Односторонній стенд Euro у Одесі

При оформленні торгового простору або місця проведення виставки використовують мобільні рекламні конструкції, які легко монтуються та демонтуються. Серед бізнесменів Одеси популярними є 1-сторонні стенди Євро формату. Їхнім виробництвом займається компанія «Фабрика реклами». У нас можна купити промобладнання за найкращою ціною з гарантією та доставкою.

Про односторонній стенд Euro

1-сторонній рол ап Євро формату — конструкція розміром від 85х200 см, що складається з короба та банера, на одній стороні якого надруковано зображення. Усередині короба розміщується механізм, який згортає полотно. У комплект також входить стійка, де кріпиться розгорнуте зображення. Така конструкція дозволяє швидко збирати й розбирати стенд, а також легко транспортувати його.

Переваги та матеріали односторонніх стендів Euro

Односторонній стенд Euro

При виробництві Roll up Євро формату використовуються полегшені матеріали, такі як алюміній, пластик або вуглепластик. Крім легкості, до переваг можна віднести:

  • міцність;
  • зносостійкість;
  • термо- та вологостійкість;
  • стійкість.

Рекламне полотно ролерної конструкції легко демонтується. Отже, після завершення промоакції можна замовити друк нового зображення, яке буде встановлено за кілька хвилин.

Види односторонніх стендів Euro формату

1-сторонні ролерні конструкції насамперед розрізняються за матеріалами. Якщо рекламне полотно друкується на спеціальній банерній тканині, короб може бути алюмінієвим або пластиковим. Перевагою алюмінієвого корпусу є міцність та довговічність, пластикового — вартість та легкість.

Переваги одностороннього стенду Euro формату від «Фабрики реклами»

Компанія «Фабрика реклами» приймає замовлення на виготовлення рол ап та іншого промоустаткування розміром від 60 до 150 см. Матеріально-технічна база дозволяє нам виготовляти рекламні конструкції відповідно до містобудівних правил Одеси та інших міст України.

Вирішивши купити у нас 1-сторонній Roll up, можете розраховувати на:

  • якісне складання та матеріали;
  • великий вибір дизайн проєктів;
  • адекватні ціни;
  • оптимальні терміни виготовлення;
  • послуги брендування.

Для оформлення замовлення та розрахунку вартості послуги натисніть на кнопку «Замовити дзвінок» або зателефонуйте за вказаними номерами.

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок