Екосольвентний друк на банері в Одесі

Широкоформатна реклама – найефективніший маркетинговий інструмент. З її допомогою можна збільшити охоплення аудиторії, познайомити публіку з товаром чи брендом, просунути бізнес в Одесі чи іншому місті. Але для цього вона повинна виділятися, бути яскравою та стійко переносити атмосферні дії. Домогтися цього допомагає екосольвентний друк. Купити промоматеріали, надруковані за цією технологією можна в компанії «Фабрика реклами». Ми надаємо поліграфічні послуги та приймаємо замовлення на виробництво та встановлення рекламних конструкцій будь-якого формату.

Про екосольвентний друк на банері

Экосольвентная печать на баннере

Екосольвентна технологія – екоальтернатива сольвентного друку. До її переваг відносять екологічну чистоту, універсальність та вартість. Промоматеріали друкуються чорнилом з екосольвентом – барвником на основі молочної кислоти. При цьому вони створюють яскраве зображення, стійке до зносу, атмосферних, вітрових і механічних навантажень.

Переваги екосольвентного друку на банері

Головна перевага банерної реклами – величезний маркетинговий потенціал. Вона допомагає збільшити продаж, просунути товар чи бренд. Сам банер при цьому:

  • привертає увагу цільової аудиторії;
  • швидко монтується та демонтується;
  • дешево коштує;
  • невибагливий у догляді.

Зображення, надруковані екосольвентним чорнилом, зберігають початковий вигляд протягом усього терміну, доки йде рекламна кампанія.

Де використовують екосольвентний друк на банері

Технологія дозволяє отримувати зображення, які коштують недорого і легко переносять агресивні дії. Саме тому її використовують при виробництві зовнішньої реклами – банерів, білбордів, брандмауерів, розтяжок та афіш.

Переваги екосольвентного друку на банері від «Фабрики реклами»

Компанія встановлює в Одесі широкоформатні рекламні конструкції та надає послуги поліграфії для бізнесу. У нас можна замовити промоматеріали, які будуть виготовлені за сольвентною, екосольвентною та ультрафіолетовою технологією. При цьому можете розраховувати на високу якість друку, гнучкі ціни та оптимальні терміни виготовлення.

Для оформлення замовлення заповніть онлайн-заявку або зателефонуйте за вказаними номерами. Менеджер зорієнтує в послугах та розповість, скільки коштує виготовлення та монтаж рекламних конструкцій.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок