Лазерна порізка в Одесі

Для виготовлення різних рекламних конструкцій потрібно купити заготівки. Щоб їх отримати, матеріал, перш за все, необхідно нарізати на частини відповідно до необхідних розмірів. Послугу різання та розкрою в Одесі за невисокою вартістю надає рекламне агентство «Фабрика реклами».

Ми недорого виконуємо замовлення на фрезерну порізку матеріалів в Одесі. У компанії також можна замовити обробку металу, дерева, полістиролу, фанери, МДФ та інших матеріалів за допомогою високоточного лазерного обладнання. Ціни послуг наведені у прайс-листі.

Різання в Одесі лазером – зручна, точна та швидка технологія як для розкрою акрилу, металу, МДФ та інших матеріалів, так і для нанесення зображення. Процес забезпечує лазерний промінь, який «пропалює» задане вашим техзавданням. Ця технологія, хоч і коштує по прайсу дещо дорожче, ніж фрезерна, дозволяє створювати практично «ювелірні» вироби.

 1. Елементи дерев’яного декору;
 2. Прикраси з оргскла та металу;
 3. Коробки з картону та фанери нестандартних форм;
 4. Сувенірні продукти різноманітної форми.

На відміну від високоточного фрезерування ЧПУ в Одесі, в ході якої інструмент, що обертається, безпосередньо контактує з оброблюваним матеріалом і відрізає стружку, лазерний промінь нагріває матеріал у конкретному місці, доки він почне руйнуватися і випаровуватися. При цьому місця зрізу при різанні виходять дуже рівні, без зазубрин та опливу. Щоправда, коштує така послуга з прайсу дещо дорожче. Ціна кожного виду роботи, виконаної за високоточною технологією з використанням лазера, вказана у прайс-листі РА «Фабрика реклами» в Одесі.

Крім не жорсткого металу, різанню лазером за різною ціною підлягають інші матеріали. У нашій компанії в Одесі можна купити за помірною вартістю відповідно до прайсу вже готові заготовки або замовити різання:
 1. Пластика у вигляді оргскла (акрилу) та полістиролу;
 2. Дерева, фанери, МДФ, ДВП;
 3. Картони, папери та ін.
Завдяки відсутності механічного впливу на оброблюваний матеріал високоточні лазерні апарати можуть використовуватися для виконання замовлень з різання крихких та тонких деталей. При цьому їм під силу впоратися з листом з нержавіючої сталі, товщина якого може становити 50 мм. Але коштуватиме така робота трохи дорожче.
Використання лазера (хоча порізка з його допомогою і коштує в Одесі за прайсом дещо дорожче, ніж з використанням фрези) має ряд переваг, основними з яких є:
 1. Можливість створення заготовок та готових виробів складної конфігурації (їх можна купити або замовити);
 2. Мінімум браку та відходів при різанні, оскільки матеріал не піддається механічному впливу;
 3. Високий рівень якості та точності зрізу.
Використання високоточного обладнання, простота управління процесом розкрою та повна його автоматизація дозволяють виконувати роботу дуже швидко, робити продуктивність високою, а ціну доступною.

Для мешканця Одеси, який погано знається на технологічних процесах, що відбуваються при використанні високоточних лазерних та фрезерних верстатів, не зовсім ясно, що ж краще – лазерне або фрезерне різання оргскла, металу, фанери та інших матеріалів. Визначимо основні моменти, на які потрібно звернути увагу.

Лазер «пропалює» матеріал, а фреза «ріже», тобто якщо ми обробляємо дерево для виробництва меблів – краще вибрати фрезерування, а якщо це декоративне панно, та ще й із необхідністю ефекту «обпаленого» краю – необхідно використовувати лазер.

Дискусійним протягом тривалого часу було питання точності. Але, як показує досвід, через конусність різання лазерного верстата фрезер виграє.

Оперативність у розкрої однозначно за лазером, хоча коштує робота з його застосуванням дорожче.

Фрезерні верстати не створюють напруги при різанні того ж акрилу, отже, край нехай і не такий гарний, але матеріал збереже свою молекулярну структуру.

Фахівці РА «Фабрика реклами», які мають потужну технічну базу та колосальний досвід у виконанні замовлень розкрою та порізки металу, оргскла, полістиролу, МДФі інших матеріалів:

 1. Можуть запропонувати купити готовий виріб або замовити його за помірною вартістю;
 2. Проконсультують вас по всіх етапах проходження вашого замовлення та порахують, скільки він коштує відповідно до прайсу;
 3. Означать основні відправні точки.

Вони допоможуть досягти саме того результату, який намалювало ваша уява.

Розкрій металу, акрилу та інших матеріалів за допомогою лазера здійснюється за попередньо створеним макетом. Він може бути наданий замовником або клієнт замовляє його виготовлення за певною вартістю в агентстві «Фабрика реклами». Скільки коштує така послуга можна дізнатися у менеджера компанії. Макет для різання матеріалу (неважливо, купили ви його або виготовили самі) повинен відповідати певним вимогам:
 1. Файл макету створюється за допомогою однієї з версій (не вище 17-ї) програми CorelDraw і повинен містити умови виконання замовлення і тільки ті векторні об’єкти, які призначені для розкрою або різання;
 2. Всі наявні об’єкти у файлі створюються відносного кінцевого продукту в масштабі 1:1;
 3. У векторних зображеннях не повинно бути подвійних ліній, розімкнених точок та накладень контурів;
 4. Мінімальні відступи від країв заготовки для різання повинні становити 15 мм, а зазори між об’єктами, що знаходяться поруч, – мінімум 6 мм;
 5. Площа обробки не повинна перевищувати розміри робочого поля лазера.
Вартість замовлення залежить від обсягу виготовленої продукції, складності конфігурації розкрою, вибраного матеріалу. Наші менеджери із задоволенням проконсультують вас та з технічних особливостей лазерної обробки, підготують розрахунки остаточної ціни відповідно до вартості окремих послуг у прайс-листі. Щоб замовити плоттерне різання або інші послуги РА «Фабрика реклами» в Одесі, зв’яжіться з нами за допомогою зазначених на сайті контактних даних. Наші ціни доступні, а результат обов’язково виправдає очікування.
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок