ᐉ Екосольвентний друк на полотні в Одесі, замовити екосольвентний друк на полотні в Одесі. Рекламна агенція «Фабрика реклами»

Екосольвентний друк на полотні в Одесі

Технології широкоформатного друку вдосконалюються з кожним днем. Сьогодні вже нікого не здивуєш красивим рекламним плакатом на папері, плівці або композитних матеріалах. Додати родзинки в інтер’єр можна за допомогою зображення, надрукованого екосольвентним чорнилом на полотні. Такі промоматеріали коштують недорого, при цьому виглядають стильно та респектабельно. Купити їх можна у компанії «Фабрика реклами». Ми пропонуємо поліграфічні послуги для бізнесу, а також встановлюємо в Одесі банери, лайтбокси, рекламні стели та вказівники.

Про екосольвентний друк на полотні

Екосольвентний друк на полотні

Ця технологія заснована на використанні екосольвентного чорнила, яке не виділяє токсинів і неприємного запаху. Тому декор та промоматеріали, надруковані ними, можна використовувати в інтер’єрі. Якщо при виготовленні застосовується полотно, вони виходять більш реалістичними та барвистими.

Переваги екосольвентного друку на полотні

Полотно буває натуральним, синтетичним та напівсинтетичним. Від цього залежить його техніко-експлуатаційні характеристики. Зазвичай до його переваг відносять:

  • довговічність;
  • можливість художньої обробки;
  • екологічність;
  • прийнятну вартість;
  • тривимірний ефект.

Попри те, що сам матеріал дешево коштує, зображення, надруковані на ньому, виглядають респектабельно. Вони завжди приковують увагу відвідувачів та підвищують впізнаваність бренду. Це робить рекламу ефективною, а бізнес успішним.

Де використовують екосольвентний друк на полотні

Технологію використовують при виробництві зображень, які будуть розміщені в інтер’єрі. З її допомогою друкують реалістичні фотопортрети, репродукції відомих картин, декоративні панно у стилі прованс, кантрі або шебі-шик, а також брендовані вироби.

Переваги екосольвентного друку на полотні від «Фабрики реклами»

Компанія приймає замовлення на виробництво та встановлення в Одесі широкоформатної реклами, лайтбоксів і навіть світлодіодних рухомих рядків. Ми також надаємо послуги поліграфії. При виготовленні рекламної продукції використовуються сучасні матеріали та технології. Кожен, хто замовить її у нас, може розраховувати на високу якість друку, помірні ціни та оперативність.

Для замовлення екосольвентного друку на полотні зателефонуйте за номерами у шапці сайту. Консультант підкаже, скільки коштують послуги поліграфії. Нашим сервісом та продукцією задоволений кожен покупець.

    Залишити заявку

      Замовити дзвінок