Фрезерування ЧПУ та порізка в Одесі

Сьогодні жодна компанія не може бути успішною без якісного рекламування своїх товарів та послуг. В Одесі послугу виготовлення зовнішньої та внутрішньої реклами надає за помірною ціною рекламна агенція «Фабрика реклами». При виготовленні рекламних конструкцій виникає необхідність у різанні, шліфуванні матеріалу, нанесенні гравіювання та спеціальних візерунків. Для цих цілей у нашій компанії використовуються верстати з ЧП для фрезерування та лазерної обробки.

Часто застосовуване в Одесі фрезерне різання здійснюється в нашій компанії за прийнятною ціною на спеціальному високотехнологічному обладнанні з автоматичним керуванням для фрезерування та обробки лазером з ЧП. Завдяки наявності відповідного програмного забезпечення на верстатах з ЧП для фрезерування та лазера фахівці нашої компанії здійснюють фігурне різання фанери, металу, пластику, їх 3D фрезерування, гравіювання.

Варіанти ЧПУ порізки

Фрезерно- гравировальные работы. Frezernaya-porezka
Якщо ви вирішили оновити в Одесі інтер’єри торгових закладів чи приміщень барів, кафе, звертайтесь до нашої компанії. Ми запропонуємо за гарною ціною в Одесі якісний матеріал, будь то МДФ, скло, фанера та ін., розробимо стратегію оформлення інтер’єру та виконаємо всі роботи з нуля – від проектування до монтажу готових конструкцій. За допомогою фрезерування виготовляються:
 1. Елементи стендів з дерева, металу, МДФ, фанери або пластику для виставок та зовнішньої реклами;
 2. Об’ємні літери-вивіски для оформлення інтер’єру;
 3. Елементи декору;
 4. Бірки та цінники;
 5. Таблички, номери та бейджі.
Високотехнологічне обладнання 3D з ЧП для фрезерування та лазера дозволяє нам вирішувати складні дизайнерські завдання швидко, продуктивно та за прийнятною ціною. Основна перевага фрезерувальних робіт – це відмінна якість зрізу та його висока точність. В Одесі ми здійснюємо за доступною вартістю фрезерування будь-якого матеріалу, що використовується у виготовленні рекламних об’єктів:
 1. ПВХ, пластика листового та оргскла;
 2. АКП та полістиролу;
 3. Кольорових металів та дерева.
Ми також працюємо з фанерою, деревоволокнистими плитами ДВП та МДФ, деревом. Такі ж матеріали використовуються в Одесі у «Фабриці реклами» та для лазерного різання. Перш ніж приступити до виготовлення рекламної конструкції з використанням обладнання з ЧП для лазера або 3Д фрезерування, створюється її макет.

У РА «Фабрика реклами» в Одесі використовується формат файл-проекту CDR із програми CorelDRAW не вище 17-ї версії. У ньому повинні міститися векторні об’єкти для різання відповідно до умов замовлення. До інших вимог створення макета відносяться:

 1. Виготовлення попереднього зразка такого ж розміру, як і кінцевий продукт 3D;
 2. Вказання параметрів в міліметрах;
 3. У векторному зображенні не повинно бути подвійних ліній, накладень контурів та розімкнутих точок;
 4. Зазори між об’єктами повинні бути для фрезерування 6 мм +, для лазерної обробки – не менше 3 мм. Відступи від країв заготовки мають бути не менше 15 мм.

Максимальна площа обробки обмежена робочими можливостями верстата ЧП для фрезерування та обробки лазером. На вартість робіт впливає обсяг та складність замовлення, обраний клієнтом матеріал (одна справа, якщо, наприклад, це МДФ чи фанера, і зовсім інша – дерево чи метал). Наші менеджери із задоволенням проконсультують вас з технічних особливостей фрезерування 3Д та підготують прорахунки вартості з урахуванням ваших потреб.

Для користувача не зовсім ясно, що ж краще – фрезерування чи лазерне різання. Позначимо основні моменти, на які потрібно звернути увагу:

 1. Лазер пропалює об’єкт обробки, а фреза рідше. Тобто. якщо ми обробляємо дерево, фанеру чи МДФ для виробництва меблів – краще вибрати фрезерування. А якщо це декоративне панно із пластику чи металу, та ще й із необхідністю ефекту «обпаленого» краю – не обійтися без лазера.
 2. Над питанням «точності» сперечаються довго і вперто, але досвід показує, що через конусність різання лазерного станка фрезерування виграє.
 3. Оперативність при роботі з деревом, металом, МДФ, склом, пластиком тощо. однозначно за лазером.
 4. Станки 3D з ЧП для фрезерування не створюють напруги при різанні того ж пластику, фанери або МДФ, отже, край нехай і не такий гарний, але матеріал збереже свою молекулярну структуру.

Є й інші відмінні параметри використання лазера та обладнання ЧП для 3D фрезерування, але вони не такі істотні. Фахівці РА «Фабрика реклами», які мають колосальний досвід і потужну технічну базу, із задоволенням проконсультують вас по всіх етапах проходження вашого замовлення, позначать основні відправні точки і допоможуть досягти саме того результату, який намалювала ваше воображення.

Великою популярністю (насамперед, через низьку вартість) при виготовленні рекламних об’єктів користується плівка, що самоклеїться. Використовуючи технологію плоттерного різання , компанія «Фабрика реклами» в Одесі виготовляє різні наклейки у вигляді окремих виробів. або частини оформлення будь-якої рекламної конструкції. Основними перевагами плоттерного різання є:
 1. Невисока вартість послуги;
 2. Можливість вибору будь-якого виду та серії Oracal;
 3. Оперативність виконання замовлення.
Вирізування малюнків за допомогою плоттера – це висока точність. Цей верстат ПП використовується для виготовлення дрібних і великих малюнків із самоклеючої плівки для нанесення на паперову, тканинну, металеву поверхню, фанеру, скло або МДФ. Результат роботи плоттера можна побачити в Одесі на вітринах торгових центрів та інших об’єктів, стендах, футболках, автомобілях та інших рівних поверхнях.
Однією з найважливіших переваг наклейок, які отримують з використанням плоттерної обробки в Одесі, є чіткість зображення, відсутність розмитості дрібних деталей. Інший плюс такої методики, що відрізняється від звичайного друку – високий рівень точності векторного зображення. На плоттері можна виготовити за помірною ціною декоративні елементи будь-якого розміру та рівня складності для оформлення інтер’єру.
Перш ніж помістити матеріал у плоттер, необхідно створити макет виробу, що відповідає таким вимогам:
 1. Векторний формат файлу повинен відповідати максимум версії 17 CorelDraw;
 2. На ньому має бути зображення в масштабі 1:1;
 3. Товщина ліній зображеного на макеті малюнка повинна бути мінімальною (Hairline);
 4. Лінії повинні бути непересічними, обов’язково замкненими, без ефектів і градієнтів;
 5. Не повинно бути складних нерівних кутів, непотрібних точок.
Також слід врахувати вимоги до ширини/висоти знаків та товщини об’єктів. Ці показники повинні становити мінімум 5 та 1,5 міліметра відповідно.
При замовленні послуги різання плотером ЧПУ необхідний виріб шириною, що не перевищує 1200 мм, із шириною робочого поля не більше 980 міліметрів. Ширина використовуваної плівки має перевищувати розмір макета за цим показником на 30 мм, а висота – на 100–150. Ціна обробки оракала визначається складністю та обсягом роботи. Якщо йдеться про світловідбивну або флуоресцентну плівку, вартість її різання вище, ніж аналогічна звичайній на 25%. Щоб замовити послугу, зв’яжіться з нами за вказаними контактними даними. Наші ціни одні з доступних в Одесі, а як товари та послуги не сумнівався ще жоден клієнт.
плоттерная порезка,плоттерная порезка киев,плоттерная резка Одесса,плоттерная резка,плоттер режущий,плотерная порезка

Часті питання

Стандартні терміни ЧПУ ,лазерної, тангенціально порізки матеріалу в Одесі:
 • ✔ Фрезерування ЧПУ – 2 робочі дні.
 • ✔ Лазерна різка – 1-2 робочих дні
 • ✔ Порізка плівки – 1-2 робочі дні
 • ✔ Тангенціальна порізка – 2 робочі дні
 • ✔ ПВХ
 • ✔ Дерево
 • ✔ Фанера
 • ✔ Акрил
 • ✔ Плівка
 • ✔ Кожзам
 • ✔ АКП
і т.д.

Якщо ви хочете замовити Фрезерування ЧПУ, райзерну чи тангенціальну порізку в Одесі, вам підійдуть досвідчені підрядники з великим досвідом роботи. Одним із таких підрядників є «Фабрика Реклами», яка розташована за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 24, телефон 048-798-2111. Ми працюємо понад 20-ти років і виготовляємо будь-які види зовнішньої та внутрішньої реклами на власній виробничій базі з досвідченими менеджерами та дизайнерами.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок