Друк настінних календарів у Одесі

Настінні календарі широко використовуються в офісах і будинках. Відносяться до виробництва сувенірної та рекламної продукції. Формат дає змогу розміщувати на ньому не тільки дні та місяці, а також логотипи та іншу корисну інформацію, покликану привернути увагу аудиторії. В Одесі замовити брендовану продукцію поліграфії можна в компанії “Фабрика реклами”. Ми виготовляємо класичні та нестандартні календарі, які можна купити за найкращою вартістю з кур’єрською доставкою.

Про друк настінних календарів

До настінних календарів належить поліграфічна продукція розміром від 210х297 мм (A4), яку вішають на стіні або інших вертикальних поверхнях. Якщо потрібно підвищити впізнаваність бренду, крім днів і місяців, на ньому розміщують логотип, контакти, слоган або маскот організації. Таку продукцію поліграфії можна використовувати як подарунок або роздатковий матеріал.

Переваги та матеріал для друку настінних календарів

Друк настінних календарів

Для роздруківки продукції підходить крейдований папір щільністю від 150 г/кв. м. Його переваги:

  • міцність;
  • білизна;
  • непрозорість;
  • глянсове покриття.

Кишенькова продукція поліграфії друкується на картоні, відривні вироби – на газетному папері. Для двостороннього друку підходить щільніший непросвічувальний матеріал.

Які види настінних календарів робимо

Насамперед цей вид виробів поліграфії розрізняється за розміром. Найчастіше використовують формат A3 і A2. У друкарні “Фабрика реклами” доступні квартальні та перекидні моделі, а також моделі у вигляді плаката або планера. При їх виготовленні застосовують офсетну або цифрову технологію.Переваги першої – ціна і здатність справлятися з великими тиражами, перевага
другої – висока швидкість роздруківки

Переваги друку настінних календарів від "Фабрики реклами"

Понад 20 років компанія “Фабрика реклами” встановлює в Одесі зовнішню і внутрішню рекламу. Ми також відкрили друкарню, в якій запустили виробництво офісної, бізнес та іншої продукції поліграфії. Вирішивши купити її, можете розраховувати на:

  • сучасні технології друку;
  • високу швидкість виготовлення;
  • комплекс супутніх послуг;
  • помірні ціни.

Для отримання детальної інформації про умови надання та вартість послуг зателефонуйте за номерами в шапці сайту. Щоб консультант передзвонив вам, натисніть на кнопку “Замовити дзвінок”.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок