Супровід заходів промоустаткуванням в Одесі

Жорстка конкуренція, характерна для сьогоднішнього ринку, буквально змушує компанії, що розвиваються і вже «розкручені», використовувати дієвий інструмент реклами у вигляді організації презентацій, дегустацій, виставок та інших промоакцій. Для організації будь-якого заходу знадобляться рекламні пристрої у вигляді стендів, столів, стійок та інших конструкцій. В Одесі послугу виготовлення різних видів промо обладнання надає компанія «Фабрика реклами». Якщо ви приїхали до Одеси з метою організувати або відвідати будь-який захід та хочете прорекламувати свою продукцію, з метою економії бюджету можна не купувати необхідні вам пристрої, а взяти за невелику вартість в оренду стійки, столи, стенди, пристрої для організації фотозон.

Щоб рекламний захід мав успіх, необхідно сформувати його цілісний дизайн. В агентстві «Фабрика реклами» чудово розуміють проблеми, що виникають у зв’язку з виготовленням, встановленням та демонтажем об’ємних пристроїв у місцях проведення:

 1. Прес-конференцій та івентів;
 2. Виставок та презентацій;
 3. Рекламні акції.

Тому наша компанія може полегшити завдання, надавши послугу супроводу заходів з промоустаткування в Одесі. Фахівці «Фабрики реклами» візьмуть на себе турботу про виготовлення, монтаж та демонтаж різних видів об’ємних пристроїв, організацію фотозон за помірною вартістю. З урахуванням обмеженого бюджету, що виділяється на такі заходи, наша агенція зробить ефектні, яскраві, прості в установці та транспортуванні конструкції.

Кожна людина, яка займалася створенням експозиції, розуміє, що головним її етапом є конструювання виставкового стенду. Якщо передбачається їх використання на одноразових заходах, перевагу слід надавати ефектним, дорогим, масштабним конструкціям. Для виставок, місце розташування яких періодично змінюватиметься, знадобляться практичні, легкі мобільні столи та стенди. Перевагами останніх є:

 1. Безпроблемне транспортування збірної конструкції зі знятим полотном;
 2. Простота встановлення та демонтажу;
 3. Універсальність (можливість монтажу на вулиці та в приміщенні, багаторазового використання зі зміною зображень);
 4. Широкий вибір виробів за будь-яку ціну.

В Одесі виробництвом та продажем столів, промостійок та об’ємних конструкцій за розумною ціною займається рекламне агентство “Фабрика реклами”. Ми можемо також надати в оренду за невисоку вартість стенди та інше обладнання, забрендувати його, надати послугу в його монтажі та демонтажі, допомогти в оперативному оформленні будь-якого заходу, включаючи організацію фотозони.

Використання мобільних Brand Wall (інша назва Press wall) в Одесі є одним з порівняно нових дієвих і доступних за ціною способів привернути увагу великої кількості людей до самого бренду, продукції, що ним випускається, або послуг, що надаються. Ключові моменти брендволлів – простота, зручність, невисока вартість. Пристрої складаються з хромованих трубок у вигляді основи і банера, що кріпиться до нього.

Брендволі дуже популярні на прес-конференціях та інших масових промозаходах. Їх часто використовують із організацією фотозон. На полотно банера може наноситись текстова інформація, логотип компанії (у тому числі й об’ємний). У «Фабриці реклами» в Одесі виготовляють брендволи будь-яких розмірів. У комплект входять пластикові хомути для закріплення банера. Сильними сторонами брендволлів є:

 1. Простота швидкого встановлення та розбирання;
 2. Невелика вага виробу, його компактність у зібраному вигляді;
 3. Можливість багаторазового використання;
 4. Прийнятна ціна.

При грамотному обігу брендволл може багаторазово використовуватись протягом тривалого терміну без втрати властивих новому виробу характеристик.

Професіоналізм фахівців агентства «Фабрика реклами» дозволяє виготовляти не лише серійні моделі різних видів рекламного обладнання, а й ексклюзивні дизайнерські екземпляри. Для цього використовуються індивідуальні проекти, що надаються замовником або підготовлені дизайнерським центром нашої компанії.
Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок