Друк меню в Одесі

Бажаєте, щоб ваш ресторан, бар або кафе запам’яталися клієнтам і виділилися серед конкурентів? Приділіть увагу його оформленню і замовте друк креативного меню. В Одесі виробництвом продукції поліграфії займається компанія “Фабрика реклами”. У своїй друкарні ми виготовляємо стандартну і нестандартну друковану продукцію, яку можна купити за вигідною ціною.

Про друк меню

Фірмові брошури, каталоги та меню – поліграфічна продукція, покликана виділяти бренд, привертати увагу цільової аудиторії та мотивувати клієнтів бару, кафе чи ресторану на оформлення замовлення. Сучасні друковані технології дають змогу втілювати складні дизайн-проєкти, які підкреслять креативність команди.

Переваги та матеріали друку меню

Друк меню

Оригінально оформлене меню – незамінний рекламний інструмент. Наприклад, меню можна виготовити у вигляді буклета розміром A4, вкладиша або будиночка, а як основу під час роздруківки використати цупкий глянцевий, фото- або дизайнерський папір. З його допомогою можна:

  • підвищити впізнаваність бренду;
  • вигідно піднести страви, десерти та напої;
  • продемонструвати статус закладу;
  • створити мотивацію для оформлення замовлення.

Головне при цьому – креативно підійти до розробки дизайну і підібрати друкарню, яка допоможе перенести його на папір.

Види друку меню

Під час вибору способу роздруківки в поліграфії продукції для бару, кафе чи ресторану відштовхуються від термінів і тиражу. За допомогою цифрового друку можна роздрукувати велику партію за 3 год, за допомогою офсетного – за 3 дні. При цьому в першому випадку вартість тиражу буде вищою. Якщо потрібно перенести на папір незвичайний дизайн, графічні елементи та ефекти, краще замовити шовкографію, тиснення фольгою або конгревом.

Переваги друку меню від "Фабрики реклами"

“Фабрика реклами” працює в Одесі понад 20 років. За цей час компанія обзавелася обладнанням, яке дає можливість надавати якісні поліграфічні послуги та підтримувати стабільне виробництво креативної друкованої продукції. Кожному, хто хоче купити продукцію поліграфії, ми гарантуємо:

  • допомога в підборі дизайну та розміру;
  • висока якість матеріалів;
  • суворе дотримання термінів виготовлення;
  • доступні ціни.

Щоб замовити послугу або дізнатися вартість інших послуг, зателефонуйте за номерами в шапці сайту або заповніть форму для зворотного дзвінка.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок