Оренда промо стійки в Одесі.

Реклама завжди була дієвим способом просування ринку товарів чи послуг, запропонованих як невеликими фірмами, так і величезними компаніями. Сьогодні, коли конкуренція досягла за жорсткістю свого піку, до різних раніше існуючих видів зовнішньої та зовнішньої реклами додалися ще й акції, на яких цільова аудиторія не тільки може отримати інформацію про продукт, а й оглянути, продегустувати його.

Для організації промоушн-заходів потрібне різне промоустаткування. В Одесі виготовленням різного виду промоустаткування професійно займається рекламна агенція «Фабрика реклами». Наша продукція також використовується на виставках, семінарах, конференціях.

Наша компанія займається не лише виготовленням, а й продажем промоконструкцій для різноманітних подій. Але багато наших клієнтів, які приїхали до Одеси на конкретний захід або просто економлять рекламний бюджет, користуються послугою оренди столів, стійок, брендволів та інших видів промоустаткування.

Це просто, швидко і завжди в точці! Ви не витрачаєте сили та кошти на перевезення хоч і компактних, але все-таки вагових конструкцій, не переживаєте за їх збереження та можете оперативно вирішити питання щодо брендингу та монтажу прямо на місці.

Варіанти оформлення фасаду

Оренда промо стійки в Одесі.
Ролап – це мобільна та компактна банерна конструкція. У нас можна взяти в оренду ролапи різних розмірів із вже надрукованою Вашою рекламою.
Оренда промо стійки в Одесі.
Ми пропонуємо дані конструкції в 2х розмірах 180х90 та 160х80см. Розмірний ряд постійно змінюється та доповнюється.
Оренда промо стійки в Одесі.
Брендвол – банерна конструкція для фотосесій. Ми надаємо в оренду брендволи різних розмірів від 2,5 х2, 5м до 3,5 х 9м. Наші фахівці за необхідністю здійснюють монтаж та демонтаж даної конструкції.
Оренда промо стійки в Одесі.

Ми пропонуємо в оренду різні варіанти промо-столів, від простих мобільних конструкцій до повноцінних ДСП конструкцій з Вашим брендингом.

Спочатку ресепшеном називали стійку в готелі, що складається з робочого столу адміністратора, призначеного для взаємодії з відвідувачами ярусу. Сьогодні ресепшн є обов’язковим атрибутом різних закладів:
  1. офісів компаній і банків;
  2. медичних організацій та салонів краси;
  3. спортивних центрів і багатьох інших установ.
Для перерахованих об’єктів “Фабрика реклами” виготовляє стаціонарні Стійки ресепшн, конструкція яких передбачає наявність столу. У місцях проведення конференцій, виставок, семінарів та інших промо заходів та акцій в Одесі необхідні столи ресепшн для реєстрації учасників. Оскільки це одноразові заходи, що проводяться з певною періодичністю в різних місцях, буде, напевно, не зовсім раціонально купувати стійку. Тут більш актуальні мобільні столи, що надаються в оренду нашою компанією.
Крім стійок і столів ресепшн, в нашій компанії можна взяти в оренду промо стійки та інші види конструкцій.

Промостоли

Ми пропонуємо в Одесі в оренду різні варіанти таких пристосувань, від простих мобільних конструкцій до повноцінних виробів з ДСП з вашим брендингом.

Роллапи

Ці мобільні і компактні банерні конструкції різних розмірів в Одесі можна взяти в оренду в «Фабриці реклами» з уже надрукованою вашою рекламою.

Банерна конструкція “павук”

Ми пропонуємо в оренду дані конструкції в двох розмірах-180х90 і 160х80 см.розмірний ряд постійно змінюється і доповнюється.

Брендволл

Брендволл-банерна конструкція для фотосесій. Ми надаємо в оренду брендволли різних розмірів від 2, 5х2, 5м до 3, 5х9 м.наші фахівці при необхідності здійснюють монтаж і демонтаж даної конструкції.
В результаті більш ніж 20-річної роботи з обслуговування різних виставок, презентацій і заходів в РА «Фабрика реклами» в Одесі прийшли до висновку, що оренда промообладнання часто вигідніше для клієнтів, ніж покупка. Ось на чому ґрунтуються наші висновки:
  1. зручність оренди в плані логістики (нічого не потрібно везти);
  2. Можливість відразу отримати обладнання з брендингом;
  3. Відсутність необхідності зберігати промообладнання після виставки.
Сьогодні обов’язковим атрибутом кожної промо акції є промостойки. Вони також актуальні для виставок, семінарів, конференцій. Промостойки-це мобільні стенди, які використовують в якості рекламного обладнання для проведення заходів в Одесі в будь-якій торговій точці, починаючи від маленького магазинчика і закінчуючи величезним торговим центром або супермаркетом. Промостойки особливо актуальні для приміщень невеликої площі. Ці зручні в монтажі легкі конструкції можуть оформлятися в кольори компанії, продукція якої рекламується. Такий захід виділить пристосування з ряду аналогічних промостоек конкурентів, допоможе звернути на себе увагу. Оренда промостоек в РА» Фабрика реклами ” з’явиться рішенням, що дозволяє оперативно представити компанію на презентаціях і виставках в Одесі. Пропоновані нами в оренду пристосування збираються дуже швидко. Незначна вага промостоек дозволяє їх доставляти в розібраному вигляді до місця призначення навіть в громадському транспорті.
Найчастіше ресепшн береться в оренду для оформлення місця реєстрації гостей і відвідувачів виставки, конференції, семінару, бізнес-форуму та інших заходів. Яскравий зовнішній вигляд виробів, пропонованих нашою компанією в оренду в Одесі, стане справжньою окрасою будь-якої промо акції.

Замовити оренду стійок ресепшн, як і інші види промообладнання, в «Фабриці реклами» можна онлайн (форма замовлення є на цьому сайті) або по телефону (номери в розділі «Контакти). У строго обумовлений час виріб буде доставлено і встановлено фахівцями нашої компанії в зазначеному замовником місці. Після закінчення акції все взяте в оренду обладнання вони ж демонтують і відвезуть.

Крім виготовлення «продажу та оренди “Фабрика реклами” надає послугу супроводу рекламних заходів промообладнанням. Ми візьмемо на себе турботу з оформлення зон презентації, брендингу обладнання, Встановлення та розбирання конструкцій, забезпечення сувенірної та поліграфічної продукцією.
В результаті більш ніж 20ти річної роботи з обслуговування різних виставок, презентацій та заходів, ми прийшли до висновку, що для Оренда промо обладнання часто вигідніше для клієнтів ніж покупка.
Ось на чому ґрунтується наші висновки:
  • зручність в плані логістики (нічого не потрібно везти);
  • можливість відразу отримати обладнання з брендингом;
  • Відсутність необхідності зберігати промо обладнання після виставки;
  • Можливість нового брендингу на кожну нову подію.

Приклади наших робіт

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок