Друк брошур у Одесі

Брошури – продукція поліграфії, що знайшла застосування в комерційному та державному секторі. До їх виготовлення висувають вимоги, що стосуються кольору, якості паперу, способу друку і дизайну. В Одесі виробництвом друкованої продукції, що відповідає встановленим стандартам, займається “Фабрика реклами”. Наша компанія виготовляє креативну і нестандартну продукцію поліграфії, яку можна купити за вигідною вартістю.

Про друк брошур

Під брошурою розуміють багатосмугову друковану продукцію, що нагадує мініатюрну книгу з м’якою обкладинкою. Вона більш інформативна, ніж буклети та листівки, вселяє довіру до компанії й продукту, що просувається. Якщо вона надрукована на якісному кольоровому папері, то довше зберігає первісний вигляд і може використовуватися як роздатковий матеріал.

Переваги та матеріали друку брошур

Друк брошур

Під час роздрукування бізнес-документації в друкарні “Фабрика реклами” використовують глянцевий або матовий крейдований папір розміром від 105х148 мм (A6). За потреби його ламінують, щоб:

  • підвищити зносостійкість зображення;
  • додати глянцевого блиску;
  • підвищити волого- і світлостійкість;
  • зберегти первісний вигляд.

Що міцніший папір і цікавіший дизайн продукції поліграфії, то вища ймовірність того, що вона приверне увагу і підвищить ефективність маркетингової кампанії.

Види друку брошур

Під час виробництва використовують кольорові та чорно-білі принтери, що працюють за цифровою або офсетною технологією. Перший спосіб дає змогу виготовляти маленькі тиражі за кілька годин. Якщо потрібно роздрукувати велику партію, краще замовити роздруківку на офсетному принтері. Крім здатності справлятися з великими обсягами, перевагою цього методу є ціна.

Переваги друку брошур у компанії "Фабрика реклами"

“Фабрика реклами” – виробник креативної друкованої продукції. Пропонуємо широкий спектр поліграфічних послуг. Ми відкрили в Одесі власну друкарню, в якій налагодили виробництво поліграфічної продукції у великих і малих тиражах.

Причини, щоб купити у нас брошури, каталоги та меню:

  • великий вибір розмірів;
  • оригінальні макети;
  • висока якість матеріалів;
  • оптимальні терміни виготовлення;
  • доступні ціни.

Для оформлення замовлення і розрахунку вартості послуг зателефонуйте за номерами в шапці сайту або замовте зворотний дзвінок.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок