Екосольвентний друк на фотопапері в Одесі

Фотопапір – друкований носій, за допомогою якого отримують барвисті та яскраві зображення, стійкі до зношування, вигоряння та вицвітання. Тому його використовують при виробництві промоматеріалів. У цьому випадку зображення наносять екосольвентним чорнилом, які дозволяють використовувати їх усередині приміщень. В Одесі замовити друк такої рекламної продукції можна у компанії «Фабрика реклами». Ми виготовляємо широкоформатну зовнішню та внутрішню рекламу, а також надаємо поліграфічні послуги для бізнесу.

Про екосольвентний друк на фотопапері

Экосольвентная печать на фотобумаге

Свою назву технологія отримала, тому що друкує зображення фарбами з екосольвентом. Цей барвник виготовляється на основі молочної кислоти, не містить хімікатів та токсинів. Він легко наноситься на фотопапір, створюючи яскраве, яскраве та зносостійке зображення.

Переваги екосольвентного друку на фотопапері

Цей вид рекламного носія можна впізнати за гладкою та блискучою поверхнею. Він має полімерне покриття, яке відмінно передає кольори та відтінки. Інші переваги фотопаперу:

  • щільність;
  • висока міцність на розрив;
  • високий дозвіл;
  • універсальність.

Матеріал добре поєднується з екосольвентними чорнилами, які дешево коштують, створюють додатковий захист від зносу, не завдають шкоди людині та навколишньому середовищу.

Де використовують екосольвентний друк на фотопапері

Основна сфера застосування цієї технології – інтер’єрний друк. Її використовують не тільки під час виготовлення фотографій. Вона також допомагає отримувати барвисті та зносостійкі плакати, постери та виставкові стенди. Завдяки спеціальному покриттю зображення не потребують ламінування.

Переваги екосольвентного друку на фотопапері від «Фабрики реклами»

При виробництві зовнішньої та внутрішньої реклами компанія використовує сучасні технології широкоформатного друку, якісні матеріали та обладнання. Це дозволяє отримувати зображення, які коштують недорого та легко переносять агресивні дії. Вирішивши купити у нас промоматеріали, можете розраховувати на доступні ціни, високу якість друку та оптимальні терміни виготовлення.

Дізнайтеся, скільки коштують поліграфічні послуги для бізнесу в Одесі, зателефонувавши за номерами у шапці сайту. Консультант розрахує вартість комплексного обслуговування та прийме замовлення.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок