Прямий уф друк на різних матеріалах в Одесі

Друк малюнків за допомогою ультрафіолету дозволяє виготовляти рекламу на різних за формою, розміром та складом поверхнях. Цей метод можна назвати універсальним. Відмінною особливістю виготовлення написів за допомогою ультрафіолету є швидкість та відносна простота виробництва. Ці фактори позитивно впливають на вартість, що дозволяє замовити та купити велику партію рекламної продукції за невелику суму. При нанесенні друку УФ методом вдається досягти повнокольорового зображення, яке зберігається протягом тривалого часу.

Особливості методу

Прямий УФ-друк на різних матеріалах

Прямий ультрафіолетовий друк можна нанести на різні матеріали. Великою популярністю користуються предмети з:

  • деревини;
  • металу;
  • пластика;
  • скла.

Також пряму УФ-друк можна здійснити на керамічній плитці та матеріалах, покритих полімерним шаром. Вироби з малюнками можна використовувати як внутрішній реклами бізнесу.

Полімеризація чорнила дозволяє швидко та якісно закріпити малюнок або напис, завдяки чому картинка збереже початкову яскравість та кольорову гаму на тривалий термін.

Де придбати вироби з прямим УФ друком в Одесі

Замовити послугу прямого УФ-друку на різних матеріалах можна в «Фабриці реклами». Сучасні верстати на виробництві та якісні розхідники дозволяють виготовляти рекламні продукти різного формату, а також швидко друкувати картини на хості. Постійними клієнтами компанії є підприємства малого та середнього бізнесу, адже низькі ціни та відмінна якість виробів – це саме те, що шукають замовники.

Уточнити умови співпраці, вартість послуги ультрафіолетового друку та можливості виготовлення виробів потрібного формату (розміру, форми тощо), а також терміни та ціну доставки в інші регіони можна у консультантів компанії «Фабрика реклами».

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок