Друк на сумках у Одесі

Сумка – аксесуар, покликаний виокремлювати свого власника і демонструвати почуття стилю. Друк на ній дає можливість створювати креативний мерч, аналогів якому може не бути на ринку. В Одесі цю послугу надає компанія “Фабрика реклами”. У нашій друкарні створюється унікальна друкована продукція, яку можна купити за найкращою ціною з адресною доставкою.

Про друк на сумках

Дана послуга полягає в перенесенні принта, логотипу або малюнка на рюкзак, сумку або еко шоппер будь-якого розміру. При цьому використовують технологію термотрансферу, яка забезпечує високу передачу кольору, яскравість і чіткість продукції поліграфії. Вона дає змогу створювати не тільки унікальні аксесуари, а й креативний мерч, за допомогою якого можна підвищити впізнаваність свого бренду і привернути увагу публіки.

Переваги та матеріали для друку на сумках

Друк на сумках

Перевага термотрансфера – можливість переносити принти і фотографії на нерівні поверхні. Головне підібрати хорошу флекс або флок плівку. Отримані зображення:

  • стійко переносять прання;
  • вирізняються високою деталізацією;
  • довго зберігають яскравість і контрастність.

Під час термопереносу використовують безпечне чорнило. Це актуально при виробництві шоперів та іншої продукції з позначкою “еко”.

Способи друку на сумках

Під час виробництва сувенірів і промоматеріалів використовують технологію термопереносу. Спочатку зображення переносять на плівку, яка може бути гладкою (флекс) або бархатистою (флок). Якщо логотип, малюнок або фотографія містить візуальні ефекти, можна замовити роздруківку на неоновій, голографічній або металізованій плівці. Вибір залежить від особливостей дизайну і впливає на вартість виробу.

Переваги друку на сумках від "Фабрики реклами"

Компанія “Фабрика реклами” займається виготовленням і встановленням в Одесі рекламних конструкцій. Ми також надаємо послуги поліграфії та приймаємо замовлення на виробництво мерчу. У нашій друкарні встановлено сучасні принтери та інше обладнання для друку на футболках, іміджевій, сувенірній та іншій продукції. Кожен, хто захоче купити її, може розраховувати на:

  • високу якість матеріалів;
  • швидке виготовлення;
  • допомога у виборі дизайну та розміру;
  • доступні ціни.

Щоб замовити роздруківку або дізнатися вартість інших послуг, зателефонуйте за номерами в шапці сайту або заповніть форму для зворотного дзвінка.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок