Друк із нанесенням смоли в Одесі

Друк із нанесенням об’єму – технологія, за якої використовують сучасні УФ матеріали. З її допомогою отримують високодеталізовані об’ємні компоненти, що застосовуються в стоматології, ювелірній справі, моделюванні та рекламі. В Одесі виробництвом 3D деталей займається друкарня “Фабрика реклами”. Ми маємо в своєму розпорядженні обладнання для виготовлення наклейок, стікерів та іншої продукції поліграфії, яку можна купити за вигідною ціною.

Про друк із нанесенням смоли

Технологія УФ-друку заснована на використанні багатокомпонентних матеріалів і відкриває нові сфери застосування тривимірного друку. За її допомогою отримують об’ємні деталі різних розмірів, які вирізняються високою деталізацією. 

Переваги та матеріали для друку з нанесенням УФ чорнила

Друк із нанесенням смоли

У “Фабриці реклами” можна замовити об’ємні наліпки, які виготовляють із сучасних УФ чорнил. При цьому майстри використовують різні види основи:

  • прозора плівка;
  • кольорова плівка;
  • біла плівка;

У кожного виду є переваги. Переваги УФ-друку – вартість і універсальність, гарна якість.

Види друку з нанесенням смоли

Під час виготовлення об’ємного УФ друку застосовують багатошарову технологію друку (включно з білим кольором і лаком). При цьому деталі створюють шляхом пошарового нанесення багатокомпонентних УФ-чорнил, які швидко тверднуть. Сам матеріал не нагрівають. Швидкість роздруківки підбирають так, щоб перед нанесенням чергового шару УФ чорнила попередній шар встигав трохи затвердіти.

Переваги друку з нанесенням УФ чорнил від "Фабрики реклами"

“Фабрика реклами” відкрила в Одесі друкарню, яку обладнала сучасними принтерами і плоттерами. Це дає змогу приймати замовлення на виробництво стандартної та нестандартної продукції поліграфії будь-якого розміру в будь-яких тиражах. Кожному, хто хоче купити її, компанія гарантує:

  • високу якість роздруківки;
  • комплекс супутніх послуг;
  • мінімальні терміни виготовлення;
  • прийнятні ціни.

Щоб залишити заявку, замовте зворотний дзвінок. Консультант передзвонить для приймання замовлення і розрахунку вартості послуг.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок