Термоперенесення на тканину в Одесі

Термоперенос (термотрансфер) – технологія, що дає змогу переносити логотипи, фотографії та малюнки на футболки, світшоти та інші текстильні вироби. З його допомогою можна створювати унікальний мерч, покликаний підвищити ефективність рекламної кампанії. В Одесі замовити виробництво такої продукції поліграфії можна в “Фабриці реклами”. Ми маємо власну друкарню і виготовляємо друковану продукцію, яку можна купити за найкращою вартістю.

Про термоперенос на тканину

Перший етап термотрансфера – друк зображення на плівці потрібного розміру. Після цього воно вирізається на спеціальному принтері, прикладається до тканини і піддається термопресуванню. Під дією преса і високої температури картинка “зварюється” з волокнами тканини і формує зображення.

Переваги та матеріали термопереносу на тканину

Термоперенос на тканину

Головна перевага термотрансфера в тому, що він дає змогу переносити малюнки та фотографії на вироби з нерівною поверхнею. Це можуть бути футболки, верхній одяг, головні убори та рюкзаки.

Інші переваги технології:

  • доступність;
  • яскравість і чіткість зображень;
  • стійкість до прання і прасування;
  • багата палітра.

Щоб втілити дизайн, під час роздруківки можна використовувати гладку (флекс), оксамитову, фактурну, неонову або металізовану плівку.

Види термопереносу на тканину

Під час виробництва брендованої продукції використовують два різних види плівки. Вона буває гладкою (флекс) або бархатистою (флок). Вибір залежить від особливостей дизайну та бюджету замовника. Найбільшого поширення набула італійська плівка на основі поліуретану. До її переваг можна віднести еластичність, багату палітру і здатність передавати навіть дрібні деталі малюнка. Однак при її використанні ціна роздруківки підвищується.

Переваги термопереносу на тканину від "Фабрики реклами"

“Фабрика реклами” приймає замовлення на виготовлення іміджевої та бізнес-продукції поліграфії. Ми оснастили свою друкарню в Одесі обладнанням, яке дало змогу розширити список послуг і додати до нього друк на футболках будь-якого розміру. Вирішивши купити у нас продукцію поліграфії, можете розраховувати на:

  • сучасне обладнання та матеріали;
  • високу швидкість виготовлення;
  • доступні ціни.

Для оформлення замовлення і розрахунку вартості послуг зателефонуйте за вказаними номерами або натисніть на кнопку “Замовити дзвінок”.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок