ᐉ Виготовлення Лайтбоксів в Одесі, ціни на виготовлення світлових коробів. Рекламна агенція «Фабрика реклами»
  • Russian
  • Українська

Виготовлення лайтбоксів в Одесі.

Лайтбокс (lightbox – світловий короб) – дуже популярний, яскравий, затребуваний вид зовнішньої реклами, що привертає увагу. Ми займаємося виготовленням лайтбоксів в Одесі. Для вас ми можемо зробити лайтбокс будь-якої форми та розміру залежно від Ваших побажань.

Варіанти виготовлення лайтбоксу

1_2h storonij torcevoj
Такі лайтбокси часто називають світловими прапорцями. Встановлюються вони торцем на стіну будівлі, щоб був гарний огляд із 2-х сторін руху потоку Ваших потенційних клієнтів. Відмінно працюють і вдень, і вночі доби.
Фигурный Лайтбокс
Ваш логотип фігурний? Чи Ви хочете нестандартну форму своєї вивіски? Тоді цей вид лайтбоксу – ідеальне рішення! Обмежень фантазії немає!
Лайтбокс "Треф"

Ми використовуємо композитний лайтбокс з прорізом, коли потрібен не прозорий фон, і яскраві літери, що світяться. У таких лайтбоксах акрил можна підклеювати зсередини або клеїти в середині, надаючи символам невеликий об’єм.

Акриловый лайтбокс
Ви не хочете, щоб Ваш світловий бокс виглядав як світлова пляма? Виділіть світлом тільки необхідні елементи і Ваша вивіска виглядатиме стильно та дорого! У цьому прикладі використовується чорний акрил та акрил день/ніч.
подвесной лайтбокс
Підвісні лайтбокси часто використовуються для виділення якоїсь області у більшому просторі торгового центру, магазину або розважального закладу. Не завжди є зручне класичне місце для встановлення лайтбоксу або Вам необхідне нестандартне рішення розміщення? Фахівці Фабрики реклами готові реалізувати Ваші будь-які ідеї, якісно та вчасно виконати роботи.
Флексовый лайтбокс "tabasсo"
Коли потрібно зробити лайтбокс, що повністю світиться, розміром більше 3х метрів, ми використовуємо технологію флексових лайтбоксів. По суті це металевий каркас (найчастіше з труби 20х20мм або 25х25мм) на який натягується світлорозсіююча банерна тканина. Зображення наноситься як сольвентним друком, так і аплікацією світлорозсіювальними плівками.
lightbox_menu-min
Найпопулярніший вид світлових коробів через свою простоту і різноманіття варіантів виконання з технічного боку. Можна експериментувати з варіантами нанесення зображення (у даному прикладі аплікація оракалом серії 8500, 641 та фотодрук з ламінацією). Підсвічування найчастіше –  світлодіодні кластери.
Лайтбокс 4dx Одесса
Лайтбокс – це найкраща реклама та яскравий навігатор! Такі лайтбокси часто використовують у торгових центрах, кінотеатрах, виставкових павільйонах.
Лайтбокс "iq-space"
Виготовлення лайтбоксу з об’ємними накладними елементами. Це може бути назва Вашого закладу або яскравий елемент, який виділить Вас серед сусідніх вивісок.
Лайтбокс InterSport
Тканинні (текстильні) лайтбокси – відносно нова технологія. Після друку до тканини пришивається силіконова смужка, яка потім входить у паз у спеціальному алюмінієвому профілі. Замінити зображення у такому лайтбоксі займає 2-3 хвилини.
Лайтбокс с клик системой
Якщо Ви хочете періодично змінювати зображення у Вашому лайтбоксі – виберіть варіант із клік-системою. Вона дає можливість легкої зміни зображення, надрукованого на PET або іншому легкому та недорогому пластику. Конструкція проста та зручна в експлуатації. Елементи підсвічування встановлюються на задній стінці конструкції.
lightbox fragollino
Для популяризації нових брендів часто використовуються презентаційні лайтбокси. Зазвичай це ультратонкі та дуже яскраві лайтбокси, що знаходяться у місці безпосереднього продажу товару (на полицях супермаркетів або на барних стійках у ресторанах). Основне завдання даних лайтбоксів – виділити товар, правильно його подати.

Лайтбокси розміщують там, де постійний рух та повно народу. Грамотно зроблений логотип компанії, організації обов’язково запам’ятовуватиметься відвідувачам та клієнтам Вашого закладу. Також їх досить легко розмістити на будь-якому фасаді, на дорозі, на вході до закладу. Саме через свою конструкцію вони займають маленький простір. Вони можуть бути різних форм і видів: плоскі, опуклі, круглі або прямокутні, також односторонні або двосторонні.

Двостороння рекламна конструкція або вивіска складної форми (логотип компанії, її назва та ін.) – всі ці вироби поєднує висока якість, оригінальність оформлення, а також максимальна яскравість підсвічування. Плануючи виготовлення лайтбоксу, Ви можете надати майстрам готовий, розроблений Вами макет (або креслення) потрібного товару.

Докладно опишіть потрібний Вам лайтбокс. Тоді майстер допоможе Вам визначити спосіб реалізації запланованого. У будь-якому випадку Ви отримаєте саме той результат, який розраховували! Зовнішні вивіски повинні бути яскравими та помітними, тільки тоді вони звертатимуть на себе увагу. Саме під ці критерії ідеально підходять лайтбокси або світлові короби. Завдяки таким вивіскам виходить стильне оформлення та в міру помітна реклама.

1. Яскравий і помітний метод привернути до себе увагу;

2. Лайтбокс можна зробити з будь-яким кольором підсвічування;

3. Він може бути одностороннім або двостороннім, будь-яких форм та розмірів.

Де ж можна замовити виготовлення лайтбоксу (світлового короба)?? Наша компанія «Фабрика реклами» гарантує своїм клієнтам, що створені її фахівцями лайтбокси будуть зроблені з максимально надійних матеріалів, з використанням ультрасучасних технологій.

приклади наших робіт

Ціни на виготовлення лайтбоксів:

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

    Залишити заявку

    Українська

      Залишити заявку