Односторонній стенд Plus в Одесі

Для привернення уваги цільової аудиторії та донесення до неї корисної інформації використовують мобільні та стаціонарні рекламні носії. Щоб збільшити охоплення ЦА, встановлюють великогабаритні конструкції. У випадку мобільних установок цієї мети досягають за допомогою рол ап формату Plus. В Одесі замовлення на його виробництво приймає компанія “Фабрика реклами”. У нас можна купити промобладнання за вигідною ціною з гарантією, доставкою та монтажем.

Що потрібно знати про односторонній стенд Plus

1-стороннім Roll up формату Плюс називають конструкцію збільшеного розміру, що складається з рекламного полотна та короба з роликовим механізмом. Її ширина може бути понад 100 см, висота — понад 200 см, вага — понад 5 кг. Це дозволяє роздруковувати великогабаритні зображення, які привертають більше уваги до продукту, що просувається. Такий рол ап можна встановити у холі торгового центру чи офісу компанії.

Переваги та матеріали односторонніх стендів формату Plus

Односторонній стенд Plus

1-сторонні Roll up формату Плюс виготовляють з алюмінію або пластику — матеріалів, які підвищують міцність та стійкість конструкції. Інші причини, щоб замовити Рол ап:

  • легкість;
  • простість монтажу та демонтажу;
  • легкість у транспортуванні;
  • можливість багаторазового використання.

Рекламне полотно друкується на банерному папері. Вона також стійко переносить агресивні дії та відрізняється гарною передачею кольору.

Які види односторонніх стендів формату Plus виробляємо

1-сторонні ролерні конструкції формату Плюс розрізняються за матеріалами короба, на який намотується полотно. Він може бути пластиковим, вуглепластиковим та алюмінієвим. Матеріали короба безпосередньо впливають на вартість стенда.

Переваги односторонніх стендів формату Plus від «Фабрики реклами»

Компанія «Фабрика реклами» понад 20 років займається в Одесі проєктуванням та виготовленням рекламних та інших конструкцій. Ми також приймаємо замовлення на виробництво промо-обладнання будь-якого розміру та конфігурації. Кожен, хто хоче купити його, може розраховувати на:

  • високу якість матеріалів;
  • цікаві дизайн проєкти;
  • доступну ціну;
  • послуги брендування;
  • гнучкі терміни виготовлення.

Щоб отримати детальну інформацію та розрахувати приблизну вартість послуг, телефонуйте за вказаними номерами або натисніть на кнопку «Замовити дзвінок».

Залишити заявку
Якщо Ви маєте макет, то прикріпіть його до заявки, завантажити макет до 100мб
Замовити дзвінок