ᐉ Оренда промо стійки в Одесі, оренда промо столів та промо стійок в Одесі. Рекламна агенція «Фабрика реклами»
  • Russian
  • Українська

Оренда промо стійки в Одесі.

Реклама завжди була дієвим способом просування ринку товарів чи послуг, запропонованих як невеликими фірмами, так і величезними компаніями. Сьогодні, коли конкуренція досягла за жорсткістю свого піку, до різних раніше існуючих видів зовнішньої та зовнішньої реклами додалися ще й акції, на яких цільова аудиторія не тільки може отримати інформацію про продукт, а й оглянути, продегустувати його.

Для організації промоушн-заходів потрібне різне промоустаткування. В Одесі виготовленням різного виду промоустаткування професійно займається рекламна агенція «Фабрика реклами». Наша продукція також використовується на виставках, семінарах, конференціях.

Наша компанія займається не лише виготовленням, а й продажем промоконструкцій для різноманітних подій. Але багато наших клієнтів, які приїхали до Одеси на конкретний захід або просто економлять рекламний бюджет, користуються послугою оренди столів, стійок, брендволів та інших видів промоустаткування.

Це просто, швидко і завжди в точці! Ви не витрачаєте сили та кошти на перевезення хоч і компактних, але все-таки вагових конструкцій, не переживаєте за їх збереження та можете оперативно вирішити питання щодо брендингу та монтажу прямо на місці.

Варіанти оформлення фасаду

Ролап
Ролап – це мобільна та компактна банерна конструкція. У нас можна взяти в оренду ролапи різних розмірів із вже надрукованою Вашою рекламою.
Pauk
Ми пропонуємо дані конструкції в 2х розмірах 180х90 та 160х80см. Розмірний ряд постійно змінюється та доповнюється.
Брендвол
Брендвол – банерна конструкція для фотосесій. Ми надаємо в оренду брендволи різних розмірів від 2,5 х2, 5м до 3,5 х 9м. Наші фахівці за необхідністю здійснюють монтаж та демонтаж даної конструкції.
Промостол

Ми пропонуємо в оренду різні варіанти промо-столів, від простих мобільних конструкцій до повноцінних ДСП конструкцій з Вашим брендингом.

Спочатку ресепшеном називали стійку в готелі, що складається з робочого столу адміністратора, призначеного для взаємодії з відвідувачами ярусу. Сьогодні ресепшн є обов’язковим атрибутом різних закладів:

  1. Офісів компаній та банків;
  2. Медичні організації та салони краси;
  3. Спортивні центри та багато інших закладів.

Для перерахованих об’єктів “Фабрика реклами” виготовляє стаціонарні стійки ресепшн, конструкція яких передбачає наявність столу. У місцях проведення конференцій, виставок, семінарів та інших промо заходів та акцій в Одесі необхідні столи ресепшн для реєстрації учасників. Оскільки це одноразові заходи, що проводяться з певною періодичністю в різних місцях, напевно, не зовсім раціонально купувати стійку. Тут більш актуальні мобільні столи, які надаються в оренду нашою компанією.

Окрім стійок та столів ресепшн, у нашій компанії можна взяти в оренду промостійкі та інші види конструкцій.

Промостоли

Ми пропонуємо в Одесі різні варіанти таких пристроїв, від простих мобільних конструкцій до повноцінних виробів з ДСП з вашим брендингом.

Роллапи

Ці мобільні та компактні банерні конструкції різних розмірів в Одесі можна взяти в оренду у «Фабриці реклами» з вашою рекламою.

Банерна конструкція «Павук»

Ми пропонуємо в оренду дані конструкції у двох розмірах – 180х90 та 160х80 см. Розмірний ряд постійно змінюється та доповнюється.

Брендвол

Брендвол – банерна конструкція для фотосесій. Ми надаємо в оренду брендволи різних розмірів від 2,5 х2, 5м до 3, 5х9 м. Наші фахівці при необхідності здійснюють монтаж та демонтаж даної конструкції.

В результаті більш ніж 20-річної роботи з обслуговування різних виставок, презентацій та заходів у РА «Фабрика реклами» в Одесі дійшли висновку, що оренда промоустаткування часто вигідніша для клієнтів, ніж купівля. Ось на чому ґрунтуються наші висновки:

  1. Зручність оренди в плані логістики (нічого не треба везти);
  2. Можливість відразу отримати обладнання з брендингом;
  3. Відсутність необхідності зберігати промоустаткування після виставки.

Сьогодні обов’язковим атрибутом кожної акції є промостійкі. Вони також є актуальними для виставок, семінарів, конференцій. Промостійки – це мобільні стенди, які використовують як рекламне обладнання для проведення заходів в Одесі в будь-якій торговій точці, починаючи від маленького магазинчика і закінчуючи величезним торговим центром або супермаркетом.

Промостійкі особливо актуальні для приміщень невеликої площі. Ці зручні в монтажі легкі конструкції можуть оформлятися кольорами компанії, продукція якої рекламується. Така міра виділить пристосування з ряду аналогічних промостійок конкурентів, допоможе звернути на себе увагу.

Оренда промостійок у РА «Фабрика реклами» стане рішенням, що дозволяє оперативно представити компанію на презентаціях та виставках в Одесі. Пропоновані нами в оренду пристрої збираються дуже швидко. Незначна вага промостійок дозволяє їх доставляти в розібраному вигляді до призначення навіть у громадському транспорті.

Найчастіше ресепшн береться в оренду для оформлення місця реєстрації гостей та відвідувачів виставки, конференції, семінару, бізнес-форуму та інших заходів. Яскравий зовнішній вигляд виробів, які пропонує наша компанія в оренду в Одесі, стане справжньою окрасою будь-якої промо акції.

Замовити оренду стійок ресепшн, як і інші види промоустаткування, у «Фабриці реклами» можна онлайн (форма замовлення є на цьому сайті) або за телефоном (номери у розділі «Контакти). У суворо обумовлений час виріб буде доставлено та встановлено спеціалістами нашої компанії у вказаному замовником місці. Після закінчення акції все взяте в оренду обладнання вони демонтують і відвезуть.

Окрім виготовлення, продажу та оренди «Фабрика реклами» надає послугу супроводу рекламних заходів промообладнанням. Ми візьмемо на себе турботу щодо оформлення зон презентації, брендингу обладнання, встановлення та розбирання конструкцій, забезпечення сувенірною та поліграфічною продукцією.

В результаті більш ніж 20-ти річної роботи з обслуговування різних виставок, презентацій та заходів, ми дійшли висновку, що для оренди промо обладнання часто вигідніше для клієнтів, ніж покупка.

Ось на чому базуються наші висновки:

  • зручність у плані логістики (нічого не треба везти);
  • можливість одразу отримати обладнання з брендингом;
  • відсутність необхідності зберігати промо обладнання після виставки;
  • можливість нового брендингу на кожну нову подію.

    Залишити заявку

    Українська

      Залишити заявку