Двосторонній стенд «Парус» в Одесі

При організації виставок, конференцій та форумів використовують роздаткові матеріали, які знайомлять відвідувачів з тематикою та програмою заходу, а також з особливостями продукції. Їх розміщують на мобільних стійках у вигляді вітрила, які займають мало місця, але мають велику площу поверхні. В Одесі їх виготовляє компанія “Фабрика реклами”. Ми приймаємо замовлення на виробництво промобладнання, яке можна купити за найкращою ціною з комплексом супутніх послуг.

Про двосторонні стенди у вигляді «Вітрила»

Двостороння стійка «Вітрило» — конструкція, що складається зі стійкої основи та полотна. На відміну від звичайних рекламних стендів, її полотно має підгін у верхній частині. Його комплектують кишеньками, буклетницями, гачками, воблерами та виносними елементами, в яких розміщують роздатковий та демонстраційний матеріал.

Переваги двосторонніх стендів у вигляді «Вітрила»

Двосторонній стенд «Вітрило»

Конструкція у вигляді вітрила виготовляється з легких та зносостійких матеріалів. Її головна перевага – велика площа поверхні. Це дозволяє розміщувати на ній більше буклетниць, кишень, гачків та інших фіксаторів роздаткового матеріалу. Інші її переваги:

  • стійкість;
  • легкість монтажу;
  • короткий дизайн;
  • мобільність.

«Вітрило» легко піддається брендуванню. На нього можна нанести логотипи або принти, які підвищать впізнаваність бренду та продукту.

Види двосторонніх стендів «Вітрила»

Компанія виготовляє рекламні конструкції та виставкове обладнання будь-якого розміру та конфігурації. Їхня вартість залежить від вибраних матеріалів. У нас можна замовити мобільні та стаціонарні стенди з пластику, алюмінію та перфорованої сталі.

Переваги двосторонніх стендів у вигляді «Вітрила» від «Фабрики реклами»

Виробництво та встановлення в Одесі рекламних конструкцій — напрямок, на якому «Фабрика реклами» спеціалізується понад 20 років. Ми також займаємося виготовленням виставкового та промо-обладнання, розмір та конфігурація якого визначається дизайн проєктом. Кожному, хто хоче купити його, компанія гарантує:

  • високу якість складання та матеріалів;
  • доступні ціни;
  • швидке виготовлення;
  • послуги брендування.

Для замовлення промоустаткування та розрахунку його вартості зателефонуйте за вказаними номерами або заповніть онлайн-форму за кнопкою «Замовити дзвінок».

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок