Виготовлення лайтбоксів в Одесі

Лайтбокс (lightbox – світловий короб) – дуже популярний, яскравий, затребуваний вид зовнішньої реклами, що привертає увагу. Ми займаємося виготовленням лайтбоксів в Одесі. Для вас ми можемо зробити лайтбокс будь-якої форми та розміру залежно від Ваших побажань.

Варіанти виготовлення лайтбоксу

Виготовлення Лайтбоксів
Такі лайтбокси часто називають світловими прапорцями. Встановлюються вони торцем на стіну будівлі, щоб був гарний огляд із 2-х сторін руху потоку Ваших потенційних клієнтів. Відмінно працюють і вдень, і вночі доби.
Виготовлення Лайтбоксів
Ваш логотип фігурний? Чи Ви хочете нестандартну форму своєї вивіски? Тоді цей вид лайтбоксу – ідеальне рішення! Обмежень фантазії немає!
Виготовлення Лайтбоксів

Ми використовуємо композитний лайтбокс з прорізом, коли потрібен не прозорий фон, і яскраві літери, що світяться. У таких лайтбоксах акрил можна підклеювати зсередини або клеїти в середині, надаючи символам невеликий об’єм.

Виготовлення Лайтбоксів
Ви не хочете, щоб Ваш світловий бокс виглядав як світлова пляма? Виділіть світлом тільки необхідні елементи і Ваша вивіска виглядатиме стильно та дорого! У цьому прикладі використовується чорний акрил та акрил день/ніч.
Виготовлення Лайтбоксів
Підвісні лайтбокси часто використовуються для виділення якоїсь області у більшому просторі торгового центру, магазину або розважального закладу. Не завжди є зручне класичне місце для встановлення лайтбоксу або Вам необхідне нестандартне рішення розміщення? Фахівці Фабрики реклами готові реалізувати Ваші будь-які ідеї, якісно та вчасно виконати роботи.
Виготовлення Лайтбоксів
Коли потрібно зробити лайтбокс, що повністю світиться, розміром більше 3х метрів, ми використовуємо технологію флексових лайтбоксів. По суті це металевий каркас (найчастіше з труби 20х20мм або 25х25мм) на який натягується світлорозсіююча банерна тканина. Зображення наноситься як сольвентним друком, так і аплікацією світлорозсіювальними плівками.
Ариловый лайтбокс. Лайтбокс-меню. Прямоугольный лайтбокс
Найпопулярніший вид світлових коробів через свою простоту і різноманіття варіантів виконання з технічного боку. Можна експериментувати з варіантами нанесення зображення (у даному прикладі аплікація оракалом серії 8500, 641 та фотодрук з ламінацією). Підсвічування найчастіше –  світлодіодні кластери.
Виготовлення Лайтбоксів
Лайтбокс – це найкраща реклама та яскравий навігатор! Такі лайтбокси часто використовують у торгових центрах, кінотеатрах, виставкових павільйонах.
Виготовлення Лайтбоксів
Виготовлення лайтбоксу з об’ємними накладними елементами. Це може бути назва Вашого закладу або яскравий елемент, який виділить Вас серед сусідніх вивісок.
Виготовлення Лайтбоксів
Тканинні (текстильні) лайтбокси – відносно нова технологія. Після друку до тканини пришивається силіконова смужка, яка потім входить у паз у спеціальному алюмінієвому профілі. Замінити зображення у такому лайтбоксі займає 2-3 хвилини.
Виготовлення Лайтбоксів
Якщо Ви хочете періодично змінювати зображення у Вашому лайтбоксі – виберіть варіант із клік-системою. Вона дає можливість легкої зміни зображення, надрукованого на PET або іншому легкому та недорогому пластику. Конструкція проста та зручна в експлуатації. Елементи підсвічування встановлюються на задній стінці конструкції.
Виготовлення Лайтбоксів
Для популяризації нових брендів часто використовуються презентаційні лайтбокси. Зазвичай це ультратонкі та дуже яскраві лайтбокси, що знаходяться у місці безпосереднього продажу товару (на полицях супермаркетів або на барних стійках у ресторанах). Основне завдання даних лайтбоксів – виділити товар, правильно його подати.

Лайтбокси розміщують там, де постійний рух та повно народу. Грамотно зроблений логотип компанії, організації обов’язково запам’ятовуватиметься відвідувачам та клієнтам Вашого закладу. Також їх досить легко розмістити на будь-якому фасаді, на дорозі, на вході до закладу. Саме через свою конструкцію вони займають маленький простір. Вони можуть бути різних форм і видів: плоскі, опуклі, круглі або прямокутні, також односторонні або двосторонні.

Двостороння рекламна конструкція або вивіска складної форми (логотип компанії, її назва та ін.) – всі ці вироби поєднує висока якість, оригінальність оформлення, а також максимальна яскравість підсвічування. Плануючи виготовлення лайтбоксу, Ви можете надати майстрам готовий, розроблений Вами макет (або креслення) потрібного товару.

Докладно опишіть потрібний Вам лайтбокс. Тоді майстер допоможе Вам визначити спосіб реалізації запланованого. У будь-якому випадку Ви отримаєте саме той результат, який розраховували! Зовнішні вивіски повинні бути яскравими та помітними, тільки тоді вони звертатимуть на себе увагу. Саме під ці критерії ідеально підходять лайтбокси або світлові короби. Завдяки таким вивіскам виходить стильне оформлення та в міру помітна реклама.

1. Яскравий і помітний метод привернути до себе увагу;

2. Лайтбокс можна зробити з будь-яким кольором підсвічування;

3. Він може бути одностороннім або двостороннім, будь-яких форм та розмірів.

Де ж можна замовити виготовлення лайтбоксу (світлового короба)?? Наша компанія «Фабрика реклами» гарантує своїм клієнтам, що створені її фахівцями лайтбокси будуть зроблені з максимально надійних матеріалів, з використанням ультрасучасних технологій.

приклади наших робіт

Ціни на виготовлення лайтбоксів:

ВидЦіна
Прямокутний акриловий лайтбокс 100х100 смвід 9700 грн
Фігурний односторонній лайтбокс 100х100 смвід 10880 грн
Двосторонній торцевий лайтбокс 60х60 смвід 4800 грн
Композитний лайтбокс із прорізом 200х50 смвід 11200 грн
Підвісний односторонній лайтбокс 100х100 смвід 10880 грн
Флексовий односторонній лайтбокс 200х50 смвід 9600 грн
Швидкозмінний тканинний лайтбокс 100х100 смвід 7680 грн
Лайтбокс із клік-системою А1від 5700 грн
Презентаційний лайтбокс А4від 4000 грн

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Часті питання
Відповідь: Стандартні терміни виготовлення Лайтбоксів в Одесі:
 • ✔ Лайтбокси – 5 робочих днів.
 • ✔ Прямокутний акриловий лайтбокс
 • ✔ Фігурний односторонній лайтбокс
 • ✔ Двосторонній торцевий лайтбокс
 • ✔ Композитний лайтбокс із прорізом
 • ✔ Підвісний односторонній лайтбокс
 • ✔ Флексовий односторонній лайтбокс
 • ✔ Швидкозмінний тканинний лайтбокс
 • ✔ Лайтбокс із клік-системою
 • ✔ Презентаційний настільний лайтбокс

Якщо ви хочете замовити виготовлення Лайтбоксів в Одесі, вам підійдуть досвідчені підрядники з великим досвідом роботи. Одним із таких підрядників є «Фабрика Реклами», яка розташована за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 24, телефон 048-798-2111. Ми працюємо понад 20-ти років і виготовляємо будь-які види зовнішньої та внутрішньої реклами на власній виробничій базі з досвідченими менеджерами та дизайнерами.

Відносна (орієнтовна) вартість виготовлення Лайтбоксів:
 • ✔ Прямокутний акриловий лайтбокс – від 6000 грн
 • ✔ Фігурний односторонній лайтбокс – від 8000 грн
 • ✔ Двосторонній торцевий лайтбокс – від 8000 грн
 • ✔ Композитний лайтбокс із прорізом – від 6000 грн
 • ✔ Підвісний односторонній лайтбокс – від 7000 грн
 • ✔ Флексовий односторонній лайтбокс – від 4000 грн м2
 • ✔ Швидкозмінний тканинний лайтбокс – від 6000 грн
 • ✔ Лайтбокс із клік-системою А1 – від 4600 грн
 • ✔ Презентаційний лайтбокс А4 – від 2500 грн

Щоб легалізувати зовнішню рекламу у вигляді Лайтбоксів в Одесі, потрібно надіслати заявку в Одесарекламу. Заявка повинна містити всю відповідну інформацію про рекламу, таку як розмір, розташування та тип. Після того, як заявка буде подана, вона буде розглянута в правлінні Одесареклами, і в разі схвалення рекламу можна буде встановлювати. Важливо зауважити, що необхідно дотримуватися певних правил і норм, наприклад не перешкоджати руху та не завдавати будь-якої шкоди громадському майну. Якщо ви збираєтеся розмістити свою рекламу в певному місці, радимо спочатку дізнатися про будь-які закони щодо зонування чи обмеження, які можуть застосовуватися. Таким чином ви зможете уникнути будь-яких юридичних проблем у майбутньому.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок