Фрезерне різання матеріалів в Одесі.

При створенні рекламних конструкцій виникає необхідність замовлення різання матеріалів їх виготовлення. В Одесі таку послугу за найкращою ціною надає рекламна агенція «Фабрика реклами». Для розкрою фанери та металу, ПВХ та інших матеріалів, нанесення на них зображення у нашій компанії широко використовуються фрезерні верстати. На відміну від лазерного різання, робота з композитом, полістиролом, деревиною, акрилом та іншими матеріалами з використанням фрез передбачає їх безпосередній контакт з оброблюваним матеріалом.
Незважаючи на широке застосування на ринку виготовлення рекламних конструкцій в Одесі нових матеріалів у вигляді композиту, акрилу та полістиролу, старе добре дерево, як і фанера, ПВХ та метал, не збираються поступатися своїми позиціями. РА «Фабрика реклами» в Одесі надає послугу обробки деревини та інших матеріалів, їх порізки та фрезерування за допомогою фрезерних верстатів ЧПУ. На цьому високотехнологічному фрезерному обладнанні із програмним забезпеченням для 2D фахівці компанії можуть здійснювати:
 1. Просте та фігурне різання;
 2. Фрезерування елементів виставкових стендів та елементів зовнішньої та внутрішньої реклами з деревини;
 3. Нанесення гравіювання у вигляді зображень та написів за розумною ціною.
Агентство «Фабрика реклами» в Одесі виконує замовлення за привабливою вартістю послуги виготовлення за допомогою фрезерування об’ємних літер для вивісок, різних декоративних елементів рекламного обладнання. За допомогою фрез ми можемо змінити форму кінцевого продукту з дерева, надати йому рельєфності, нанести малюнки та інші зображення.
За допомогою особливих різновидів фрез в Одесі можна здійснювати за доступною ціною фрезерну ЧПУ обробку великого спектру матеріалів. На фрезерному устаткуванні можна обробляти тривимірні деталі, виготовляти вироби різної геометрії не тільки з позитивним, а з негативним кутом. Фрезер здатний “впоратися” з матеріалами до 50 мм завтовшки. При порізці краю колір не змінює.
На фрезерному верстаті можна здійснювати за розумною ціною різання не тільки деревини, про яку йшлося вище, а й:
 1. Металу (в тому числі кольорового) та МДФ;
 2. ДСП та ПВХ;
 3. Пластика (полістирол, акрил або оргскло, композит АКП);
 4. ЛДСП, фанери тощо
Для різання кожного виду матеріалу використовуються різні види спеціальних фрез.
Якщо порівнювати обладнання для здійснення фрезерного різання матеріалів з іншими видами, можна виділити ряд істотних переваг:
 1. Висока рентабельність за низької собівартості (звідси – порівняно невисока ціна послуги);
 2. Можливість виготовляти зовнішні та внутрішні рекламні конструкції;
 3. Тривалість терміну використання продукції без втрати привабливого зовнішнього вигляду.
Виготовлені в Одесі за помірною вартістю компанії «Фабрика реклами» вироби з використанням фрезерних верстатів ЧПУ добре протистоять зовнішнім несприятливим умовам.
Макет може виготовити сам замовник або замовити послугу його розробки за індивідуальною вартістю РА «Фабрика реклами». Він повинен відповідати таким вимогам:
 1. Використовувати файл програми coreldraw версії не вище 17, який містить лише векторні об’єкти, призначені для різання, а також умови замовлення;
 2. Об’єкти макету створювати в натуральну величину, їх розміри вказувати в міліметрах;
 3. У замкнутих контурах векторного зображення не допускати наявності подвійних ліній, накладень, розімкнутих точок;
 4. Відступ від країв заготовки для фрезерного різання повинен бути не менше 15 мм, а зазори між об’єктами – щонайменше 6 мм;
 5. Обмежувати площу, що обробляється, розміром робочого поля інструменту.
При розрахунку вартості виготовлення макету виробу для фрезерного різання враховується матеріал, обсяг, складність замовлення. РА «Фабрика реклами» в Одесі також приймає замовлення за доступною вартістю на виконання послуг лазерного різання, здійснює виготовлення малюнків, написів, графічних об’єктів, символів на плівці, що самоклеїться, із застосуванням технології плотерного різання.

Ціни на фрезерне різання:

Матеріалдо 2мм2мм3мм4мм5мм6мм8мм10мм
Фрезерування ПВХ15,3017,2021,10232526,802830,70
Фрезерування акрилу, САН18,7022,9024,902729,1033,3043,7056,10
Фрезерування композиту АКП29,1031,2035,40
Фрезерування фанери2531,2039,541,60
Фрезерування МДФ29,1033,3033,3037,4439,50

При різанні понад 100м погонних – ціна за погодженням.

Мінімальна вартість замовлення 100 грн. (без вартості матеріалу).

При різанні великої кількості дрібних деталей вартість замовлення розраховується індивідуально (+30-50% до вартості).

Під час виконання замовлення “сьогодні на сьогодні” вартість збільшується на 50%.

При порізці друку (з попаданням) +20%.

Ціни на продукцію є приблизними. Для точного прорахунку, зверніться до менеджера нашої компанії, вони зможуть прорахувати точну вартість замовлення, з урахуванням макета, монтажу та інших особливостей Вашого замовлення.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок