Виготовлення підтарельників (кофесетів) в Одесі

Кофесети (підтарільники) – продукція поліграфії, що використовується при сервіруванні столів у ресторанах замість одноразової серветки. Крім цього, вони служать як рекламний носій, якщо на них попередньо друкують меню, логотипи або промоматеріали. В Одесі замовити їх за найкращою ціною можна в друкарні “Фабрика реклами”. Ми пропонуємо поліграфічні послуги та виготовляємо друковану продукцію будь-якого розміру.

Про виготовлення підтарілочників (кофесетів)

Пластикові та паперові підтарільники – підставки розміром від 210х297 мм, які допомагають захистити поверхню столів у ресторані від агресивних впливів. Вони добре вбирають вологу, не пропускають високі та низькі температури. Якщо розмістити на них логотип бренду, фірмове меню або промоматеріали, вони виступлять як рекламний носій.

Переваги та матеріали підтарільників (кофесетів)

Виготовлення підтарілочників (кофесетів)

Під час роздруківки продукції поліграфії використовують офсетний папір щільністю 80 г/кв. м або глянцевий папір щільністю від 115 г/кв. м. Другий варіант кращий:

  • соковитими і яскравими фарбами;
  • щільністю;
  • гладкістю;
  • міцністю.

Щоб підкреслити престиж закладу, можна купити коркові або текстильні підставки. Від паперових виробів вони відрізняються екологічністю, міцністю та естетикою.

Способи виготовлення підтарілочників (кофесетів)

У друкарні “Фабрика реклами” бірдекелі, багаття і підтарельники виготовляються за допомогою сучасних друкованих технологій. Під час роздруківки невеликих тиражів (до 1000 штук) використовують цифровий друк, великих тиражів (понад 1000 штук) – офсетний. Вони різняться за обсягом, вартістю і швидкістю нанесення зображень. Якщо потрібно виготовити тканинні серветки, вдаються до шовкотрафарету або комп’ютерної вишивки.

Переваги виготовлення підтарільників (кофесетів) у "Фабриці реклами"

“Фабрика реклами” – виробник високотехнологічних рекламних конструкцій. Ми також надаємо в Одесі поліграфічні послуги і приймаємо замовлення на виробництво друкованої продукції будь-якої складності. Кожному, хто хоче купити її, компанія гарантує:

  • сучасні технології друку;
  • високу якість матеріалів;
  • мінімальні терміни виробництва;
  • доступні ціни.

Щоб отримати детальну інформацію або прайс з актуальною вартістю, зателефонуйте за номерами в шапці сайту або замовте зворотний дзвінок.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок