Друк модульних картин в Одесі

Фотокартини на натуральному полотні можуть бути не лише одиночними. Особливу популярність мають вироби модульного формату. Виробництво картин такого типу вимагає наявності хорошого обладнання, що впливає на вартість та термін виготовлення.

Модульні картини: що потрібно врахувати під час вибору

Друк модульних картин

Друк картин на полотні замовляють не лише для прикраси будинку, адже такого плану продукцію можна використовувати для декору офісу. Завдяки тому, що на полотні можна надрукувати будь-який сюжет, картини можна розглядати як повноцінний елемент внутрішньої реклами. Для цього достатньо зобразити на полотні логотип компанії або інформацію про бізнес, послуги, можливості підприємства. При виборі слід звернути увагу на:

  • порядок компонування;
  • відповідний розмір;
  • колірну гаму;
  • кількість елементів.

Як декор офісних інтер’єрів найбільш часто клієнти хочуть замовити виготовлення триптихів або купити вироби з 4-х елементів, які можна розмістити ромбом, квадратом або прямокутником. Від кількості елементів залежить не тільки формат і розмір, а й часто ціна виробу.

Важливою умовою виробництва модульних фотокартин є точна відповідність сюжету кожному наступному елементі. Домогтися цього дозволить використання якісного обладнання та досвід працівників компанії, що займається печаткою на полотні. Якість і презентабельність картин багато в чому залежить від правильності натягу полотна на підрамники.

«Фабрика реклами» в Одесі: як замовити модульну картину

Купити якісну фотокартину від «Фабрики реклами» можна у будь-якому куточку країни. Умови співробітництва, вартість виробу, терміни друку та ціну доставки з Одеси, а також можливість додаткових послуг для бізнесу можна уточнити у консультантів компанії «Фабрика реклами».
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок