Друк картин на натуральному полотні в Одесі

Прикрасити інтер’єр або надати офісному приміщенню «родзинку» найпростіше за допомогою картин. Для декору можна використовувати не лише репродукції відомих митців, а й цікаві фотосюжети. Особливий шик представляють варіанти на натуральному полотні, виконати які можна за допомогою друку. Вартість виробництва фотокартин невисока, що важливо для бізнесу та індивідуальних замовників.

Картини на полотні та їх особливості

Друк картин на натуральному полотні

Головна особливість – імітація мазків пензля художника. Професійно виготовлена ​​продукція дуже схожа на картину. Відмінною рисою картин на полотні є зносостійкість. Приваблює замовників вартість виробу і те, що після нанесення малюнка на полотні помітна фактура.

До питання вибору сюжету картини на полотні слід виявити особливий підхід. Головна вимога – виріб має гармонійно вписуватись у загальний інтер’єр приміщення. Підбирати декор потрібно з урахуванням:

  • колірної гами;
  • розміру;
  • форми.

На натуральному полотні може бути надрукований логотип компанії, що можна розглядати як внутрішній реклами бізнесу, послуг та товарів, які можна купити.

Як і де замовити друк на натуральному полотні

Популярність фотокартин на полотні останніми роками зростає, і тому друк можна замовити у будь-якому великому місті. Усі мешканці України та Одеси можуть купити картини, виготовлені за власним сюжетом у компанії «Фабрика реклами», яка займається виготовленням рекламних конструкцій будь-яких форматів.

Власне виробництво дозволяє пропонувати доступні ціни та виготовляти картини за короткий термін. Перевага співпраці з нашою компанією є можливість замовити виготовлення полотен великого розміру.

З повним переліком послуг компанії «Фабрики реклами», вартістю та асортиментом виробів, а також правилами доставки з Одеси та іншими умовами співпраці можна ознайомитись на нашому сайті.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок