Друк текстильної продукції

Бажаєте мати яскравий та неповторний образ? Хочете виділятися і не бути ще одним з … Тиражований одяг з магазинів вже давно перестав бути ексклюзивним, але що робити якщо так хочеться бути унікальним. Тоді рекламне агентство Фабрика реклами може Вам допомогти: оригінальний дизайн за Вашим ескізом, фотографія або улюблена фраза Вашої коханої людини, мами, тата, дружини чи чоловіка, друга чи кумира – все це ми можемо якісно та гармонійно нанести на тканину.

Варіанти текстильної продукції

Друк на футболках
Футболки з фірмовим друком є невід’ємним видом реклами в будь-якому бізнесі. У нас ви можете замовити різноманітні способи нанесення логотипу на футболку.
У нас ви можете замовити наклейку з термоперенесенням на тканину. Зазвичай це або однокольорова плівка, яку ми вирізаємо потрібної форми, або спеціальна плівка з печаткою заданої Вами картинки.
Еко-сумки – це сумки, пошиті з різних тканин, які на відміну від пакетів не є шкідливими при утилізації для навколишнього середовища. Еко сумки з логотипом мають схоже призначення з поліетиленовими або паперовими пакетами, і вони набагато довше можуть використовуватися, а також їх можна прати.
Прапор є не лише символом країни. Бувають не тільки спортивні прапори або сигнальні прапори, але фірмові прапори. Фірмовий прапор може бути символом гарантії та незалежності організації. Саме у нас у вас є можливість друку, замовляти дуже якісний друк прапорів та друк вимпелів.
Друк на прапорах різної символіки, форми та розміру. Терміни роботи та ціна замовлення обговорюються індивідуально із замовником та визначаються з урахуванням терміновості та кількості виготовлених екземплярів. Наші співробітники швидко розроблять привабливий дизайн та виготовлять прапор відповідно до стандартного зразка або індивідуального побажання.
Еко сумки – це сумки з нетканого матеріалу спанбонду, створеного за особливою технологією, відрізняється підвищеною стійкістю до вологи, сонячних променів та механічних пошкоджень. Спанбонд добре пропускає повітря та активно використовується в багатьох сферах сучасного життя. Сумки із спанбонду екологічно безпечні для будь-яких товарів і навіть для харчових продуктів, міцні та зручні у використанні. Яскраві, гарні, нетоксичні сумки Еко – вимога часу. Якщо на них нанести логотип вашої компанії або назву бренду, вони покажуть високу ефективність у просуванні товару чи послуги, збільшення кількості ваших клієнтів і поліпшення іміджу вашої фірми. Принт Маркет пропонує своїм клієнтам великий асортимент кольорів сумок Еко та кілька варіантів моделей. Сумки зі спанбонду стануть відмінним рекламним товаром у вашій промо-акції, на виставці, при проведенні конференції, семінару або будь-якого іншого громадського заходу.

Бажаєте ексклюзивну футболку? Цей елемент одягу дуже популярний у населення міста. Крім цього, вона може бути кумедним сувеніром, своєрідним способом самовираження і навіть «ходячою рекламою». На футболці можна надрукувати будь-який веселий напис, улюблену картинку чи фотографію, оригінальну фразу чи логотип. Ви зможете зробити оригінальний подарунок або заявити про свою компанію, зробивши замовлення на ексклюзивне нанесення на цій деталі повсякденного гардеробу. Друк на футболці Одеса – це дуже оригінальний сувенір. Сьогодні на такий сувенір значно частіше надходять замовлення в містах Одеса, ніж замовлення на такі види, як друк реклами, як банерний друк, флаєрний друк або реклама на візитках.

Приклади наших робіт

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок