Друк на футболках у Одесі

Бажаєте виділитися в натовпі або зробити бренд більш впізнаваним? Замовте друк на футболках. Ця послуга допомагає втілювати фантазію, створювати унікальний мерч і привертати увагу публіки. В Одесі вона доступна в компанії “Фабрика реклами”. Ми приймаємо замовлення на виробництво продукції поліграфії, яку можна купити за вигідною ціною.

Про друк на футболках

Під друком на футболках розуміють послугу, в рамках якої на текстильний виріб переносять фотографію, графічний малюнок, логотип компанії або інше зображення. При цьому використовують чорнило, яке не вигоряє і не змивається навіть після багаторазового прання. Такий мерч покликаний продемонструвати почуття стилю власника, підвищити впізнаваність бренду і привернути увагу цільової аудиторії.

Переваги та матеріал для друку на футболках

Друк на футболках
Сучасні друковані технології дають змогу переносити фотографії, логотипи та інші елементи на тканинну основу різного розміру. Крім футболок, це може бути:

  • уніформа;
  • сувенірна продукція;
  • шарфи;
  • чохли для смартфонів;
  • рюкзаки тощо.

Після роздруківки виходять зображення, що вирізняються чіткістю, яскравістю і високою деталізацією.

Види друку на футболках

Під час роздруківки зображень на текстильних виробах використовують технологію термопереносу, флекс-друку, шовкографії або сублімації. Найбільшого поширення набуло термоперенесення, коли малюнок спочатку роздруковують на плівці або папері, а потім під дією преса і високої температури переносять на тканину. Переваги цього методу – вартість та універсальність.

Якщо дизайн включає незвичайні візуальні ефекти, при виготовленні мерчу в друкарнях використовують флекс-технологію.

Переваги друку на футболках від "Фабрики реклами"

Компанія “Фабрика реклами” встановлює в Одесі рекламні конструкції та надає поліграфічні послуги. У нашій друкарні є професійне друкарське обладнання, яке дає змогу приймати замовлення на виробництво продукції поліграфії різного розміру та дизайну. Крім цього, кожному, хто хоче купити її, компанія гарантує:

  • сумлінне обслуговування;
  • висока якість матеріалів і друку;
  • високу швидкість виготовлення;
  • доступні ціни.

Додаткову інформацію про умови та вартість послуги можна отримати, зателефонувавши за вказаними номерами або замовивши зворотний дзвінок.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок