мимохід-покажчик, або, якщо говорити простіше, переносна табличка на металокаркасі. Існує безліч варіантів реалізації цього виду виробів.

Такі рекламні пристосування для бізнесу є переносними конструкціями будь-якого розміру Т- або А-подібної форми з певною інформацією. Для їх виготовлення у «Фабриці реклами» в Одесі фахівці використовують різноманітні матеріали. Встановлюють штендери на невеликій відстані від об’єкта рекламування для привернення уваги людей, що проходять повз. Підлоговий мимохід, розташований в безпосередній близькості від входу, наприклад, магазин або бізнес-центр, може виконувати функцію вивіски.

На відміну від банерів, вивісок або світлодіодних рухомих рядків, що монтуються на фасадах міських споруд, штендери встановлюються практично на рівні очей людей, що проходять. Тож не помітити їх просто неможливо. До того ж, пристрої, на відміну від вивісок, можна без проблем перемістити в інше місце. Мимоходи, схожі на букву «Т» у перевернутому вигляді, є встановленою на опори рекламною поверхнею у формі:

 1. Прямокутника;
 2. Арки із закругленим верхом;
 3. Криволінійної конструкції.

Штендер у вигляді літери “А” – це з’єднані верхніми частинами дві площини. Такі конструкції ще називають «курінь» або «книжка» через зовнішню схожість із цими предметами. А-подібні мимоходи відрізняються високим рівнем стійкості, доступною ціною. Якщо їх скласти, виходить плоский планшет, для зберігання якого треба мало місця. Штендер у вигляді літери «А» можна зробити фігурним. Наприклад, закруглити при виготовленні верхню частину або надати їй довільну криволінійну форму. Головна умова – сторони мають бути однаковими, щоб мимохідь був стійкий.

У «Фабриці реклами» в Одесі можна також замовити послугу виготовлення або купити готовий мимохід з рамкою. Він є мобільним, складним, двостороннім інформаційним стендом для швидкої зміни інформації. Виготовляють вивіски з анодованих алюмінієвих профілів, пластикових задніх стінок та лицьової поверхні антивідблиску, яка захищає постер від зовнішніх впливів.

Основні переваги конструкцій, які можна купити або замовити в Одесі за привабливою ціною в агентстві «Фабрика реклами»:

 1. Мобільність за рахунок невеликої ваги виробів;
 2. Можливість переміщувати їх у складеному вигляді.

Найбільш популярними місцями розміщення вивісок у вигляді мимоходу є перетин пішохідних колій та майданчики біля виходу з приміщень, в яких можна купити продукт або послугу, що рекламується. Іноді штендери також встановлюють усередині магазинів та бізнес-центрів. При виготовленні виробів велика увага приділяється:

 1. Зовнішній вигляд;
 2. Змістове наповнення;
 3. Матеріал виготовлення.

Великий бізнес в Одесі зазвичай замовляє стильні вивіски в металевих рамах, виконаних у мінімалістичному дизайні. Їхня ціна більш висока, а ось заклади сфери громадського харчування вважають за краще купити мимохід, при виготовленні яких використовується дерево. Розміщена на штендері інформація може бути рекламне повідомлення у вигляді вивіски, використовуване на постійній основі. Є варіанти виробів із замінною рекламою.

Щоб читати і сприймати інформацію було зручніше і простіше, можна використовувати покриття антивідблиску. У темний час доби добре працюють елементи, що відбивають світло. Для більш дорогих варіантів мимохідь можна замовити спеціальну клік-систему, що дозволяє легко змінювати рекламний матеріал. Крім рекламування пропонованого компанією продукту, якісно виготовлені штендери також:

 1. Підвищують імідж бізнес-компанії;
 2. Виставляють у вигідному світлі її стиль в очах численної цільової аудиторії.

Для виготовлення пристроїв різного типу спеціалісти рекламного агентства «Фабрика реклами» в Одесі використовують різні види матеріалів. Основа вивіски може бути виготовлена ​​із сталевих чи алюмінієвих труб. Для виготовлення поверхні може використовуватися матеріал ПВХ або АКП.

Ставши клієнтом нашої рекламної агенції в Одесі, кожен власник бізнесу отримує наступні переваги:

 1. Широкий вибір готових шаблонів;
 2. Можливість розробити під час виготовлення вивіски її неповторний стиль;
 3. Презентабельний вид пристосування;
 4. Використання алюмокомпозиту, що забезпечує високу ударостійкість (пристосування не піддається деформаціям, не розбивається і не пошкоджується від снігу та дощу);
 5. Доступні ціни;
 6. Гарантію високої якості виготовлення та своєчасність надання послуги.

На нашому сайті ви зможете переглянути приклади наших робіт та переконатися у їхньому привабливому вигляді. Ми запропонуємо вам безліч цікавих та неповторних ідей, які зможемо втілити під час виготовлення продукції. Ми переконливо просимо всіх наших потенційних замовників докладно розповісти про:

 1. Компанію;
 2. Бренд;
 3. Надані послуги та товар.

Володіючи інформацією, ми зможемо створити максимально ефективний штендер, який привабить цільову аудиторію. Ми також розуміємо, наскільки прибуток є важливим для кожного власника бізнесу, тому надаємо послугу виготовлення вивісок в обумовлені терміни.

Якщо ви бажаєте замовити професійний та результативний рекламний пристрій, ми з радістю візьмемося за проект. Вартість виготовлення штендерів виправдовує їх якість та візуальний ефект. Зв’яжіться з нашими менеджерами або надішліть листа для уточнення питань. На сайті можна скористатись формою відправки онлайн-заявки на виготовлення штендерів в Одесі. Орієнтовна ціна виготовлення Т-подібних виробів – від 2 тисяч гривень, у формі літери А – від 2500. Для розрахунку точної ціни послуги зверніться до менеджерів нашої компанії.

Агентство “Фабрика реклами” в Одесі пропонує виготовлення різних видів штендерів.
Т-ОБРАЗНИЙ (АКП + ДРУК)
Основою для виробу є металокаркас (труба 20х20, 25х25 мм). На нього кріпиться площина із зображенням. Останнє зазвичай робиться методом прямого друку (УФ друк) або поклейкою плівки з печаткою (сольвентним або екосольвентним). У нас можна купити або замовити за розумною ціною пристосування з площиною, виготовленою з ПВХ або АКП. Ми віддаємо перевагу виробам з композитними площинами тому, що вони менш крихкі, ніж ПВХ.
А-ОБРАЗНИЙ З АКП ПЛОСКОСТЯМИ
А-подібні пристрої більш стійкі, ніж Т-подібні. Як правило, вони виготовляються зі сталевої тонкостінної труби, щоб полегшити вагу конструкції. Як площини ми використовуємо АКП (алюмінієвий композитний матеріал) + друк (в основному, сольвентна через її хорошу стійкість до ультрафіолету та механічних пошкоджень).
А-ОБРАЗНИЙ З ЗАОКРУГЛЕНИМ ВЕРХОМ
А-подібне пристосування із заокругленим верхом – одна з найпопулярніших стандартних форм на нашому ринку. Металокаркас для цього мимоходу можна купити готовий (він буває різних кольорів або ми його можемо пофарбувати за бажанням замовника). Нашим завданням залишається закріпити площину із зображенням. Недоліком таких конструкцій є слабкі петлі (в заводській версії), які ми згодом переварюємо, і конструкція стає надійною та довговічною.
З КЛІК СИСТЕМОЮ
Алюмінієвий мимохід з клік системою – дуже зручна конструкція. Це легкий виріб, який має гарний вигляд анодованого алюмінію з можливістю швидкої заміни зображення (як зображення виступає папір або плівка з печаткою). Якщо використовувати рекламний пристрій на вулиці, краще закочувати площини оракалом з сольвентним друком або плівкою з екосольвентним друком з ламінацією (папір швидко втрачає вигляд через дощі та зміну вологості).
ФІГУРНИЙ (З КРЕЙДОВАНОЮ ПОВЕРХНЕЮ)
Фігурний мимохід завжди привертає більше уваги, ніж будь-який прямокутний варіант виробу. Найчастіше він робиться у Т-подібному варіанті, якщо він двосторонній, або L-подібному – в односторонньому виконанні. На металокаркас за допомогою шурупів кріпляться відфрезеровані АКП площини, потім площина шпаклюється і на неї клеїться оракал з печаткою або аплікація. Якщо потрібно часто міняти інформацію, ми використовуємо поверхню, де можна малювати крейдою. Можна купити або замовити пристосування за невисокою ціною з плівкою, що самоклеїться, або спеціальним пластиком.
БАННЕРНИЙ
Якщо бюджет обмежений, використання банера у виготовленні мимохід – ідеальне рішення. Банер із люверсами натягується на металокаркас штендера за допомогою стяжок. Оновити зображення на ньому легко та недорого. У разі падіння банерного рекламного пристрою з банером нічого не трапиться.
ОБМІН ВАЛЮТ
Ми займаємось виготовленням спеціалізованих мимоходів в Одесі. У нас можна купити або замовити за прийнятною ціною конструкції:
 1. Для обміну валют зі змінними цифрами;
 2. Для ломбардів;
 3. З температурою води в морі.
Також у нас можна купити готові або замовити послугу виготовлення світлодіодних мимоходів на акумуляторі, з графіком приймання тощо.
Вказівник
Коли потрібно вказати напрямок або позначити об’єкт, ідеально підходить штендер-покажчик або, якщо простіше, переносна табличка на металокаркасі. Існує безліч варіантів реалізації цього виду виробів, які можна замовити чи купити в Одесі в агентстві «Фабрика реклами». Також пропонуємо рекламу на транспорті в Одесі. Нашим сервісом та якістю продукції задоволений кожен клієнт.

Приклади наших робіт

Ціни на виготовлення мимоходів:
ВидЦіна
Т-подібний мимохідвід 3200 грн
А-подібний мимохідвід 4000 грн
А-подібний фігурний мимохідвід 4000 грн
А-подібний мимохід із CLICK системоювід 4000 грн

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Часті питання
Стандартні терміни виготовлення штендерів в Одесі:
 • ✔ Штендери, мімоходи – 7 робочих днів.
 • ✔ Т-подібний мимохід
 • ✔ А-подібний мимохід
 • ✔ А-подібний фігурний мимохід
 • ✔ А-подібний мимохід із CLICK системою

Якщо ви хочете замовити виготовлення штендерів в Одесі, вам підійдуть досвідчені підрядники з великим досвідом роботи. Одним із таких підрядників є «Фабрика Реклами», яка розташована за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 24, телефон 048-798-2111. Ми працюємо понад 20-ти років і виготовляємо будь-які види зовнішньої та внутрішньої реклами на власній виробничій базі з досвідченими менеджерами та дизайнерами.

Відносна (орієнтовна) вартість виготовлення штендерів:
 • ✔ Т-подібний мимохід – від 2500 грн
 • ✔ А-подібний мимохід – від 3500 грн
 • ✔ А-подібний фігурний мимохід – від 5000 грн
 • ✔ А-подібний мимохід із CLICK системою – від 6000 грн
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок