Екосольвентний друк на полотні в Одесі

Технології широкоформатного друку вдосконалюються з кожним днем. Сьогодні вже нікого не здивуєш красивим рекламним плакатом на папері, плівці або композитних матеріалах. Додати родзинки в інтер’єр можна за допомогою зображення, надрукованого екосольвентним чорнилом на полотні. Такі промоматеріали коштують недорого, при цьому виглядають стильно та респектабельно. Купити їх можна у компанії «Фабрика реклами». Ми пропонуємо поліграфічні послуги для бізнесу, а також встановлюємо в Одесі банери, лайтбокси, рекламні стели та вказівники.

Про екосольвентний друк на полотні

Экосольвентная печать на холсте

Ця технологія заснована на використанні екосольвентного чорнила, яке не виділяє токсинів і неприємного запаху. Тому декор та промоматеріали, надруковані ними, можна використовувати в інтер’єрі. Якщо при виготовленні застосовується полотно, вони виходять більш реалістичними та барвистими.

Переваги екосольвентного друку на полотні

Полотно буває натуральним, синтетичним та напівсинтетичним. Від цього залежить його техніко-експлуатаційні характеристики. Зазвичай до його переваг відносять:

  • довговічність;
  • можливість художньої обробки;
  • екологічність;
  • прийнятну вартість;
  • тривимірний ефект.

Попри те, що сам матеріал дешево коштує, зображення, надруковані на ньому, виглядають респектабельно. Вони завжди приковують увагу відвідувачів та підвищують впізнаваність бренду. Це робить рекламу ефективною, а бізнес успішним.

Де використовують екосольвентний друк на полотні

Технологію використовують при виробництві зображень, які будуть розміщені в інтер’єрі. З її допомогою друкують реалістичні фотопортрети, репродукції відомих картин, декоративні панно у стилі прованс, кантрі або шебі-шик, а також брендовані вироби.

Переваги екосольвентного друку на полотні від «Фабрики реклами»

Компанія приймає замовлення на виробництво та встановлення в Одесі широкоформатної реклами, лайтбоксів і навіть світлодіодних рухомих рядків. Ми також надаємо послуги поліграфії. При виготовленні рекламної продукції використовуються сучасні матеріали та технології. Кожен, хто замовить її у нас, може розраховувати на високу якість друку, помірні ціни та оперативність.

Для замовлення екосольвентного друку на полотні зателефонуйте за номерами у шапці сайту. Консультант підкаже, скільки коштують послуги поліграфії. Нашим сервісом та продукцією задоволений кожен покупець.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок