Друк на папері, що самоклеїться в Одесі

Плівка, що самоклеїться – рекламний носій, яким можна обклеювати вікна, фасади магазинів, торгове обладнання та стійки обслуговування. Вона відрізняється глянцевим або матовим блиском і яскравими фарбами, що допомагає привертати увагу клієнтів. В Одесі замовити друк на самоклейці можна в компанії “Фабрика реклами”. Ми маємо у своєму розпорядженні власну друкарню і готові роздрукувати стандартні та нестандартні зображення за найкращою вартістю.

Про друк на плівці, що самоклеїться

Під самоклейкою розуміють друкований матеріал, що складається з паперової основи, силіконового шару, клейкої основи і поверхневого шару. Останній потрібен для того, щоб етикетка або стікер не прилипав до використання. Після роздруківки поверхневий шар знімається, а зображення приклеюється до пластикової, скляної, металевої або іншої поверхні.

Переваги та матеріали друку на плівці, що самоклеїться

Друк на плівці, що самоклеїться

Особливість плівки, що самоклеїться в тому, що на одній з її сторін є клейкий (адгезивний) шар. Використання матеріалу в широкоформатному друці дає змогу:

  • розміщувати зображення на будь-якій поверхні;
  • декорувати вітрини магазинів;
  • виготовляти мобільну рекламу;
  • оформляти виробничі цехи, торгові приміщення та інтер’єри.

Самоклейці немає ціни і у виготовленні зовнішньої реклами. Вона легко переносить вплив вологи, сонячних променів тощо.

Види друку на плівці, що самоклеїться

Перший етап виробництва в поліграфії – підготовка макета. Після цього підбирається обладнання. Залежно від розміру виробу, етикетки та стікери на клейкій плівці друкують за допомогою широкоформатних плотерів. Для широкоформатної реклами можна купити полотна шириною від 1м, виготовлені на друкованих плотерах.

Переваги друку на плівці, що самоклеїться від "Фабрики реклами"

Компанія “Фабрика реклами” надає в Одесі послуги з виготовлення креативної продукції поліграфії. Для цього у нас є друкарня з сучасним обладнанням і досвідчена команда. Вирішивши роздрукувати етикетки, наклейки або стікери, можете розраховувати на:

  • високу якість поліграфічних послуг;
  • мінімальні терміни виробництва;
  • відсутність обмежень за розмірами;
  • доступні ціни.

Щоб дізнатися вартість роздруківки або купити продукцію поліграфії, зателефонуйте за номерами в шапці сайту. Можете також клікнути на кнопку “Замовити дзвінок”.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок