Обшивка будинків вентильованим фасадом в Одесі

Підвищити теплоізоляційні властивості будинку допоможе вентильований фасад. Так називають облицювання з алюмінієвих композитних панелей (АКП), яке кріпиться до зовнішньої стіни будівлі. В Одесі замовити виготовлення вентфасадів за доступною ціною можна у компанії «Фабрика реклами».

Що потрібно знати про обшивку будинків вентильованим фасадом

Під вентильованим фасадом розуміють конструкцію, яку кріплять до зовнішньої стіни будівлі, підвищуючи її теплоізоляцію та покращуючи зовнішній вигляд. Усередині облицювального матеріалу розташовуються шари, між якими знаходиться повітряний прошарок. Це допомагає підтримувати циркуляцію повітря та запобігати намоканню зовнішніх стін.

Матеріали та переваги обшивки будинків вентильованим фасадом

Обшивка будинків вентильованим фасадом

Житлові та нежитлові будівлі обшивають конструкціями, які складаються із захисно-декоративного шару (композиту), каркасу з алюмінію або оцинкованої сталі, ізоляційного прошарку (утеплювач у вигляді мінеральної вати) та вентиляційного зазору. Перевагами цього «пирога» є:

  • хороша тепло- та звукоізоляція;
  • волого- та морозостійкість;
  • великий термін служби;
  • простість монтажу.

У нашій компанії в Одесі можна купити композит бажаного кольору та розміру. Це дозволяє в процесі виробництва втілювати практично будь-які декоративні рішення.

Види обшивок будинків вентильованим фасадом

Для обшивки приватних будинків використовують облицювальні панелі з різних матеріалів. Це можуть бути алюмінієві композитні панелі (АКП), керамограніт, об’ємна кераміка, фіброцементні плити HPL-панелі та ін. Від матеріалів залежить вартість облицювання.

Вентфасади відрізняються за видом утеплювача та підсистеми, розміром та іншими параметрами.

Переваги обшивки будинків вентильованим фасадом від «Фабрики реклами»

Компанія налагодила виробництво вентильованих фасадів, за допомогою яких можна суттєво перетворити екстер’єр приватного будинку чи будівлі. Кожен, хто хоче їх купити, може розраховувати на:

  • високу якість матеріалів та послуг;
  • відсутність обмежень за розмірами та складністю;
  • комплексне обслуговування;
  • адекватні ціни;
  • гнучкі терміни виготовлення та монтажу.

Для оформлення замовлення та розрахунку вартості послуг натисніть на кнопку «Замовити дзвінок». Додаткову інформацію можна отримати, натиснувши «Поставити питання».

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок