Сувенірна продукція з логотипом

Сувенір – це не тільки інструмент, за допомогою якого можна віддячити або заохотити співробітника, бізнес-партнера або клієнта. Його також можна використовувати в рекламних цілях, підвищуючи впізнаваність бренду. Для цього достатньо розмістити на ньому фірмовий логотип. В Одесі виробництвом брендованої сувенірної продукції займається “Фабрика реклами”. Компанія приймає замовлення на виготовлення бізнес-сувенірів, які можна купити за доступною вартістю.

Про сувенірну продукцію з логотипом

Рекламно-сувенірною називають продукцію, яка допомагає віддячити, нагородити або заохотити одержувача, а заодно прорекламувати товари та послуги. Для цього на неї наносять лого бренду. Сучасні матеріали та технології дають змогу виготовляти сувеніри будь-якого розміру та дизайну. Головне, щоб вони відповідали політиці та корпоративному стилю компанії.

Переваги та матеріали сувенірної продукції з логотипом

Сувенірна продукція з логотипом

При замовленні сувенірів потрібно звертати увагу на матеріали. Від них залежить те, яке враження про бренд складеться в аудиторії. У виробництві бізнес-сувенірів немає ціни:

  • дереву;
  • ударостійкому пластику;
  • склу;
  • металу;
  • каменю.

Матеріал може бути синтетичним або натуральним. Головне, щоб він був міцним, легким, приємним на дотик. Для друку брендованої продукції поліграфії краще обирати щільний глянцевий, матовий або дизайнерський папір.

Види сувенірної продукції з логотипом

У “Фабриці реклами” налагоджено виробництво не тільки красивих, а й корисних сувенірів з лого. У нас можна замовити брендовані блокноти, календарі, візитниці, кухлі, сумки, канцелярські товари та футболки будь-якого розміру. Якщо піднести такий подарунок, можна розраховувати на те, що він не буде припадати пилом на полиці. Одержувач зможе використовувати його на роботі та в побуті, тим самим популяризуючи бренд.

Переваги сувенірної продукції з логотипом від "Фабрики реклами"

“Фабрика реклами” – один з найбільших в Одесі виробників креативної продукції поліграфії та нестандартних сувенірних виробів. Кожному, хто хоче купити бізнес-сувеніри, компанія гарантує:

  • висока якість матеріалів;
  • комплекс супутніх послуг;
  • допомога в підборі дизайну;
  • високу швидкість друку та виготовлення;
  • помірні ціни.

Щоб отримати детальну інформацію або розрахувати вартість послуг, замовте зворотний дзвінок.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок