Нестандартні вироби: друк флаєрів, листівок, буклетів в Одесі

Бажаєте, щоб про ваш товар, бренд або майбутній захід дізналося більше людей? Використовуйте листівки, флаєри та буклети. Щоб вони гарантовано привернули увагу до цільової аудиторії, експериментуйте з оформленням. Замовити виготовлення друкованої продукції оригінальної форми або розміру можна у компанії «Фабрика реклами». У нашій друкарні налагоджено виробництво креативної продукції поліграфії, яку можна купити за найкращою вартістю.

Про нестандартні вироби, флаєри та листівки

У цю групу входить продукція поліграфії, яку виготовляють із використанням нестандартних матеріалів та технологій. Зазвичай для цього експериментують з дизайном, форматом, кольорами та розташуванням логотипа. Це допомагає підвищити ефективність рекламної кампанії.

Переваги та матеріали нестандартних виробів, флаєрів та листівок

Нестандартні вироби

Незвичайна продукція поліграфії — рекламний інструмент, якому немає ціни у просуванні товарів та послуг. Вона допомагає:

  • заволодіти увагою публіки;
  • виділитися серед конкурентів;
  • створити мотивацію для купівлі;
  • збільшити охоплення цільової аудиторії.

Головне, щоб роздатковий матеріал довше зберігав яскравість, насиченість та контрастність. Для цього його друкують на міцному дизайнерському або крейдованому папері з використанням зносостійкого чорнила.

Які види нестандартних виробів, флаєрів та листівок виробляємо

Компанія пропонує підприємцям Одеси послуги з виготовлення стандартної та нестандартної продукції поліграфії. Для цього використовується офсетна, цифрова, лазерна та інші технології друку. У нас можна замовити флаєри розміром від 74х105 до 210х100 мм та листівки розміром від 105х148 до 297х420 мм. Ми допоможемо з розробкою дизайну, надавши виробу незвичайну форму, обробивши краї новим методом або вирізавши на ньому логотипи.

Переваги нестандартних виробів, флаєрів та листівок від «Фабрика реклами»

Компанія надає в Одесі високоякісні поліграфічні послуги. Ми оснастили друкарню обладнанням та приймаємо замовлення на виробництво оригінальної продукції поліграфії у будь-якому тиражі.

Причини, щоб купити флаєри та листівки у «Фабрика реклами»:

  • висока якість матеріалів та друку;
  • креативні дизайн проєкти;
  • висока швидкість виготовлення;
  • помірні ціни.

Щоб розрахувати вартість послуг, натисніть кнопку «Замовити дзвінок» або зателефонуйте за номерами в шапці сайту.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок