Друк буклетів у Одесі

Буклет — різновид поліграфічної продукції, що використовується в рекламних та освітніх цілях. Він допомагає донести до клієнта необхідну інформацію. Бажаєте підвищити ефективність акції в Одесі? Поекспериментуйте з дизайном роздавальних матеріалів. Замовити виробництво креативної друкованої продукції можна у «Фабрика реклами». Компанія надає поліграфічні послуги та виготовляє оригінальну продукцію за доступними цінами.

Про друк буклетів

Цей вид продукції поліграфії використовується в рекламних цілях для розміщення корисної інформації (асортименту, контактів, логотипу, програми заходу тощо). На відміну від листівки або флаєра, він має загнуті краї. Щоб скласти його у формі «вікна», «гармошки» чи «книжки», застосовують біговку чи фальцювання.

Переваги та матеріали друку буклетів

Друк буклетів

Цей вид продукції поліграфії друкується на крейдованому або дизайнерському папері. Ці матеріали відрізняються:

  • щільністю;
  • міцністю;
  • приємною текстурою;
  • зносостійкість.

При необхідності проводиться постдрукарська обробка. Вона підвищує вартість тиражу, проте допомагає проявити креативність. У процесі можна надати кожному екземпляру незвичайний дизайн, закруглити кінці, вирізати краї у формі логотипа чи арки. Це допоможе привернути увагу цільової аудиторії до товарів, що просуваються, і бренду.

Види друку буклетів

У друкарні «Фабрика реклами» можна купити інформаційні, освітні, іміджеві, поштові та рекламні проспекти. Вони друкуються із застосуванням цифрової, офсетної та лазерної технології. Вибір залежить від розміру та тиражу. Наприклад, на офсеті можна надрукувати понад 1000 екземплярів формату A4, на цифровому – до 500 екземплярів формату A3+, на лазерному – 100–200 екземплярів євроформату.

Переваги друку буклетів від «Фабрика реклами»

Компанія приймає замовлення на виготовлення креативної продукції поліграфії стандартних та нестандартних розмірів. Ми відкрили в Одесі власну друкарню, в якій налагодили стабільне виробництво флаєрів, листівок та іншої друкованої продукції. Кожен, хто хоче купити її, може розраховувати на:

  • високу якість матеріалів та друку;
  • оригінальні макети;
  • гнучкі терміни виготовлення;
  • адекватні ціни.

Дізнатися вартість поліграфічних послуг та залишити заявку можна, замовивши зворотній дзвінок або зателефонувавши за номерами у шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок