Сувенірна продукція у Одесі

Сувеніри – інструмент, який можна ефективно задіяти в маркетинговій кампанії. Вони можуть підвищити впізнаваність бренду, домогтися лояльності з боку партнерів і клієнтів. Для цього потрібно креативно підійти до їх розробки. Замовити бізнес-сувеніри можна в компанії “Фабрика реклами”. Ми маємо в своєму розпорядженні обладнання для друку продукції поліграфії та виробництва оригінальної сувенірної продукції, яку можна купити за вигідною ціною.

Про сувенірну продукцію

Під сувенірною продукцією розуміють подарунки, призи та роздаткові матеріали, які можна використовувати в рекламних цілях. На них наносять логотипи або оформляють у корпоративному стилі замовника. Бізнес-сувеніри зазвичай дарують співробітникам, партнерам і клієнтам у робочих умовах.

Переваги та матеріали для виробництва сувенірної продукції

Сувенірна продукція

Сувеніри виготовляються з різних матеріалів. Це може бути дерево, камінь і скло. У виробництві брендованої продукції. Ці матеріали відомі своєю:

  • міцністю;
  • довговічністю;
  • невибагливістю у догляді.

Які види сувенірної продукції ми виробляємо

У друкарні “Фабрика реклама” в Одесі є обладнання для брендування практично будь-яких виробів. Ми приймаємо замовлення на виготовлення сувенірних виробів, візитниць, флеш-карт, футболок, канцелярських товарів, чашок, календарів, прапорів тощо. При цьому використовується технологія ультрафіолетового і трафаретного друку, термодруку, лазерного гравіювання, тиснення тощо. Вартість сувенірів залежить від матеріалів, дизайну і тиражу.

Переваги сувенірної продукції від "Фабрики реклами"

Компанія працює в Одесі понад 20 років. Цього часу вистачило, щоб наростити потужну виробничу базу. Ми маємо в своєму розпорядженні обладнання та матеріали, що дають змогу виготовляти сувеніри та продукцію поліграфії будь-якої складності та розміру.

Причини, щоб купити сувенірну продукцію у “Фабриці реклами”:

  • висока якість матеріалів і послуг;
  • мінімальні терміни виготовлення;
  • допомога в підборі дизайну;
  • доступні ціни.

Для детальної консультації зателефонуйте за вказаними номерами або замовте зворотний дзвінок. Менеджер прийме замовлення і розрахує вартість послуг.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок