Друк костерів в Одесі

Картонний костер – підставка під келих або чашку, що застосовується в місцях громадського харчування, барах, кафе для підтримання чистоти на столах. Його також використовують у рекламі для розміщення логотипів, щоб підвищити впізнаваність бренду. Замовити виробництво оригінальних костерів і підтарілок можна в компанії “Фабрика реклами”. Ми приймаємо замовлення на виготовлення оригінальної продукції поліграфії, яку можна купити за вигідною вартістю з доставкою по Одесі.

Про друк костерів

Під костером розуміють підставку, яка захищає пластикову або лаковану поверхню столу від чашок із гарячими напоями або вологи. Він буває круглим, овальним або квадратним із заокругленими кутами. Його розмір становить від 90х90 мм. Це дає змогу розміщувати логотипи та іншу рекламну інформацію.

Переваги та матеріали для друку костерів

Підставки під келихи та чашки виготовляють із пивного або каппа картону товщиною 1,5-2 мм. Він вирізняється високою вологостійкістю і здатний довго підтримувати первісний вигляд зображень. Щоб знизити собівартість виробів, можна вибрати палітурний картон товщиною 1-2 мм. У цьому разі його використовують як основу, на яку після роздруківки приклеюється готове зображення.

Види друку костерів

Друк костерів

Слогани, логотипи та інші зображення наносять на картон за допомогою прямого повноколірного друку. Його переваги:

  • висока деталізація;
  • багата палітра;
  • зносостійкість;
  • універсальність;
  • доступна ціна.

Іноді в друкарні використовують каширування картону. У цьому разі зображення спочатку роздруковують на лайнері (поверхневому шарі), який потім приклеюють на картонний матеріал.

Переваги друку костерів від "Фабрики реклами"

“Фабрика реклами” обладнала свою друкарню в Одесі сучасними принтерами і плотерами. Це дало змогу розширити список послуг і налагодити виробництво стандартної та нестандартної продукції поліграфії різного розміру та конфігурації, зокрема підтарельників і бірдекелів. Кожному, хто хоче купити їх, наша компанія гарантує:

  • висока якість друку та інших поліграфічних послуг;
  • допомога в розробці дизайн-проєкту;
  • оптимальні терміни виготовлення;
  • помірні ціни.

Для отримання детальної інформації клікніть на кнопку “Замовити дзвінок”. Менеджер надасть повну консультацію, прийме замовлення на роздруківку та розрахує її вартість.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок