Друк на плівці, що саморуйнується в Одесі

Саморуйнівна плівка – матеріал, що використовується під час виготовлення стікерів, гарантійних і пломбувальних наліпок для захисту упаковки. Після відривання від поверхні вона руйнується і її неможливо приклеїти на місце. Тож наявність плівки вказує на те, що упаковку не розкривали. В Одесі друк таких наклейок і стікерів можна замовити в компанії “Фабрика реклами”. У нашій друкарні налагоджено виробництво продукції поліграфії, яку можна купити за найкращою вартістю.

Про друк на саморуйнівній плівці

Етикетки та наклейки з функцією саморуйнування використовуються для маркування продукції та її захисту від розкриття. Якщо зірвати етикетку із заводської упаковки, повторно приклеїти її на колишнє місце не вдасться. Її присутність вказує на те, що тара не розкривалася. Для роздруківки наклейок застосовують цифрову, офсетну, шовкотрафаретну технологію або термоперенос.

Переваги та матеріали для друку на саморуйнівній плівці

Друк на саморуйнівній плівці

Зображення, що використовуються для охорони упаковки, друкуються на білій глянцевій або матовій плівці товщиною від 0,055 мм. Її переваги:

  • висока міцність на розрив;
  • термо- і вологостійкість;
  • високі адгезивні властивості;
  • великий термін служби.

Крім того, матеріал добре передає кольори та відтінки. На нього можна наносити логотипи, голографічні та інші зображення.

Види друку на саморуйнівній плівці

У компанії “Фабрика реклами” можна замовити гарантійні етикетки та іншу продукцію поліграфії, під час виготовлення якої використовують сучасні технології. Зазвичай це шовкографія, флексодрук, цифровий, офсетний або широкоформатний друк. Вибір залежить від розміру та кількості виробів. Вони ж впливають на ціну тиражу.

Переваги друку на саморуйнівній плівці від "Фабрики реклами"

Компанія “Фабрика реклами” надає в Одесі комплекс поліграфічних послуг. У нашій друкарні є обладнання, яке дає можливість приймати замовлення на виробництво креативної продукції поліграфії для охорони упаковки.

Причини, щоб купити друковану продукцію у “Фабриці реклами”:

  • сучасні технології;
  • висока якість друку;
  • великий вибір розмірів і шаблонів;
  • висока швидкість роздруківки;
  • доступні ціни.

Щоб замовити роздруківку на нестандартних матеріалах або дізнатися вартість інших послуг, зателефонуйте за вказаними номерами або заповніть форму для зворотного дзвінка.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок