Екосольвентний друк на прапорній тканині в Одесі

Екосольвентний друк – сучасна технологія, що набула популярності завдяки екологічній чистоті, вартості та практичності. Ще одна її перевага – універсальність. Таке чорнило легко взаємодіє з будь-яким друкованим носієм, у тому числі з прапором. Замовити екосольвентний друк на прапорній тканині можна у компанії «Фабрика реклами». Ми надаємо поліграфічні послуги для бізнесу, а також приймаємо замовлення на виробництво та встановлення в Одесі різних видів широкоформатної реклами.

Про екосольвентний друк на прапорній тканині

Экосольвентная печать на флажной ткани

Технологія передбачає нанесення чорнила на основі екосольвенту на прапорну тканину. Цей барвник містить молочну кислоту, але у ньому відсутні хімічно активні речовини. Тому промоматеріали виходять не лише яскравими та зносостійкими, але й безпечними.

Переваги екосольвентного друку на прапорній тканині

Мультипрапор (прапорна тканина) – 100% синтетичний матеріал, що використовується при виробництві декоративної та рекламної продукції. Його переваги:

  • стійкість до зносу та механічних впливів;
  • ціна;
  • невибагливість у догляді;
  • великий термін служби;
  • можливість використання всередині приміщення та на вулиці.

Попри те, що матеріал дешево коштує, він дозволяє отримувати яскраві та яскраві зображення. Вони допомагають привернути увагу публіки до рекламованого товару чи заходу.

Де використовують екосольвентний друк на прапорній тканині

Ця технологія використовується у зовнішній та внутрішній рекламі. За допомогою екосольвентного друку виготовляють банери та транспаранти, інтер’єрний текстиль та театральні декорації. Вона також допомагає при оформленні виставок, вітрин магазинів та ярмарків.

Переваги екосольвентного друку на прапорній тканині від «Фабрики реклами»

Компанія займається виготовленням та монтажем широкоформатних рекламних конструкцій, а також надає комплекс поліграфічних послуг для бізнесу. Ми виробляємо рекламні установки, які коштують недорого та наділені бездоганними експлуатаційними властивостями. Окрім ціни, кожен, хто хоче купити у нас банери, прапори чи лайтбокси, може розраховувати на високу якість друку та мінімальні терміни виготовлення.

Щоб оформити замовлення або дізнатися, скільки коштує виробництво та монтаж рекламної конструкції в Одесі, залиште заявку або зателефонуйте за вказаними номерами.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок