Друк прапорів у Одесі

Друк прапорів – послуга, за допомогою якої отримують іміджеву та брендовану продукцію. Це може бути державна символіка або корпоративна продукція поліграфії, оформлена у фірмовому стилі, що містить логотип, маскот або слоган. Замовити виробництво такої друкованої продукції можна в компанії “Фабрика реклами”. Ми займаємося друком на футболках, сумках і сувенірній продукції, яку можна купити за вигідною ціною з адресною доставкою по Одесі та Україні.

Про друк прапорів

Брендований прапор – аксесуар, здатний підвищити ефективність промокампанії та зробити бренд впізнаваним. Його виготовляють за допомогою термотрансферу та інших друкованих технологій, які допомагають в точності переносити на тканину фотографії, слогани, логотипи або графічні символи.

Переваги та матеріал друку прапорів

Друк прапорів

При виготовленні прапорів частіше використовують термоперенос. Це технологія, в рамках якої на текстильний матеріал наносять аплікації зі спеціальних плівок, нарізаних на плотерах. Ці плівки різних кольорів кладуть на тканину, після чого впливають на неї термопресом. Під впливом високої температури і тиску текстиль немов спаюється з плівкою, і в підсумку на ньому формується малюнок.

До переваг цього методу можна віднести:

  • можливість переносити малюнки на будь-яку поверхню;
  • стійкість і довговічність зображень;
  • здатність точно відтворювати дизайн;
  • високу швидкість роздруківки.

Технологія дає змогу виготовляти креативну продукцію поліграфії будь-якого розміру та переносити зображення на прапори, сумки, футболки тощо.

Види друку прапорів

Брендовану продукцію виготовляють за допомогою цифрової, сублімаційної технології та термотрансферу. Перший спосіб дає змогу отримувати штучні екземпляри. Перевага сублімаційної технології – вартість. Якщо потрібно надрукувати велику партію сувенірів, краще замовити в друкарні термоперенос. Ця технологія дає змогу переносити на тканину фотографії, логотипи або графічні малюнки. При цьому зображення виходять яскравими, чіткими і довговічними.

Переваги друку прапорів від "Фабрики реклами"

Компанія відкрила в Одесі сучасну друкарню, яку обладнала високотехнологічними принтерами, плоттерами та іншим обладнанням. Це дало змогу розширити список послуг і почати виробництво продукції поліграфії будь-якого розміру великими і малими тиражами.

Причини, щоб купити брендовану продукцію у “Фабриці реклами”:

  • сучасні технології та матеріали;
  • висока якість друку;
  • цікаві макети;
  • доступні ціни;
  • висока швидкість виготовлення.

Для оформлення заявки замовте зворотний дзвінок. Консультант передзвонить, щоб прийняти замовлення на роздруківку і розрахувати її вартість.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок