Друк кишенькових календарів у Одесі

Кишеньковий календар – мініатюрне зображення, що використовується при виготовленні продукції бізнес-поліграфії та сувенірної продукції. Незважаючи на невеликий розмір, на ньому легко розміщується і календарна сітка, і реклама. В Одесі виробництвом такої продукції поліграфії займається компанія “Фабрика реклами”. Ми пропонуємо комплекс поліграфічних послуг і виготовляємо друковану продукцію, яку можна купити за найкращою ціною.

Про друк кишенькових календарів

Цей вид виробів поліграфії можна назвати органайзером, що допомагає відстежувати важливі події. Його стандартний розмір становить 70х100 мм. Цього достатньо для розміщення календарної сітки. На зворотному боці виробу зазвичай друкують барвисте зображення, рекламу або іміджеву інформацію.

Переваги та матеріал друку кишенькових календарів

Друк кишенькових календарів

При виготовленні календариків використовують папір щільністю 250-350 г/кв. м. Після роздруківки проводять двосторонню матову або глянсову ламінацію. Це:

  • захищає від потертостей;
  • збережуть первісний вигляд;
  • додає блиску;
  • покращує тактильні властивості.

Якщо власник звик робити нотатки та відзначати важливі дати, краще підібрати продукцію поліграфії з матовою ламінацією. На глянцевому папері чорнило триматися не буде.

Види друку кишенькових календарів

Під час виробництва цього виду продукції поліграфії використовують стандартні технології друку. Якщо потрібен невеликий тираж (100-4000 штук), у друкарні “Фабрика реклами” можна замовити цифровий друк. Великі партії (від 4000 штук) краще друкувати на офсетних принтерах. У цьому разі вартість тиражу буде нижчою. Готові зображення піддають постдрукарській обробці, яка підвищує термін їхньої служби.

Переваги друку кишенькових календарів від "Фабрики реклами"

Компанія пропонує підприємцям і жителям Одеси комплексні поліграфічні послуги. Для цього у нас є сучасна друкарня, обладнана високошвидкісними принтерами і якісними витратними матеріалами. Вирішивши купити календарі або іншу продукцію поліграфії у “Фабриці реклами”, можете розраховувати на:

  • великий вибір цікавих макетів;
  • висока якість матеріалів і друку;
  • суворе дотримання встановлених термінів;
  • доступні ціни.

Щоб замовити роздруківку або дізнатися її вартість, заповніть форму для зворотного дзвінка. Детальну інформацію також можна отримати за номерами в шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок