Друк каталогів у Одесі

Щоб збільшити продажі, потрібно, щоб якомога більше людей дізналося про товари та послуги, що просуваються. У цьому допоможуть каталоги, в яких детально описують переваги продукції, її вартість і сильні сторони. Чим якісніший і креативніший вигляд вони мають, тим більше уваги привертають. Виробництвом продукції поліграфії займається компанія “Фабрика реклами”. Ми маємо власну друкарню і виготовляємо друковану продукцію, яку можна купити за найкращою ціною з доставкою по Одесі.

Про друк каталогів

Під каталогом розуміють багатосторінкове видання, в якому розміщують інформацію про асортимент бренду, особливості виробництва і переваги продукції, що просувається. Він не тільки інформує потенційного покупця, але також демонструє престиж, авторитет і креативність виробника.

Переваги та матеріали друку каталогів

Друк каталогів

Інформацію про продукцію, що просувається, потрібно розміщувати в брошурах, каталогах і меню, виготовлених із міцних матеріалів. Під час роздруківки краще використовувати щільний глянцевий папір. Він:

  • підвищує зносостійкість зображень;
  • допомагає їм довше підтримувати первісний вигляд;
  • краще передає деталі та відтінки;
  • додає їм блиску.

Стандартний розмір інформаційної продукції поліграфії – формат A4 або A5. Розмір іміджевої документації може бути від A6 до A3.

Види друку каталогів

Видання виготовляють за допомогою принтерів, що працюють на основі сучасних друкованих технологій. Якщо потрібен терміновий роздрук невеликого накладу, можна замовити цифровий друк. Під час виготовлення великих партій продукції поліграфії використовують офсетну технологію, яка краще справляється з великими об’ємами та вважається більш доступною.

Переваги друку каталогів від "Фабрики реклами"

“Фабрика реклами” пропонує підприємцям Одеси комплекс поліграфічних послуг. У нашій друкарні є обладнання, яке дає змогу підтримувати безперервне виробництво великих і малих тиражів оригінальної продукції поліграфії. Кожен, хто хоче купити її, може розраховувати на:

  • якісні матеріали та обладнання;
  • оригінальні макети;
  • великий вибір розмірів і форматів;
  • гнучкі терміни виготовлення;
  • помірні ціни.

Щоб отримати детальну інформацію про послуги або дізнатися їхню вартість, замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте за номерами в шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок