Друк листівок у Одесі

Бажаєте зацікавити цільову аудиторію і привернути увагу до продукту, що просувається? Використовуйте листівки. Вони донесуть до клієнтів потрібну інформацію та підвищать ефективність рекламної кампанії. В Одесі замовити їх виробництво можна у «Фабрика реклами». Компанія надає поліграфічні послуги та виготовляє креативну продукцію поліграфії, яку можна купити за найкращою вартістю.

Про друк листівок

Флаєри та листівки — друкований носій, який використовується з рекламною метою для донесення до потенційних клієнтів важливої інформації. Їх розміщують на касах та стійках обслуговування, розкладають по поштових скриньках, роздають на вулиці та в місцях масового скупчення людей.

Мінімальний розмір листівки – 74х105 мм (A7), максимальний – 210х297 мм (A4). Вона може бути чорно-білою та кольоровою, оформлена в незвичайному дизайні, доповнена логотипом, оригінальним текстом або фото.

Переваги та матеріали друку листівок

Друк листівок

Даний вид продукції поліграфії друкується на крейдованому, офсетному чи газетному папері, на дизайнерському папері чи картоні. Якщо друкований носій підібраний правильно, флаєр:

  • стійко переносить механічні дії;
  • довше зберігає первісний вигляд;
  • відрізняється яскравою та насиченою картинкою;
  • краще передає деталі логотипа або іншого зображення.

Роздавальний матеріал наділений великим рекламним потенціалом. З якісним папером, відповідним форматом та дизайном він привертає більше уваги й робить бренд упізнаваним.

Види друку листівок

У друкарні «Фабрика реклами» флаєри та листівки виготовляються із застосуванням цифрової та офсетної технології. Перша підходить для виготовлення малих та середніх тиражів, друга – для великих. Шовкографія та ризографія через ціну застосовуються рідше.

Переваги друку листівок від «Фабрика реклами»

Компанія «Фабрика реклами» відкрила в Одесі власну друкарню, яку оснастила сучасним обладнанням та витратними матеріалами. Це дозволило налагодити виробництво креативної друкованої продукції різного розміру у великих та малих тиражах. Кожен, хто хоче купити її, може розраховувати на:

  • високу якість матеріалів;
  • великий вибір оригінальних макетів;
  • високу швидкість виготовлення;
  • адекватні ціни.

Для оформлення заявки та розрахунку вартості поліграфічних послуг, замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте за прикріпленими номерами.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок