Екосольвентний друк на рулонному пластику в Одесі

Рулонний пластик – синтетичний матеріал, що використовується при обробці меблів та поверхонь. Серед його переваг виділяють ціну, практичність та невибагливість у догляді. Крім того, він добре піддається фарбуванню та друку. За допомогою екосольвентного чорнила на нього можна нанести рекламні зображення, які підвищать впізнаваність бренду. В Одесі замовити такий друк можна у компанії «Фабрика реклами». Ми надаємо поліграфічні послуги для бізнесу, а також приймаємо замовлення на виготовлення реклами на авто, широкоформатних банерів та інших конструкцій.

Про екосольвентний друк на рулонному пластику

Екосольвентним називають друк, при якому використовують екологічно чистий барвник – екосольвент. Він виготовляється на основі молочної кислоти, тому не займається, не виділяє хімікатів та токсинів. Екосольвент добре проникає в пластик та інші друкарські носії, створюючи чітке, барвисте та зносостійке зображення.

Переваги екосольвентного друку на рулонному пластику

Экосольвентная печать на рулонном пластике
Під рулонним пластиком розуміють гнучкий полімерний матеріал, який використовують при виготовленні та оздобленні меблів. Він допомагає зберегти її початковий блиск та захистити від механічних впливів. Переваги матеріалу:
  • міцність;
  • зносостійкість;
  • доступна вартість;
  • великий термін служби.
При виробництві на нього за допомогою екосольвентного чорнила наносять малюнок. Попри те, що виріб дешево коштує, він довго зберігає початковий колір та яскравість.

Де використовують екосольвентний друк на рулонному пластику

Ця технологія знайшла застосування в інтер’єрному друку. На рулонному пластику можна друкувати зображення, які будуть нанесені на кухонний фартух, фасади меблів, перегородки або рекламні стійки.

Переваги екосольвентного друку на рулонному пластику від «Фабрики реклама»

Виробництво внутрішньої та зовнішньої широкоформатної реклами в Одесі – не єдина сфера діяльності компанії. Ми також друкуємо рекламну продукцію на рулонному пластику, полотні та навіть тентах. Наші вироби коштують недорого, мають чудовий вигляд і довго служать. Цьому сприяє сучасна виробнича база, безпечні технології та матеріали.

Щоб купити рекламну продукцію, зателефонуйте за вказаними номерами. Консультант підкаже, скільки коштують послуги поліграфії для бізнесу та прийме замовлення.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок