Екосольвентний друк на папері в Одесі

Виробники постійно вдосконалюють способи друку, щоб отримувати яскраві, повноколірні та реалістичні зображення високої роздільної здатності. Однією з останніх розробок є екосольвентні чорнила, які, крім перерахованих переваг, коштують недорого та екологічно безпечні. Замовити промоматеріали, надруковані ними, можна у компанії «Фабрика реклами». Ми надаємо комплекс поліграфічних послуг, а також виробляємо та встановлюємо в Одесі брандмауери, банери та іншу широкоформатну рекламу.

Про екосольвентний друк на папері

Экосольвентная печать на бумаге

Екосольвентний друк заснований на використанні екосольвенту – барвника, який виготовляється на основі ефірних елементів молочної кислоти. Це безпечний та екологічно чистий барвник, який не спалахує і витрачається економно. Крім паперу, ним можна друкувати на рулонному пластику, плівці, прапорній тканині, полотні та фотопапері.

Перевага екосольвентного друку на папері

Головна перевага екосольвентного чорнила в тому, що воно містить безпечний і нетоксичний компонент. З його допомогою друкують зображення, до переваг яких можна віднести:

  • стійкість до сонця та атмосферних впливів;
  • високу роздільну здатність;
  • насичений колір;
  • стійкість до вигоряння;
  • великий термін служби.

Промоматеріали, надруковані ними, дешево коштують і чудово справляються з маркетинговим завданням.Вони привертають увагу цільової аудиторії, допомагаючи прорекламувати продукт та просунути бізнес.

Де використовують екосольвентний друк на папері

Ця технологія використовується при виготовленні зовнішньої реклами, декору та оформленні інтер’єру. З її допомогою друкують плакати, банери та наклейки для рекламних щитів великого формату.

Переваги екосольвентного друку на папері від «Фабрики реклами»

Компанія приймає заявки на виробництво фасадних вивісок, лайтбоксів, банерів та інших широкоформатних рекламних конструкцій. Ми також надаємо послуги поліграфії та друкуємо промоматеріали за сольвентною, екосольвентною та УФ технологією. Вирішивши купити їх, можете розраховувати на високу якість друку, доступні ціни та мінімальні терміни виготовлення.

Дізнатися, скільки коштує поліграфія для бізнесу в Одесі, можна за номерами у шапці сайту. Консультант прийме замовлення та розрахує вартість виробництва та монтажу рекламної конструкції.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок