Вентильований композитний фасад для будівель та житлових будинків в Одесі

Вентильовані фасади з композитних матеріалів — захисно-облицювальні конструкції, які підвищують вологостійкість будівлі та покращують її зовнішній вигляд. Крім того, вони підвищують тепло-і звукоізоляцію, маскують недоліки та збільшують термін експлуатації. В Одесі замовити виробництво таких вентфасадів можна у компанії «Фабрика реклами».

Про вентильовані композитні фасади для будівель та житлових будинків

Система вентфасадів — технологія, що дозволяє покращити експлуатаційні характеристики та вигляд житлової чи нежитлової будівлі. Облицювальний матеріал має багатошарову конструкцію. Її основу становлять алюмінієві (АКП) або інші панелі, між якими розташовується повітряний прошарок та утеплювач (у вигляді мінеральної вати). Внаслідок цього підтримується нормальна циркуляція повітря та видаляється зайва волога.

Переваги та матеріали вентильованих композитних фасадів для будівель та житлових будинків

Вентильований композитний фасад для будівель та житлових будинків

При виготовленні захисно-облицювальних конструкцій використовують композитні матеріали, які стійко переносять вплив високої вологості та низьких температур. Вони:

  • підвищують тепло- та вологоізоляційні властивості;
  • покращують зовнішній вигляд;
  • підвищують термін експлуатації;
  • полегшують монтаж.

Існуючі технології дозволяють зводити конструкції будь-якого розміру та кольору, тим самим втілюючи навіть складні дизайн проєкти.

Види вентильованих композитних фасадів для будівель та житлових будинків

Вентфасади, які можна купити у «Фабриці реклами», різняться на вигляд композиту. Панелі бувають оцинкованими, фіброцементними, алюмінієвими та алюмокомпозитними. Матеріали розрізняються не тільки за складом, але також за жорсткістю, товщиною та вартістю. Сьогодні частіше обирають алюмінієві панелі (АКП), які привабливі легкістю, ціною, міцністю та пластичністю.

Переваги вентильованих композитних фасадів для будівель та житлових будинків від «Фабрики реклами»

За 20 років роботи в Одесі компанія отримала інфраструктуру, яка дозволила налагодити виробництво рекламних та інших конструкцій будь-якої складності та розміру. Кожен, хто хоче купити у нас вентильовані фасади, може розраховувати на:

  • високу якість конструкцій;
  • комплекс супутніх послуг;
  • доступні ціни;
  • оптимальні терміни виготовлення та монтажу.

Для отримання детальної інформації та розрахунку вартості послуг замовте зворотний дзвінок або натисніть на кнопку «Поставити питання».

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок