Друк швидкознімних картин в Одесі

Прикрасити офіс та прорекламувати свої товари чи послуги можна за допомогою швидкознімних картин. Невисока ціна та мінімум часу на виробництво продукції – основні переваги такого формату внутрішньої реклами. Саме ці критерії спонукають багатьох представників бізнесу купити вироби в такому форматі.

Особливості швидкознімних конструкцій

Друк швидкознімних картин

Конструкція виробу продумана до дрібниць: завдяки силіконовій гумці, яка вставляється в паз, можна легко створити потрібний натяг тканини з нанесеним на неї зображенням. При цьому на встановлення нового полотна (незалежно від розміру) потрібно всього кілька хвилин.

Замовити швидкознімні картини доцільно для проведення заходів на:

  • стадіони;
  • виставки.

Придбати за вигідною ціною картини на полотні такого формату можна і для презентацій для просування бізнесу.

Варто зазначити, що виробництво таких вивісок є лише компаніям, які мають необхідне обладнання для друку та виготовлення каркаса. Саме це найчастіше впливає на вартість виробів.

Виготовлення швидкознімних полотен в Одесі

Замовити друк швидкознімних зображень будь-якого формату та гами кольорів в Одесі можна в компанії «Фабрика реклами». Завдяки наявності сучасних верстатів ми можемо гарантувати високу якість виготовлення картин на полотні та інших. матеріалах, а також низькі ціни. Клієнти з інших міст можуть придбати будь-які вивіски з доставкою.

На всі питання, що стосуються виробництва реклами, вартості партії товару чи послуг зі встановлення відповідають консультанти «Фабрики реклами».

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок