Друк на білій плівці в Одесі

Друк на білій плівці Oracal – технологія, що дає змогу отримувати яскраві та контрастні зображення на однотонному тлі. Вона широко використовується при виготовленні постерів, плакатів та іншої рекламної продукції, що допомагає просунути продукт і привернути увагу аудиторії. В Одесі її можна замовити в компанії “Фабрика реклами”. Ми приймаємо замовлення на роздруківку оригінальної продукції поліграфії, яку можна купити за найкращою вартістю з доставкою.

Про друк на білій плівці

Під білою плівкою Оракал розуміють міцний непрозорий матеріал із клейкою основою, що стійко переносить вплив вологи, світла та інших агресивних чинників. Для друку на ньому використовують цифрову або струменеву технологію. У результаті отримують насичені та яскраві зображення, якими можна обклеювати поверхні будь-якої форми і розміру.

Переваги та матеріал для друку на білій плівці

Друк на білій плівці

Матеріалом Oracal називають будь-яку самоклейну плівку, виготовлену з полівінілхлориду. Її переваги:

  • зносостійкість;
  • великий термін служби;
  • великий вибір форм і розмірів;
  • простота використання;
  • універсальність.

Перевага друкованого носія саме білого кольору в тому, що будь-яке зображення на ньому має яскравий і контрастний вигляд. При цьому зі зворотного боку він не просвічує.

Види друку на білій плівці

Під час виробництва зображень на Оракалі в друкарнях використовують цифровий або широкоформатний друк. Перша технологія застосовується в разі, якщо потрібно надрукувати невеликий тираж плакатів або постерів розміром до 297х420 мм (A3). Її недолік – ціна. Тому частіше вдаються до широкоформатної технології, яка дає змогу швидко роздруковувати великі й невеликі зображення в будь-якому тиражі.

Переваги друку на білій плівці від "Фабрики реклами"

До складу компанії “Фабрика реклами” в Одесі входить друкарня, обладнана сучасними принтерами і плоттерами. Це дає можливість надавати різні поліграфічні послуги і приймати замовлення на виробництво етикеток, наклейок і стікерів будь-якого розміру і в будь-яких тиражах.

Причини, щоб купити продукцію поліграфії у “Фабриці реклами”:

  • сучасне обладнання та матеріали;
  • оптимальні терміни виготовлення;
  • великий вибір макетів;
  • доступні ціни.

Щоб замовити роздруківку або дізнатися вартість інших послуг, зателефонуйте за вказаними номерами або заповніть онлайн-форму для зворотного дзвінка.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок