Індивідуальні фасадні рішення в Одесі

Один з етапів будівництва житлового будинку чи нежитлової будівлі — облаштування фасаду. Це потрібно не тільки для того, щоб покращити звуко- та теплоізоляцію, але й щоб виділити його серед інших будівель. Здійснити ідею дизайнера допомагає розробка індивідуального фасадного рішення. Власники житла та бізнесу в Одесі можуть замовити її за найкращою ціною у компанії «Фабрика реклами».

Про індивідуальні фасадні рішення

Розробка індивідуального фасадного рішення — послуга компанії «Фабрика реклами», яка дозволяє покращити вигляд будівлі, підвищити її волого- та теплоізоляцію, продовжити термін служби. У нас можна купити вентильовані фасади з алюмінієвих композитних панелей (АКП) та інших матеріалів.

Переваги та матеріали індивідуальних фасадних рішень

Ця послуга полягає у проєктуванні та виготовленні фасаду на індивідуальне замовлення. У проєкті можуть бути передбачені традиційні облицювальні матеріали (цегла, натуральний камінь, плитка, фасадні панелі) або захисно-облицювальні конструкції (вентильований фасад). В результаті вдається оформити будову з урахуванням її розміру, технічних характеристик, кліматичних умов, модних тенденцій та побажань замовника.

Види індивідуальних фасадних рішень

Житлові та нежитлові будівлі частіше облицьовуються вентильованими фасадами з композитних матеріалів. Зазвичай це алюмінієві, алюмокомпозитні, оцинковані та фіброцементні панелі. Серед них найбільший попит мають алюмінієві композитні панелі (АКП). Їхні переваги:

  • легкість;
  • міцність;
  • вартість;
  • стійкість до корозії, вологи та інших впливів.

Пластичність дає можливість у процесі виробництва задавати їм потрібну форму, колір та розмір.

Переваги індивідуальних фасадних рішень від «Фабрики реклами»

Компанія «Фабрика реклами» займається проєктуванням, виробництвом та встановленням в Одесі рекламних та інших конструкцій. Ми маємо у своєму розпорядженні команду інженерів, які допоможуть спроєктувати унікальний дизайн вентиляційного фасаду. Вирішивши купити його, можете розраховувати на:

  • високу якість складання та матеріалів;
  • досвід та кваліфікацію дизайнерів та монтажників;
  • авторський дизайн;
  • адекватну ціну;
  • мінімальний термін виготовлення.

Для оформлення заявки натисніть на кнопку «Замовити дзвінок». Консультант прийме замовлення та розрахує вартість послуги.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок