Класичні бізнес-сувеніри у Одесі

Бізнес-сувеніри – різновид сувенірної продукції, що оформляється у фірмовому стилі або містить лого бренду. Зазвичай з їхньою допомогою заохочують співробітників, що відзначилися, нових клієнтів або давніх бізнес-партнерів. В Одесі купити брендовану продукцію за найкращою вартістю можна в компанії “Фабрика реклами”.

Про класичні бізнес-сувеніри

Під класичними бізнес-сувенірами розуміють призи, подарунки та безкоштовний роздатковий матеріал. На них розміщують логотип і контактну інформацію, щоб зробити бренд впізнаваним і привернути увагу цільової аудиторії. У процесі виробництва їм можна задати будь-яку форму і розмір, головне оформити їх відповідно до корпоративного стилю.

Переваги та матеріали класичних бізнес-сувенірів

Класичні бізнес-сувеніри

Під час виготовлення корпоративної сувенірної продукції з лого використовують недорогі, але якісні матеріали. Зазвичай це:

  • ударостійкий пластик;
  • синтетичне скло;
  • дерево;
  • текстиль.

Матеріали мають бути міцними, екологічними та довговічними. Саме вони впливають на те, яке враження про бренд складеться в одержувача.

Види класичних бізнес-сувенірів

“Фабрика реклами” займається виготовленням класичної сувенірної продукції, на якій зазвичай розміщують логотип, контактні дані, адреси в соцмережах та іншу інформацію про бренд. У нас можна замовити блокноти, календарі, ручки, прапори, брелоки та значки. Під час виробництва сувенірів використовують сучасні технології – ультрафіолетовий і сублімаційний друк, термотрансфер, лазерне гравіювання тощо. Різноманітність методик і матеріалів допомагає реалізувати дизайн будь-якої складності. Від них же залежить ціна тиражу.

Переваги класичних бізнес-сувенірів від "Фабрики реклами"

“Фабрика реклами” займається розробкою і виробництвом продукції поліграфії та сувенірних виробів. Для цього компанія набрала досвідчену команду і відкрила в Одесі власну друкарню, яку оснастила сучасним обладнанням. Вирішивши купити у нас корпоративні сувеніри, ви можете розраховувати на:

  • високу якість матеріалів і поліграфічних послуг;
  • мінімальні терміни друку і виробництва;
  • допомога в розробці дизайну та виборі розміру.
  • помірні ціни.

Щоб залишити заявку, клікніть на кнопку “Замовити дзвінок”. Консультант надасть потрібну інформацію і прайс з актуальною вартістю послуг.у

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок