ДРУК МЕНЮ, БРОШЮР, КАТАЛОГІВ В ОДЕСІ

Меню – це не просто інструмент продажу, каталог ваших ідей або спосіб запропонувати їх клієнтам, меню – це наріжний камінь ресторанної справи. Все залежить від меню!

Варіанти виготовлення рекламних стел

Друк брошур, виготовлення каталогів та меню
Для виготовлення меню у вигляді журналу необхідно визначитися з такими параметрами, як формат меню (розмір меню у складеному вигляді), щільність паперу, тип та щільність ламінування (за потреби). При розробці дизайну журналу меню та подальшій верстці необхідно враховувати, що кількість аркушів меню має бути кратною 2 (а смуг — 4).
Брошура – ​​це вид рекламної поліграфії, невелика книжечка з рекламною інформацією презентаційного чи інформаційного характеру про товари чи послуги. Брошура, яку використовують у рекламних цілях, називають рекламна брошура. Бувають ще інформаційні брошури, на відміну рекламних, вони друкуються на дешевших паперах і навіть чорно-білим способом друку. Друк брошур в Одесі, як і будь-якого іншого виду поліграфії, залежить насамперед від тиражу, кількості сторінок, розмірів готового виробу, кількості кольорів друку, але також має і свої особливості.
Каталог набагато більше брошури, часто друкується форматом A4. Каталог часом – справжній твір, що відрізняється високоякісною версткою та обсягом корисної інформації. В основному, виготовлення каталогів потребують великі організації.

Ні для кого не секрет, що меню – це необхідний елемент презентації ресторану або кафе. Його справедливо називають візитною карткою, адже серед інших складових іміджу він найчіткіше визначає характер закладу. Меню є невід’ємною частиною стилю та атмосфери.

“Меню – це не просто інструмент продажу, каталог ваших кулінарних ідей або спосіб запропонувати їх клієнтам”, – пише у своїй книзі відомий італійський шеф-кухар Марціано Паллі, – “меню – це наріжний камінь ресторанної справи . Все залежить від меню.

Брошура – ​​це вид рекламної поліграфії, невелика книжечка з рекламною інформацією презентаційного чи інформаційного характеру про товари чи послуги. Брошура, яку використовують у рекламних цілях, називають рекламна брошура. Бувають ще інформаційні брошури, на відміну рекламних, вони друкуються на дешевших паперах і навіть чорно-білим способом друку. Друк брошур в Одесі, як і будь-якого іншого виду поліграфії, залежить насамперед від тиражу, кількості сторінок, розмірів готового виробу, кількості кольорів друку, але також має свої особливості.
Каталоги — вміщують максимально повну інформацію про продукцію, що випускається підприємством. Наявність власного каталогу, надрукованого на добротному папері у високій якості, підкреслює серйозність компанії та вселяє довіру клієнтів до її діяльності. Друк каталогів здійснюється у двох напрямках: з метою залучення нових замовників та для дистанційної реалізації товарів.

Приклади наших робіт

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок